999 rezultate për

blerje

Plas te Lazio, Alberto kundër Lotitos: Ai blen avion, por nuk na paguan Nuk është një moment i thjeshtë ai që po kalon Lazio-n, të paktën në nivel mediatik. Si të mos mjaftonte kaosi me ta
Blerje dhe rikthime, kështu do të dukej formacioni i Barcelonës me trajner Xavi Hernandez (FOTO LAJM) Agjencia e njohur e lajmeve sportive "Goal" ka publikuar formacionin e Barcelonës nëse Xavi Hernandez do të bëhet trajne
Meta dekreton marrëveshjen për blerjen e vaksinën anti COVID Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar ligjin për marrëveshjen me aleancën Gavi për blerjen e vaksinë kundër C
Florenzi bind, PSG përgatit për blerjen e kartonit Mbrojtësi anësor italian, Alessandro Florenzi e ka nisur në mënyrë perfekte aventurën e tij te Paris Saint Germain, ku u
Pesë shitje dhe dy blerje, Koeman synon ndryshime të mëdha në janar Sipas Mundo Deportivo, Koeman në afatin e janarit synon të bëjë dy transferime të cilat janë Memphis Depay dhe Eric Garc
Bindin Piolin, Milani tenton blerjen përfundimtare të Diaz dhe Dalot Brahim Diaz dhe Diogo Dalot janë dy futbollistët e talentuar që ndonëse kanë luajtur pak me Milanin këtë sezon, kanë tre
Qeveria çon në Kuvend projektligjin për blerjen e vaksinës anti-Covid Qeveria shqiptare ka nënshkuar një marrëveshje me kompaninë Covax për të siguruar vaksinën anti-Covid, ku janë përfshirë
Instagram shton mundësinë e blerjeve edhe në Reels, një hapa para TikTok Instagram, rrjeti i famshëm social i cili është në pronësi të Facebook do të fillojë të testojë blerjet përmes funksioni
Oferta e Bayernit për Callum Hudson-Odoi, Chelsea i thotë "JO" Bayern Munich nuk e kanë të lehtë të bëjnë pazare me Chelsea. Kampionët e Evropës po synojnë kartonin e Callum Hudson
Juventus arrin akordin me Chiesën Juventusi kërkon të blejë Federico Chiesën dhe talenti italian mezi pret t’u bashkohet bardhezinjve, ndërsa palët janë n
Prestigjiozja franceze zbulon prapaskenat: Tuchel ishte kundër blerjes së Icardit E përditshmja franceze "L’Equipe" ka zbuluar një prapaskenë mjaft interesante, sipas të cilës trajneri gjerman Thomas Tu
9 gabimet që ne bëjmë gjatë blerjeve ushqimore (FOTO LAJM) Ne vizitojmë supermarketet pothuajse çdo ditë, por ne rrallë mendojmë se si disa nga zakonet tona tregtare janë të gabua
Gattuso me fjalë të mëdha për blerjen më të shtrenjtë të Napolit Victor Osimhen u bë blerja më e shtrenjtë në historinë e Napolit me transferimin e tij te të kaltrit për 70 milionë euro
Juve dhe CR7 e nisin aty ku e lanë, natë magjike për Kulusevski (VIDEO) Juventus duket sikur nuk heq dorë kurrë nga titulli i Serie A. Bardhezinjtë kanë mposhtur 3-0 në shtëpi Sampdorian në
Kean përsëri te Juve? Pirlo e do me çdo kusht Moise Kean verën e shkuar vendosi të lërë Juventusin dhe të kalojë te Everton, ku priste të kishte më shumë minuta.
Alcantara - Liverpool, lajme të reja nga Anglia Thiago Alcantara është objektivi i madh i Liverpoolit. Liverpool nuk ka hequr dorë nga përpjekjet për transferimin e
Nuk ndalet Tare, pas Muriqit nis bisedimet për blerjen e Marash Kumbullës Igli Tare se ka në plan të ndalet me blerje te Lazio. Drejtori i Lazios sot do të zyrtarizojë blerjen e Vedat Muriqit. A
Ndeshja e parë në drejtimin e Barcelonës, Koeman: Trincao blerje e shkëlqyer, Messi duhet të përmirësohet fizikisht Ronald Koeman dha përshtypjet e tij për testin e parë parasezonal midis Barcelonës dhe Nastic, që përfundoi 3-1 për "bla
Lampard: Havertz blerje super Frank Lampard është shumë i kënaqur me drejtuesit e klubit për merkaton që kanë zhvilluar dhe sidomos për afrimin më të
Juventusi largon tre futbollistë, i hapet rrugë blerjeve të reja Juventus po bëhet gati për disa largime të bujshme nga skuadra përpara se të ndërmarrë ndonjë aksion për blerje të reja