999 rezultate për

blerina

Mjekja shqiptare e prekur nga koronavirusi në Itali: Nuk është si një grip i thjeshtë! Nga Roma, mjekja onkologe Blerina Resuli ka treguar përvojën e saj me Covid-19. Në një intervistë për emisionin “Opi
E propozoi live në emision, çfarë i tha Agim Bajko të bijës për moderatorin (VIDEO) Pak ditë më parë një propozim tepër romantik ndodhi në studion e emisionit “Këndo këngën time”, në “Vizion Plus”. Mod
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM) Pavarësisht tonëve të larta në Kuvend, deputetët shqiptarë nuk janë aq 'armiq' në jetën e tyre reale jashtë politikës.
Blerina Gjylameti pas humbjes së vëllait: Mos e kalofshi kurrë, është barrë e familjes time Deputetja e PS-së Blerina Gjylamenti ka reaguar sërish pas aksidentit tragjik që i mori jetën vëllait të saj Elton Maçol
I vdiq vëllai në aksident/ Rrëqeth Blerina Gjylameti: Më thërrmove zemrën Mbrëmjen e kaluar në aksin Tiranë-Elbasan ka ndodhur një aksident i frikshëm ku humbi jetën një person. Pas ngjarjes
"Për të qeshur e për të qarë", Blerina Bombaj tregon momentin më të bukur me vajzën (VIDEO) Dietelogia e dashur për publikun, Blerina Bombaj është nënë e dy fëmijëve, me të cilët ka një marrëdhënie speciale dhe d
Çiftet VIP shqiptarë që janë martuar me mblesëri (FOTO LAJM) ur kujtoni martesën me mblesëri e lidhni automatikisht me të shkuarën dhe duket se këtij fenomeneni avash avash po i vje
Tjetër dasmë VIP në showbiz-in shqiptar! (FOTO LAJM) Një vit pas dasmës së madhe në familjen Gjikolli, një tjetër do të bëjë bujë në showbiz-in shqiptar. Vëllai i Gjikos,
Çiftet VIP shqiptarë që janë martuar me mblesëri (FOTO LAJM) Kur kujtoni martesën me mblesëri e lidhni automatikisht me të shkuarën dhe duket se këtij fenomeneni avash avash po i vj
“Kthehu në shtëpi çika jeme, baba të pranon”: Blerina ka 4 muaj e zhdukur (VIDEO) Blerina Gashi nga Prizreni është zhdukur prej 4 muajsh. Ka katër muaj që Ramadan Gashi, çdo mëngjes ulet në pragun e sht
Burrat si burrat, ai i Blerina Bombajt as nuk u kujtua për 10 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Dietologia e njohur Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale, postimet e së cilës komentohen shumë nga ndjekë
Blerina Bombaj hap dyert e shtëpisë dhe do vini duart në kokë (FOTO LAJM) Dietologia e njohur, Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto e video si nga jeta e për
"Sherr" me komentuesen pë burrin e saj, këngëtarja shqiptare i kthehet keq (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Blerina Braka publikon shpesh herë foto me bashkëshortin e saj në rrjetet sociale. Asaj i pëlqen
U shkarkua në Asamblenë e sotme, reagon Blerina Gjylameti Deputetja Blerina Gjylameti ka reaguar pasi u shkarkua sot në Asamble nga drejtimi i Qarkut të Tiranës dhe u emërua si S
Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën, kush i zëvendëson? Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka shkarkuar live kryetaren e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti dhe ia ka ngar
Blerina Bombaj ujë e sapun, nuk e di si do isha me hundë të vogël (FOTO LAJM) Blerina Bombaj ka dhënë sot një mesazh vërtet domethënës përmes një fotoje ku shfaqet pa makijazh. Ajo thotë se askus
"Bashkëshorti im me gusto allasoj" dhurata epike që morri Blerina Bombaj (VIDEO) Blerina Bombaj është surprizuar nga bashkëshorti i saj me një dhuratë goxha të veçantë. Ai ka zgjedhur ta bëjë të lumtur
Pas kaq shumë vitesh, Eni Shehu prezanton të motrën (FOTO LAJM) Eni Shehu braktisi aktrimin për tu fokusuar moderimit dhe medias. Por mesa kuptohet, nuk është i vetmi në familje që ka
Bashkëshortja e Dr. Florit publikon mesazhin prekës për të birin (VIDEO) Bashkëshortja e Dr Florit, Blerina, ka shpërndarë së fundmi një video që ka prekur qindra admirues të Dr Florit. Nga
Rrëfehet kryetarja e PS-së: "Lajmi i rremë" që bëri tim bir të qajë Kryetarja e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti ka dhënë një intervistë ndryshe, teksa ka rrëfyer jetën private dhe marr