999 rezultate për

blerjet

Instagram shton mundësinë e blerjeve edhe në Reels, një hapa para TikTok Instagram, rrjeti i famshëm social i cili është në pronësi të Facebook do të fillojë të testojë blerjet përmes funksioni
Blerjet e Chelsea në "aksion" që në ndeshjen miqësore, Werner tund rrjetën (VIDEO) Timo Werner ka shënuar pas katër minutave në debutimin e tij te Chelsea me transferin tjetër të ri Hakim Ziyech duke rea
Formacion i frikshëm, ja blerjet e reja që kërkon Pirlo për sezonin e ri (FOTO LAJM) Andrea Pirlo po planifikon disa blerje të bujshme për të përforcuar ekipin. Zonja e Vjetër tashmë ka nënshkruar me De
Formacioni i frikshëm, zbulohen blerjet e bujshme të Koeman (FOTO LAJM) Është vetëm çështje orësh kur Ronald Koeman do të prezantohet si trajner i ri i Barcelonës. Strategu holandez do të l
Nga Zidane te Neymar, njihuni me blerjet më të shtrenjta në shekullin XXI Duke filluar nga lëvizja famëkeqe e Luis Figo nga Barcelona te Real Madridi në edicionin 2000/01 deri në transferimin i
Formacioni me 11 blerjet e dështuara në La Liga (FOTO LAJM) La Liga i ka dhënë fund sezonit 2019/2020, me Real Madridin që ka fituar titullin e 34-të në histori të klubit. Joao
Maliqi i përvishet Ramës: Nuk të pijnë më ujë as blerjet e deputetëve me leje pallatesh "Tw doli boja dhe tw plasi cipa, mbidoza ka bwrw tw veten, tw shkuara, shiko shwndetin se karrigia wshtw thyer e sngjite
Zgjidh një akullore dhe zbulo çfarë të pret në të ardhmen Sidomos tani, në pikun e verës, ato shijojnë më shumë se kurrë! Të freskëta, me larmi shijesh dhe ngjyrash, përmes një a
Zhgënjim nga blerjet online, fotot që do ju bëjnë të mendoni dy herë para se të porosisni (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, blerjet online janë përhapur në masë. Tashmë jo vetëm veshjet, por edhe ushqimet apo edhe elektro shtë
Gazeta britanike zbulon 3 blerjet e mëdha të Realit në merkaton e verës Gazeta britanike The Sun ka bërë një parashikim me shumë guxim sesi do të jetë formacioni i Realit të Madridit sezonin e
Me maskë dhe e humbur në mendime, Luiza Xhuvani shfaqet pas një viti (FOTO LAJM) Që prej ndarjes nga jeta të bashkëshortit Gjergj Xhuvani, aktorja Luzia Xhuvani është shkëputur përkohësisht nga jeta ar
10 vite në krye të Juves, 10 blerjet dhe shitjet më të shtrenjta të Agnellit Andrea Anjeli prej 10 vitesh është president i Juventusit dhe gjatë kësaj periudhë kanë ndodhur blerje dhe shitje të sht
Zhgënjim nga blerjet online, fotot që do ju bëjnë të mendoni dy herë para se të porosisni (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, blerjet online janë përhapur në masë. Tashmë jo vetëm veshjet, por edhe ushqimet apo edhe elektro shtë
Si do duket formacioni i Juventusit me blerjet e bujshme gjatë verës (FOTO LAJM) Pavarësisht krizës nga Covid-19, Juventusi pritet të kryejë disa transferime të bujshme gjatë merkatos së ardhshme. M
Blerjet më të mira dhe më të këqija të United nga largimi i Ferguson Gjatë epokës së tij, ‘Djajtë e Kuq’ kanë qenë dominues në Angli, dhe me pensionimin e skocezit, kjo skuadër ka pësuar rë
Nga Ibrahimovic te Coutinho, formacioni me 11 blerjet e dështuara të Barcelonës në merkato (FOTO LAJM) Barcelona ka arritur suksese të mëdha 20-vjeçarin që shkoi duke u shndërruar në një nga klubet më të forta në botë. S
KARANTINA/ Amerikanët të fiksuar pas alkoolit, rriten ''frikshëm'' blerjet Amerikanët kanë pirë shumë më tepër alkool pasi që të gjithë kemi ngecur brenda dhe ata nuk janë të vetmit që e bëjnë kë
Njihuni me 15 super blerjet më të mira në 5 kampionatet më të forta Merkato e janarit është mbyllur në mesnatën e 31 janarit ku nuk kanë munguar blerjet e mëdha. Shumë marrëveshje janë
Si ndryshon formacioni i Interit me Eriksen (FOTO LAJM) Blerjet në merkaton e janarit kanë qënë të goditura te Interi, të paktën në letër. Zikaltërit kanë firmosur me 3 futboll
Blerjet më të qëlluara të dekadës së fundit Sajti i specializuar i futbollit, “Goal.com”, duke iu referuar shifrave, ka listuar emrat e e 15 futbollistëve që konsid