999 rezultate për

blerjes

Prestigjiozja franceze zbulon prapaskenat: Tuchel ishte kundër blerjes së Icardit E përditshmja franceze "L’Equipe" ka zbuluar një prapaskenë mjaft interesante, sipas të cilës trajneri gjerman Thomas Tu
Pogba me pozicion të ri te Manchester United pas blerjes së Fernandes (FOTO LAJM) Mesfushori francez ka pasur një sezon të vështirë duke u përballë me shumë lëndime. Por, transferimi i Bruno Fernande
Mourinho i mbyll "derën" një transferimi të mundshëm të Coutinhos Nuk do të jetë Tottenham Hotspur destinacioni i radhës në karrierën e Philippe Coutinhos. Jose Mourinho trajneri i gj
Makinat e qeverisë së Kosovës, me qira më shtrenjtë se çmimi i blerjes (VIDEO) Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po përdor vetura me qira me kosto më të lartë se vlera e shitjes. Kontra
"Ku do të garojmë vitin tjetër, në Serie A, apo Serie B", tifozët e Napolit reagojnë pas blerjes Rrahmanit Napoli ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit Amir Rrahmani. Klubi italian nëpërmjet një komunikate për median ka nj
Milan përforcohet në mbrojtje, siguron Simon Kjaer Simon Kjaer do të jetë së shpejti lojtar i Milanit. Drejtuesit kuqezi kanë arritur marrëveshjen me Atalantën dhe Sevilla
Dalin pamjet: Dyshime për blerje vote në Pozharan (VIDEO) Në media kanë dalë disa pamje nga fshati Pozharan, ku shihen dy persona që dyshohet se ishin në procesin e shitjes dhe b
Perisic e Keita Balde festuan dje në "San Siro" fitoren me Leccen Ivan Perisic u largua nga Interi këtë merkato, teksa kaloi te Bajern Mynihu si huazim me të drejtën e blerjes një sezon
NATO reagon ashpër pas blerjes nga Turqia të raketave të Putinit NATO ka kërcënuar shtetin turk pas blerjes së raketave ruse, duke theksuar se duke qenë pjesë e kësaj organizate duhej t
Interi pranë blerjes më të shtrenjtë në histori, 70 milionë euro për bomberin belg Sot është mbajtur takimi ndërmjet Interit dhe Manchester United për të vendosur të ardhmen e Romelu Lukakut. Djajtë e ku
Pronari i PSG-së pranë blerjes së klubit të njohur anglez Nasser bin Ghanim Al-Khelaifi pronari aktual i Paris Saint-Germain, është duke u futur edhe në Angli, pasi dëshiron ta
Messi me shokë dalin kundër blerjes së Griezmann Pak ditë më parë Antoinne Griezmann u dha lamtumirën fansave të Atleticos së Madridit nëpërmjet një video-mesazhi ku njo
Vasili publikon raportin e OSBE-ODIHR, denoncon aktin e shitblerjes së votave nga PS Kreu i Grupit Parlamentarë të LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar nëpërmjet një postimi në facebook aktin e shitblerjes s
Armando Sadiku rikthehet te Lugano Armando Sadiku kthehet te Lugano në Superligën e Zvicrës, ekip ku luajti për herë të fundit në elitën e futbollit helvet
Futbollisti i Barcelonës afër blerjes së klubit spanjoll Mediat lokale në Katalonjë raportojnë se qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, është afër për ta blerë klubin span
Sevilla pranë blerjes përfundimtare të Andre Silvës Sevilla është pranë blerjes përfundimtare të Andre Silvës nga Milani. Andaluzët ofrojnë 39 milonë euro plus 4 milion të
Inter, pranë blerjes së vitit Ish-drejtori i përgjithshëm i skuadrës së Juventusit, Giuseppe Marotta ka konfirmuar se mund të kalojë shumë shpejt te s
Mos e beso po deshe: Trump thotë se i frikësohet blerjes së votës në SHBA Presidenti Trump lëshoi paralajmërimin për rrezikun e blerjes së votave në zgjedhjet e së martës. Në një postim në Twitt
Cana largohet nga Shqipëria, pranë blerjes së një klubi Lorik Cana ka vendosur të mos jetoj më në Shqipëri për të nisur një aventurë të re diku jashtë atdheut. Në një intervist
Super blerjes së Interit i mjaftojnë 16 minuta lojë për të shënuar golin e parë (VIDEO) Bleja më e re e Interit sulmuesi Lautaro Martinez e ka nisur me gol aventurën e tij me zikaltërit të cilët po luajnë kun