999 rezultate për

blerim

"Ishin gjaku dhe mishi im", djali i madh flet pas aksidentit me 4 të vdekur në Rrugën e Kombit Një familje shqiptare u shua tre ditë më parë, në një aksident të rëndë në Rrugën e Kombit. Aksidenti tragjik ka ndodhur
Dalin emrat! Kush është familja nga Kosova që u shua në aksident në Shqipëri Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rreshen. Katër personat që gjetën vdekjen në Rrugën e Kombit janë
ZYRTARE/ Blerim Xhemaili rikthehet aty ku nisi karrierën si profesionist Mesfushori 34-vjeçar Blerim Xhemaili është rikthyer në kampionatin zviceran, pasi ka vendosur të nënshkruajë për dy sezo
Blerim Xhemajli ndërpret kontratën me klubin kinez Futbollisti Blerim Xhemajli, ka ndërprerë kontratën me klubin kinez, Shenzhen. Mesfushori vendosi të mos vazhdojë bas
Flet nëna e 13-vjeçares që u abuzua nga Blerim Bizgjoni: Shoqja i kishte zgjidhur duart e këmbët Janë zbardhur detaje të reja dhe tronditëse në lidhje me ngjarjen e rëndë në Pogradec, ku shtetasi Blerim Bizgjonit abuz
"Më mbante të lidhur në ballkon, para meje kishte një vajzë tjetër": Ç'ndodhi në gjyqin ndaj Blerim Bizgjonit Në një seancë që u mbajt me dyer të mbyllura për shkak të çështjes sensitive dhe akuzave që rëndojnë mbi 46-vjeçarin, Bl
Abuzoi s*ksualisht me 13 vjeçaren, vetëm 40 ditë burg për Blerim Bizgjonin Gjykata e Pogradecit ka dhënë sot masën e sigurisë arrest me burg 40 ditor për 46 vjeçarin nga fshati Vërdovë, Blerim Bi
Thellohet skandali: Blerim Bizgjoni ka abuzuar s*eksualisht edhe me një vajzë tjetër Detaje të reja tronditëse mësohen rreth 46 vjeçarit Bkerim Bizgjoni nga Pogradeci, ku mësohet se 13 vjeçarja nuk ishte e
"Të dua, je si dritë": Si e "gjuante" 46 vjeçari të miturën në Facebook (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë është bërë publike ditën e djeshme, ku Blerim Bizgjoni, 46-vjeçari nga Pogradeci u arrestuar nga Pol
Përdhunimi i 13 vjeçares, flet babai i vajzës Ditën e sotme, opinioni publik u shokua nga ngjarja e rëndë ku një 13-vjeçare ishte abuzuar seksualisht nga një 47-vjeça
Krushku abuzoi me të bijën 13 vjeçare, zbardhet dëshmia e babait (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në fshatin Vërdovë të Pogradecit, ku një 13 vjeçare është abuzuar seksua
Krushku abuzon s*ksualisht me 14 vjeçaren, pranon krimin e rëndë para policisë Policia e Pogradecit ka arrestuar një 47 vjeçar nga fshati Vërdovë, pasi dyshohet se ka përdhunuar një vajzë 14-vjeçare.
Shoferi i Ministrit Blerim Reka rezulton pozitiv me koronavirus Pas publikimit të lajmit se një pjesë e kabinetit të kryeministrit në detyrë Albin Kurti si dhe vet kryeministri Kurti
Më shumë se shtëpia juaj, çmimi i "çmendur" i orës së Blerim Destanit (FOTO LAJM) Blerim Destani po bën krenar të gjithë shqiptarët me sukseset e tij dhe bashkëpunimet me aktorët më të mëdhenj botëror.
U denoncua nga Berisha: Konfirmohet vetëvrasja e të burgosurit në Berat Një i burgosur, i cili vuante dënimin në Burgun e Beratit, u gjet në ditën e Krishtlindjeve i vdekur në qeli. Blerim
I burgosuri u var natën e Krishtlindjes me kabllon e televizorit Një i burgosur, që vuante dënimin në Burgun e Beratit, është gjetur i vdekur në qelinë e tij. Blerim Protoduari, 39-v
Vajzat lënë kokën pas tij, Blerim Destani zbulon dashurinë e parë (FOTO LAJM) Jeta e tij private është komentuar shpesh. Blerim Destani edhe pse ka një numër të madh fansash në rrjete sociale, ak
Çfarë po ndodh me Noizyn, pendohet dhe fshin menjëherë foton me 25 kg më pak (FOTO LAJM) Noizy e ka marrë seriozisht stërvitjen! Reperi ka treguar se në mars peshonte plot 105 kg ndërsa tani është 80 kg.
Blerim Destani takon Robert De Niron, shihni ç'bën për Shqipërinë aktori i madh (FOTO LAJM) Blerim Destani ka kujtuar me anë të një fotoje në rrjete sociale, kohën kur xhironte filmin "The Comeback trail", në të
Erjona Sulejmani sqaron njëherë e mirë ribashkimin me Blerim Xhemaili (FOTO LAJM) darja e Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me