E FUNDIT/ Aksident në Korçë, plagosen rëndë 4 persona
999 rezultate për

blerjen

Një vit pushim në merkato, Tottenham zyrtarizon blerjen e talentit anglez (VIDEO) Tottenham Hotspur njoftoi blerjen e kartonit të Jack Clarke nga Leeds United. Sulmuesi i krahut të djathtë kaloi tek
ZYRTARE/ Milani prezanton blerjen e bujshme (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme, kamerat e "SkySport" kanë kapur mbrojtësin e Real Madrid, Theo Hernandez në Milan duke shkuar për
ZYRTARE/ Interi prezanton blerjen e madhe Interi ka zyrtarizuar blerjen më të re. Ai është Diego Godin i cili erdhi me parametra zero nga skuadra e Atletco Madrid
Manchester United godet në merkato, zyrtarizon blerjen 55 milion euro Manchester United ka arritur marrëveshje me Crystal Palace për të realizuar blerjen e parë serioze në treg. Skuadra e
Mimi Kodheli: Blerjen e votës nuk e kanë filluar socialistët Ish- Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka treguar se puna e blerjes së votave është një fenomen i shëmtuar… por që nuk
Përgjimi 5/ Imer Lala njoftohet se Fiksi ka zbuluar blerjen e votave (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
Reali prezantoi sot blerjen më të re (VIDEO) Ferland Mendy është prezantuar sot si lojtari më i ri i Real Madridit, pas transferimin nga Lyoni për 40 milionë euro di
Përgjimet e “Bild”, Zëri i Amerikës: PS-ja kërkon haptazi blerjen e votës Gazeta gjermane BILD botoi sot disa përgjime të tjera të realizuar nga Prokuroria shqiptare, lidhur me zgjedhjet vendore
Përfshirja e zyrtarëve në blerjen e votave, kodi penal parashikon deri në 3 vjet burg (FOTO LAJM) Kodi Penal parashikon dënime të ashpra për zyrtarët e administratës shtetërore që përfshihen në fushata elektorale. S
ZYRTARE: Nuk ndalet Reali, realizon blerjen e katërt (VIDEO) Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard po ashtu dhe mbrojtësit brazilian Eder Militao që ka nënshkruar prej muajsh, Real Madrid
Gazetari i "Bild" paralajmëron se një tjetër shkrim do publikohet për shit-blerjen e votave nga PS-ja azetari i prestigjozes gjermane Bild, Peter Tiede përmes një komunikimi për Fax News ditën e sotme ka paralajmëruar se n
Rriten taksat për blerjen online në shërbim të oligarkëve, doganat shpjegojnë ndryshimet Drejtoria e Përgjithshme e Doganave ka rritur në mënyrë indirekte detyrimet që duhet të paguajë një shqiptar që blen mal
"Blutë e Londrës" prezantojnë blerjen më të re Chelsea prezantoi këtë të martë blerjen e parë të madhe të merkatos së verës, sulmuesin amerikan Christian Pulisic, i ci
Erdogan: Askush nuk e dëmton bashkëpunimin tonë me Putinin Presidenti i Turqisë, Rexhep Erdogan, e ka përsëritur qëndrimin se vendi i tij do ta çojë deri në fund blerjen e sistemi
Milani realizon super blerjen e parë për sezonin e ardhshëm Prej kohësh drejtori sportiv i Milani, Leonardo po negocionte me Gremio për të arritur një rrugë të mesme për të marrë s
Turqia propozim të ri për të kapërcyer përçarjen me SHBA-të Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlut Cavusoglu tha se Shtetet e Bashkuara ende nuk janë përgjigjur ndaj një propozimi të
Vasili publikon raportin e OSBE-ODIHR, denoncon aktin e shitblerjes së votave nga PS Kreu i Grupit Parlamentarë të LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar nëpërmjet një postimi në facebook aktin e shitblerjes s
Noizy blen sërish një “bishë” të re prej hekuri Reperi i famshëm, Noizy njihet tashmë për jetën e tij luksoze, pas suksesit të madh që ka hasur në muzikë. "Fiksimi”
Reali gati blerjen rekord 300 mln euro Fundosja e Real Madrid ndodhet nën sytë e të gjithëve, aq sa mediat spanjolle në këto moment po tentojnë të analizojnë s
Këto janë fjalët e Bartomeut për blerjen e De Jong Frenkie de Jong është lojtari më i mirë i Barcelonës. Për këtë transferimi ka folur edhe presidenti i klubit spanjol