999 rezultate për

blerta

"Është vetëm i imi", Blerta flet për lidhjen me Erionin dhe xhelozinë (FOTO LAJM) E ftuar në "Ftesë në 5", ishte Blerta Ligaj, volejbollistja dhe partnerja e ish-banorit të "Big Brother", Erion Zeqirajt
Mohuan lidhjen, por Majk dhe Miss-i shqiptar treguan se kaluan mbrëmjen së bashku (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Ngjarja e rëndë në Kombinat, kështu duket sot Blerta Josifi (FOTO LAJM) Blerta Josifi u shfaq për herë të parë pas më shumë se 4 muajsh pas ngjarjes së rëndë që shokoi mbarë opinionin publik.
Besuan te ringjallja, Blerta Josifi flet për vdekjen e motrës: Pse e mbajtëm për më shumë se 1 vit në shtëpi Blerta Josifi, vajza e mbijetuar që tronditi opinionin publik pasi tentoi ti japë fund jetës për t’u ringjallur, ka rrëf
Në një lidhje dashurie me Majkun? Miss-i shqiptar e thotë hapur dhe i habit të gjithë (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Doktori i cili operoi Nicolo Zaniolon jep lajmin e trishtë Nicolò Zaniolo mund të ketë humbur tërë sezonin, madje edhe pjesëmarrjen në Europian. Sipas "Gazzetta dello Sport", ky d
Flet xhaxhai i Blerta Jusufit: Nuk reagon si njeri normal Kanë kaluar dy muaj nga tragjedia e Kombinatit, ku u vetëflijuan nëna Zhaneta Josifi me dy vajzat e saj Anisa dhe Blerta
Del në shitje banesa e familjes Josifi në Kombinat, çfarë ka ndodhur me Blertën? Blerta Josif, nëna dhe motra e të cilës u vetëflijuan, pasi ka lënë spitalin ka qëndruar vetëm një ditë tek banesa e xha
Më romantik s'ka, Erion Zeqiraj i propozon për martesë Blerta Ligajt (FOTO LAJM) Volejbollistja Blerta Ligaj dhe Erion Zeqiraj prej kohësh po jetojnë një romancë shumë të bukur. Disa javë më parë at
Horrori në familjen Josifi: Blerta pa babain e saj teksa hidhej nga pallati (FOTO LAJM) Ngjarja e Kombinatit ku humbën jetën nënë e bijë dhe u gjet në gjendje kritike vajza tjetër e familjes, vijon të mbetet
Pamje tragjike, Anisa Josifi në shtratin e vdekjes e mbuluar me batanije (FOTO LAJM) Janë publikuar pamjet me të cilat u përballën mbrëmjen e 2 Korrikut zjarrfikësit, të cilët u futën në shtëpinë e familje
Zbulohet dëshmia e Blerta Josifi: Kur nisëm lutjet, trupi i Anisës mbante erë (FOTO LAJM) Vazhdon të trondisë ngjarja horror në Kombinat, ku nënë e bijë u gjetën të vdekura në banesë, ndërsa vajza tjetër në gje
Flasin mësueset e vajzave: Anisa dhe Blerta ishin të qeta, por jo të hedhura në shoqëri Tirana dhe e gjithë Shqipëria u trondit disa ditë më parë nga vdekja e një nënë dhe e bijës së saj, saktësisht Zhaneta d
Horrori në Kombinat, shefi i zjarrëfikëses tregon si hynë në banesën Josifi me dy kufoma Shefi i zjarrfikëses së Tiranës tregoi momentin kur ata ndërhynë në shtëpinë e familjes Josifi në Tiranë ku në 2 korrik,
Të vërtetat e pathëna për Anisën dhe Blertën: Nga pastori, te kisha që frekuentonin Nga ekspertiza e vdekjes së Zhaneta Josifit dhe vajzës së saj Anisës, rezultoi se kjo e fundit kishte qëndruar në shtrat
"E pushtuan demonët", detaje rrëqethëse nga dëshmia e Blerta Josifit Zbardhen detaje të tjera nga dëshmia e Blerta Josifi, e mbijetuara e horrorit e cila tregon se e motra ka qenëe e para q
Nisin hetimet: Sa vite burg rrezikon Blerta Josifi Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e familjes Josifi do të përballet me drejtësinë pasi prokuroria ka nisur hetimin për
Xhaxhai i motrave Josifi: Do ishte mirë mos ta kisha parë atë darkë Xhaxhai i Blerta Josifit ka dhënë dëshmi tronditëse sot në emisionin “Me zemër të hapur” të gazetares Evis Ahmeti në New
"Çfarë lexonim në Bibël ia bënim motrës", Blerta tregon si prisnin ringjalljen e Anisa Josift Zbardhet dëshmia e Blerta Josifit, vajza e vetme e mbijetuar e familjes Josifi që kishin vendosur të vetëflijoheshin për
Zbardhet ekspertiza: Kur dhe pse vdiqën Anisa e Zhaneta Josifi Zbardhen të tjera detaje të rënda nga ngjarja e rëndë që ka tronidut Shqipërinë ku nënë e bijë u vetëflijuan. Abcnews