E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

bleu

Bleu 300 automjete në Ministrinë e Brendshme, gjykata ul dënimin për Gjoko Popovskin Ish-ndihmësi i Ministrit për blerje publike në Ministrinë e Brendshme, Gjoko Popovski është dënuar me 5 vjet burg në ven
Barcelona e bleu si një super talent, kroati përfundon në ligën e tretë italiane Futbollisti i ri kroat, Alen Halilovic mund të vazhdojë karrierën e tij në ligën e tretë italiane dhe të veshë fanellën
"Gjithmonë kështu ndodh me ata", Dzeko "thumbon" Juventusin pasi nuk e bleu Sulmuesi i Romës Edin Xheko nuk e ka fshehur zemërimin ndaj gjyqtarit të sfidës së djeshme me Juventusin 2-2. Futboll
Fitoi 185 milionë euro në lotari, shpenzoi vetëm 44 milionë deri në vdekjen e tij Ishte një fitore lotarie që theu të gjitha rekordet në 2011: 161.7 milion paund, ose 185 milion euro në atë kohë. Shuma
Menaxheri i Kumbullës tregon si e bleu Roma Marash Kumbulla do të debutojë në përballjen ndaj Juventusit për herë të parë me fanellën e Romës. Në Itali janë të b
Chelsea bleu Timo Werner, reagon Giroud: Nuk kam frikë Tashmë, Oliver Giroud do të përballet me një konkurrencë të fortë në sulm te Chelsea. "Blutë e Londrës" transferuan në k
U shit menjëherë, dalin pamjet brenda vilës 15 milionë dollarëshe të Kris Jenner (FOTO LAJM) Ylli i serialit “Keeping Up With the Kardashians”, miliarderja Kris Jenner, nxorri vetëm pak kohë më parë në shitje shtë
Presidenti Veronës: Napoli për pak e bleu Kumbullën Presidenti Veronës, Maurizio Setti, ka dhënë një intervistë për Radio Kiss Kiss Napoli, ku ka folur për dy futbollistët
Fqinj me McGregor, super vila luksoze e CR7 do ju mahnisë (FOTO LAJM) Superylli i futbollit, Cristiano Ronaldo u bë fqinj me yllin e UFC, Conor McGregor vitin e kaluar pasi bleu një super vi
Bleu 232 mijë euro shtëpi dhe u largua nga qendra e Tiranës, Majko zbulon arsyen Ministri për Diasporën, Pandeli Majko me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka reaguar në lidhje me deklaratë
PASURIA/ Rama bëri 46 milion lekë vetëm duke shitur piktura, i biri bleu BMW luksoze (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama nuk është vetëm një politikan, por edhe një piktor, profesion të cilin ai nuk e ka lënë kurrë pas
Bleu një orë të vjetër, ajo që zbuloi brenda saj i ndryshoi jetën Një burrë nga Aurich i Gjermanisë bleu një orë muri në treg, por kur e solli në shtëpi atë e priti një befasi. Ai nuk
SHBA bleu gjithë stokun e ilaçit, çfarë është Remdesiviri? Disa muaj më parë, shumë njerëz mund të mos kenë dëgjuar asnjëherë për ilaçin Remdesivir. Por, ky emër u përfshi në titu
Bleu vezë në supermarket por më pas u bë me tre rosakë Një grua në Britani u bë me 3 rosakë të quajtur Beep, Peep dhe Meep, të cilët çelën nga vezë që kishte blerë në supermar
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
Ja bleu 20 vite më parë, Jennifer Aniston vë unazën e fejesës me Brad Pitt (FOTO LAJM) Jennifer Aniston ende mban unazën e fejesës që i dhuroi Brad Pitt, sipas raporteve në mediat amerikane. Aktorja 51-vj
I bleu dyqan dhe restorant luksoz, Alesia Bami shpall fejesën (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të showbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantuesev
Bleu shtëpinë 36,5 milionë dollarë, Kylie Jenner publikon fotot e para nga rezidenca (FOTO LAJM) Jo vetëm që nuk ngjan me një shtëpi, por hapësira prej 1430 metrash katrore është faturuar si një “kompleks turistik”.
Bleu dyshekë e kondicionerë për spitalin, zbulohet bamirësia e 43 vjeçarit nga Kavaja që vdiq nga Covid-19 Ditën e djeshme një burrë nga Kajava vetëm 43-vjeç humbi jetën nga koronavirusi. Ai sipas mjekëve të cilët e kishin n
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim