999 rezultate për

blero

“Nuse për shtëpi!” Afrona vë përparësen dhe i bën yzmet Bleros! (FOTO LAJM) Afrona Dika i dëshmoi Bleros dhe të gjithë publikut se do të jetë një nuse shembullore. E ftuar në emisionin “N Koso
Edhe pak ditë, Blero zbulon kush do këndoj në dasmën e tij dhe Afronës (FOTO LAJM) Çifti shumë i komentuar në media Blero dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë me martesë dashurinë e tyre me 21 Shtator. Në d
Vendi përrallor, para dasmës Afrona zbulon ku do kaloj muajin e mjaltit me Bleron (FOTO LAJM) Më datën 21 të këtij muaji, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë me martesë das
Kjo është shtëpia luksoze ku do të jetojnë Blero dhe Afrona (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë na ndajnë nga dasma e shumëpritur e këngëtarit Blero Muharremi me partneren e tij, Afrona Dikën. Çift
Çmim marramendës, Blero dhe Afrona blejnë shtëpi pak ditë para dasmës (FOTO LAJM) Edhe pak ditë na ndajnë nga dasma e shumëpritur e Bleros dhe Afronës. Dyshja do të celebrojë dashurinë dicavjeçare me
Ish- bashkëshortja e Bleros e ftuar në dasmën e shumëpritur, si përgjigjet Afrona Dika (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika dhanë lajmin pak muaj më parë se në shtator të këtij viti do t’
Zbulohet e ftuara e parë VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Këngëtari Blerim Muharremi i njohur si Blero dhe modelja Afrona Dika, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre më 21 shtator.
Edhe pak ka mbetur, Blero dhe Afrona zbulojnë ftesat e veçanta të dasmës (VIDEO) Më 21 shtator të këtij viti, çifti shumë i njohur Blero Muharremi dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me
Një bashkëshort si Blero, i bën dedikimin më romantik Afronës për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika janë një ndër çiftet më të përfolur të shoëbiz-it për ndarjet
I martohet ish burri, Teuta Krasniqi zbulon nëse do të jetë në dasëm (FOTO LAJM) Në 21 shtator çifti i njohur i shoëbizit, Blero Muharremi dhe Afrona Dika do t'i japin fund beqarisë në një dasma luksoz
Sa të mirë, Afrona Dika uron me fjalë zemre Bleron për ditëlindje (FOTO LAJM) Afrona Dika dhe Blero janë një nga çiftet e shoëbiz-it që e shprehin pa hezitim dashurinë në publik. Ata ndajnë shpeshhe
Afrona e veshur nuse, bën dedikimin romantik për Bleron (FOTO LAJM) Pas super propozimit në vitin 2017, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë me mar
Së shpejti dasëm, sa pritet të kushtojë ceremonia e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Blero dhe Afrona kanë lajmëruar se do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në 21 shtator të këtij viti. E sigurisht, përg
Blero përgatitet për dasmën me Afronën, përzgjedh kostumin (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Blero për merret me përgatitjet e dasmës me Afrona Dikën. Mesa duket, ai ka përzgjedhur edhe kostu
Ftoi ish-gruan në dasëm, kjo është përgjigja e saj për Bleron Ndarja e Bleros me gruan e tij, Teutën bëri bujë të madhe, por tashmë çifti vazhdojnë rrugën e tyre larg njëri-tjetrit.
Blerona bën selfi por sytë menjëherë të shkojnë poshtë Prezantuesja e njohur nga Kosova, jo rrallë herë provokon me asetet e saj. Së fundi, Blerona Zeqiri ka ekzpozuar më s
Pas shumë zënkave, çifti i njohur vendos datën e martesës Këtë vit pritej që Blero Muharremi dhe Afrona Dika të kurorëzonin dashurinë, nisur nga ç’kishin deklaruar më parë. Por a
U ndanë në sytë e të gjithëve, Blero dhe Afrona pajtohen sërish? Afrona dhe Blero janë ndarë dhe pajtuar disa herë. Ama ata si fëmijë sa herë që ndahen heqin njëri tjetrin nga Instag
Afrona dhe Blero shijojnë pushimet (FOTO LAJM) Blero dhe Afrona Dika janë ndër çiftet më të komentuar në media. Së fundmi, ata kanë vendosur t'i japin vetes disa ditë
Këngëtari shqiptar tregon publikisht si e refuzon e dashura në shtrat Këngëtari i baladave të njohura Blero që një kohë është në lidhje me bukuroshen Afrona Dika. Ata janë kthyer prej ko