999 rezultate për

blere

Edhe kunati i Ivanovit i ka blerë dy banesa në Vodno Përveç presidentit Gjorge Ivanov, në të njëjtën ndërtesë në Vodno, dy banesa i ka blerë edhe kunati i tij. Në kontrollin
A ka blerë Vangjush Dako vota? Reagon zyrtarisht Prokuroria Ditën e sotme opozita deklaroi se kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako do të arrestohet shumë shpejt. Për kë
"K*qe kandari", gazetarin e kap "inati" me zyrtarin e OSBE-së Gazetari Basir Çollaku me anë të një statusi në Facebook ka bërë një reagim të ashpër ndaj zv/ambasadorit të OSBE-së në
Lek droge për të blerë votat, RAI nxjerr të palarat e pushtetit në Shqipëri Televizioni shtetëror Rai2 në një investigim ka treguar hapur për biznesin e drogës mes Italisë dhe Shqipërisë. Gazet
Gazetari plas "bombën": Ky gjyqtar ka qenë i blerë nga Kukësi Gazetari i njohur sportiv, Fatmir Mëneri, ka bërë një deklaratë bombastike në emisionin “Rubrika Sportive”. Sipas Mëneri
Braçe mbron Dakon dhe hedh akuza të rënda ndaj deputetëve të PD-së I pyetur në lidhje me investigimin e Zërit të Amerikës për blerje të votave nga eksponentë socialistë, Braçe tha se në a
Max Allegri merr një lajm fantastik nga e dashura e tij Massimiliano Allegri mund të jetë mërzitur shumë nga eliminimi i Juventusit në Kupën e Italisë, por nga jeta private laj
Dalin përgjimet e reja, PS ka blerë vota edhe në Lezhë Zëri i Amerikës ka publikuar ditën e sotme, përgjimet mes zyrtarëve të lartë socialistë dhe bandave kriminale me qëllim
Shtyhet vendimi për Donika Prelën, çpo ndodh? Komisioni i Pavarur i Kualifikimit njoftoi sot se ka shtyrë shpalljen e vendimit për Donika Prelën, drejtuese e Prokuror
Habit Bleona: Kam blerë një gjë super të shtrenjtë për ta përdorur vetëm 1 herë Lirisht mund të quhet blerje e ‘çmendur’. Në intervistën e dhënë për Syri Kosova, Bleona Qereti ka treguar edhe për bler
Chelsea ul çmimin për Bakayokon, Milani gati ta blerë përfundimisht Gonzalo Higuain së shpejti do të bëhet një lojtar i Chelseait edhe falë miratimit të Milanit që i dha përparësi largimit
Spalletti: Asnjë klub në planet nuk ka para për të blerë Shkriniarin Trajneri i Interit, Luciano Spallettit, ka folur pas triumfit në Kupën e Italisë, ndaj Beneventos ku i ka dhënë përgjigj
​Messi dhe Fabregas blejnë aksionet e klubit spanjoll (FOTO LAJM) Viti 2019 duket se do të jetë një vit mjaft emocionues për Andorrën, klubi ky i cili sapo është blerë nga kompania e qen
Abramovich mund të kishte blerë Tottenhamin ose Arsenalin në vitin 2003 Roman Abramovich është pronar i Chelseat prej rreth 16 vitesh. Manjati rus blutë e Londrës në vitin 2003, por ata nuk is
7 vite më parë shiti veshkën për të blerë iPhone, sot vuan pasojat Një i ri nga Kina, i cili 7 vite më parë vendosi të shiste veshkën për të blerë një iPhone 4, rezulton të ketë bërë gabi
Aktori bën atë që pothuajse askush nuk e bën, fal gjithë pasurinë Ylli i kinematografisë në Hong Kong, Chow Yun-fat, është një multimilioner që bëri emër falë filmave aksion, veçanërisht
BSH ka blerë 400 milion euro, por monedha europiane nuk gjen derman Banka e Shqipërisë, si pjesë e ndërhyrjeve të jashtëzakonshme në tregun valutor dhe për efekt të rritjes së rezervës val
140 gjoba ndaj tregtarëve që mashtruan blerësit Autoriteti Kosovar i Konkurrencës (AKK) bashkë me Inspektoratin e Tregut, i cili vepron në kuadër të Ministrisë së Tregt
Tha se makina e Bashës ishte blerë nga "Viktoria Invest”, Balla publikon dokumentet Taulant Balla dhe lideri i opozitës Lulzim Basha kanë pasur një përplasje këtë pasdite në Kuvend. Ka qenë Balla ai i
"Moisi Habilaj mbrohej nga një njeri me pushtet", rrefehet blerësi italian i drogës Dosaj e Habilajve është rikthyer edhe një herë në vëmendjen e shtypit italian, pasi detaje të reja kanë dalë në skenë.