999 rezultate për

blerja

Blerja më e re, njihni sulmuesen bukuroshe të Interit (FOTO LAJM) Këtë verë, Eleonora Goldon ishte blerja e parë e skuadrës së femrave te Interi. Sulmuesja italiane iu bashkua zikaltë
Tërmet te Reali, blerja e bujshme dëmtohet me Kombëtaren Një lajm i hidhur vjen për Realin e Madridit, teksa blerja e bujshme e verës Luka Jovic është dëmtuar me Serbinë e cila
Blerja e re e Interit bën testet mjekësore Cristiano Biraghi ka përfunduar testet mjekësore tek Interi. Mbrojtësi i majtë i Fiorentinës ka mbërritur te klubi mi
Pse blerja e bujshme e Real-it mund të përfundojë tek Milani (FOTO LAJM) Mediat italiane kanë dhënë një lajm ‘bombë’. Skuadra e Milanit po punon që të sjellë në ekip, lojtarin e sapo transfe
Blerja më e re e Juventusit zbret në Torino (VIDEO) Ka zbarkuar sot në mbrëmje në aeroportin e Linates në Torino, futbollisti i ri i Juventusit, Danilo, braziliani që vjen
Blerja me re e Milanit humbet ndeshjet parasezonale Mbrojtësi i majtë i Milanit, Theo Hernandez pritet që mos të paraqitet më në asnjë ndeshje parasezonale, por ai pritet q
Panik te Milani, blerja e bujshme dëmtohet rëndë në debutim Debutimi i Theo Hernandez me fanellën e Milanit nuk ka shkuar ashtu si duhet. Lojtari i cili u ble pak ditë më parë
Griezmann apo Hazard, kush ishte blerja më e mirë? Statistikat e sezonit 2018-2019 Champions League, ky është objektivi i Real Madridit dhe Barcelonës për sezonin 2019-2020 dhe për t’ia dalë, klubet span
Blerja më e shtrejtë e Cityt kërcënon me largim I ardhur me shumë bujë në merkaton e verës së kaluar, mesfushori algjerian Riyad Mahrez mund të largohet nga Manchester
De Laurentiis "shpërthen" ndaj Juventusit: Blerja e CR7 jo e mjaftueshme për të fituar Champions-in Juventusi u eleminua të martën mbrëma në Champions nga Ajax-i duke i befasuar të gjithë. Por i vetmi që nuk është bef
Komplikohet blerja e Keita Balde, Interi kërkon ulje çmimi Komplikohet blerja e Keita Balde nga Inter. Klubi zikaltër, sikurse raportohet nga "Fcinternews.it", nuk duket të ketë q
Blerja më e re e Juventusit kalon në avantazh Arsenalin (VIDEO) Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle United në ndeshjen që po zhvillohet në "Emirates". Ishte Aaron Ramsey, ai
Ylli Ajax-it pranë nënshkrimit me gjigandët "bavarezë" Në repartin mbrojtës, Bayern Munich ka bërë dy blerje fantastike me Benjamin Pavard dhe Lucas Hernandez, duke shpenzuar
Zyrtare: Bayern Munich firmos me Lucas Hernandez, bëhet blerja më e shtrenjtë në Bundesligë Lucas Hernandez do të transferohet në verë nga Atletico Madrid te Bayern Munich. Këtë e ka konfirmuar klubi gjerman.
Blerja e votave dhe droga, televizioni italian rikthehet në Shqipëri (VIDEO) Shkaktuan jo pak zhurmë me mbërritjen e tyre në Tiranë. Një grup xhirimi i TG2 zbarkoi në Shqipëri dhe pas një pasqyrimi
Kreu i delagacionit të PE: Zgjedhjet legjitime, shit-blerja e votave rast i izoluar Delegacioni i PE në Tiranë po zhvillon një konferencë për mediat pas takimeve të bëra me krerët e politikës shqiptare.
Arsyeja e frikshme pse duhet menduar dy herë blerja e një tapeti për shtëpi Të kesh një tapet në shtëpi shihet si domozdoshmëri, madje shpesh herë shpenzohen edhe shifra të mëdha parash për të ble
Kjo do të jetë blerja e parë e Milanit në merkaton e verës Milan ka ndërmend të sjellin emra të ri dhe të talentuar në ‘San Siro’, për të projektuar të ardhmen. Njëri prej tyre
Ndodh edhe kjo! Klubit kosovar i del blerja këngëtar Martins Aristegui Maickol Pio u prezantua si një përforcim i madh nga klubi Liria. Por, interneti më shumë e paraqet uru
Blerja më e re e Barcelonës merr numrin 6 që mbahej nga Xavi Barcelona ka zyrtarizuar Jean-Clair Todibo i blerë nga Toulouse. Francezi 19 vejcar u prezantua te Barcelona teksa ka