999 rezultate për

blerĂ

300 mijë euro libra të blera nga Zyra e Kryeministrit, mësohet arsyeja Zyra e Koordinatorit Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport ka shpallur tender në vlerë prej 300 mijë euro për të furnizua
Sendet më të çuditshme të blera në tregun e gjërave të përdorura (FOTO LAJM) Të gjithë i duan mallrat e përdorura, që janë të ruajtura mirë dhe kryejnë funksionin e duhur, derisa kanë çmim shumë të
Të blera me para krimi, sekuestrohen apartamente e tokë në bregdet Policia ka sekuestruar apartamente, garazhe e tokë të dyshuar se janë blerë me financa me burim kriminal. Policia në
Reagon Veseli: Nuk dorëzohemi përpara kriminelëve Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka reaguar për sulmin ndaj bashkëshortes së anëtarit të kësaj pa
Zyrtari i VV-së: Nuk dimë asgjë rreth rastit të bashkëshortes së Blerand Stavilecit Partia Demokratike e Kosovës ka akuzuar drejtpërdrejt Lëvizjen Vetëvendosje në lidhje me sulmin fizik që i është bërë ba
Kjo është bashkëshortja e Blerandit (FOTO LAJM) Vitorja, bashkëshortja e Blerand Stavilecit është sulmuar nga persona të panjohur. Nje ngjarje e tillë ka tronditur f
Sulmohet bashkëshortja e ministrit Persona të panjohur e kanë sulmuar fizikisht bashkëshorten e ministrit në detyrë, Blerand Stavileci. Ndërkaq, Parti
Kryeministri Mustafa ka një kërkesë për Blerand Stavilecin Qeveria e Kosovës sot ka mbajtur një mbledhje qeveritare. Gjatë kësaj mbledhje kryeministri në detyrë Isa Mustafa, du
Damiano plas “bombĂ«n” e radhĂ«s: Votat janĂ« tĂ« blera, fituesi Ă«shtĂ« i shpallur me kohĂ« (FOTO) Damanio i cili ka qenĂ« gjithnjĂ« njĂ« nga banorĂ«t mĂ« tĂ« komentuar nĂ« Big Brother ka plasur edhe “bombĂ«n’ e radhĂ«s kundĂ«r r
PolitikanĂ«t ia hedhin paq, drejtĂ«sia e re nuk rigjykon pafajĂ«sitĂ« e blera Pa zhurmĂ« dhe larg vĂ«mendjes sĂ« mediave, Parlamenti Shqiptar i ka hapur rrugĂ« njĂ« ‘amnistie’, nga e cila pĂ«rfitojnĂ« pikĂ«
Xhaxhai rrĂ«fen tragjedinĂ«: Bleranda shkoi nĂ« Drenas pĂ«r tĂ« marrĂ« patentĂ«n ËshtĂ« dĂ«rguar nĂ« shtĂ«pinĂ« e saj, trupi i pajetĂ« i Bleranda Currit, vajzĂ«s sĂ« ish-ushtarit tĂ« UÇK-sĂ« e cila ndĂ«rroi jetĂ«
Dedikimi emocionues i ministrit për babain: "Si TI babë deri në takimin tonë të ardhshëm" Profesor Masar Stavileci i cili ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme, është babai i ministrit të Zhvillimit Ekonomik Bler
Fotoja me Obamën/ PD: Mediat e huaja flasin për skandalin Kreu i grupit parlamentar Edi Paloka, në një deklaratë për mediat i ka kërkuar Prokurorisë të hetojë e pandikuar nga pre
Sekretet e përdorimit të qepës Qepa është një perime e cila ka një përdorim të gjërë në shtëpinë tonë. Në gatim ajo ka një vend të rëndësishëm po përv
VV godet me vezĂ« Stavilecin: ShkatĂ«rroi ekonominĂ« e KosovĂ«s (VIDEO) Aktiviste te Vetevendosjes kane goditur sot me veze ministrin e Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, pĂ«r t’i treguar
Kreu italian i Antikorrupsionit: Politikanët italianë tundin diploma të blera në Shqipëri Kreu i Agjencisë Kombëtare kundër Korrupsionit në Itali, Raffaele Cantone duke folur me studentët e Universitetit të Fir
Kreu i antikorrupsionit në Itali: Deputetë italianë me diploma të blera në Shqipëri Kreu i Agjencisë Kombëtare Kundër Korrupsionit në Itali, Raffaele Cantone ka thënë se Shqipëria ka qenë një vend "parajs
VV: Blerand Stavileci foli si Millosheviçi LĂ«vizja VETËVENDOSJE! Ă«shtĂ« e shqetĂ«suar pĂ«r gjuhĂ«n e pĂ«rdorur sĂ« fundi nga Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stav
E turpshme! Ja si tallet motra e ministrit Blerand Stavileci me emigrantët Ndërsa shumë kosovarë po ikin jashtë Kosovës për të mundësuar së paku ekzistencën, motra e ministrit të Zhvillimit Ekono
Rregullat e reja për regjistrimin e makinave të blera brenda dhe jashtë vendit Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës ka nxjerrë udhëzimin e ri për dokumentacionin e nevojshëm për të regjistrua