999 rezultate për

bleona

Rikthehet zhdukja e Bleona Matës: Policia ndalon një ndër vajzat që e shoqëronin Lajmi shokues, i pak ditëve më parë, kur një prej 5 vajzave dëshmitare të zhdukjes ishte shprehur tek gjyshi i Bleona Ma
Deklarata e papritur për Bleona Matën: Vajza do të vijë për tre ditë në shtëpi, sa të hapen kufijtë 10 vite nga zhdukja e Bleona Matës, kur plaga është ende e hapur, familjarët shokohen nga një lajm i fundit që ua ngriti
Nga Bleona Mata te Julian Çela, fëmijët shqiptarë të zhdukur prej vitesh Sot është dita ndërkombëtare e fëmijëve të zhdukur. Pikërisht në këtë dit, 25 maj, policia ka dërguar mesazhe ndërgjegjë
Në 41 vjetorin e lindjes, Bleona ndan me të gjithë fotot e rralla të viteve më parë (FOTO LAJM) Bleona Qereti, e njohur ndryshe si "Fenomeni" shqiptar ka festuar ditën e djeshme 41 vjetorin ku mori urime të shumta ng
Bleona Qereti feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush "Diva" shqiptare (FOTO LAJM) Më shumë se 3 dekada në skenë dhe ajo s’ka ndërmend të ndalet. Bleona, artistja shqiptare që numëron me dhjetëra hite, p
Ju mungon Bleona e vjetër? Ky klip i vitit 2006 do t'ju nxjerr mallin (VIDEO) Bleona Qereti është një nga ato pak artiste që ka guxuar në çdo kohë me ‘look-un’ e saj dhe shpesh është kthyer në frymë
"Nxirrni videot para operacioneve plastike", Bleona sapo thumboi publikisht Luanën? (FOTO&VIDEO) Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka ndarë një video të projektit të saj muzikor të publikuar në vitin 2006, "Hallall e
Moderne dhe ekstravagante, Bleona zbulon ndryshimin e fundit në look-un e saj (FOTO LAJM) Bleona Qereti ka dalluar gjithmonë me stilin e saj mjaft të veçantë dhe ekstravagant, duke dalluar nga të gjithë artistë
Doli "nudo" në Oscar, çfarë shkruan mediat e huaja për Bleonën (FOTO LAJM) Bleona Qereti tërhoqi vëmendjen e të gjithëve edhe këtë vit me veshjen e saj në festën e "Oscars 2020", të organizuar ng
E bëri edhe në Oscar 2020, Bleona kalon në tapetin e kuq me gjoksin jashtë (VIDEO) Mbrëmë u bë ndarja e çmimeve ‘Oscar 2020′ në edicionin e 92-të të Academy Awards. Aty morën pjesë një numër i m
Jo vetëm Bleona, një tjetër shqiptare shkëlqeu në tapetin e kuq të Oscar 2020 (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar nga Elton John për "Oscars 2020", ishte e ftuar edhe këngëtarja shqiptare, Ble
Më në formë se kurrë! Bleona Qereti në Grammy Awards (FOTO LAJM) Bleona Qereti na ka mahnitur sërish! Bleona Qereti ka qenë pjesë e festës së madhe të organizuar pas çmimeve në Gram
Rastësi? Bleona Qereti akuzon aktoren e njohur për kopjim (FOTO LAJM) Ka ndodhur shpesh që shumë personazhe të famshëm kanë veshur të njëjtat stilime pasi ato i ka veshur këngëtarja e njohur
Po Bleona ç'do të thotë? I publikojnë fotot e pabesueshme nga vitet e para të karrierës (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
"Zyrtarisht jashtë tregu", vëllai i Bleona Qeretit i jep fund beqarisë! (FOTO & VIDEO) Këngëtarja Bleona Qereti ka një arsye të madhe për të festuar ditën e sotme, pasi vëllai i saj i vetëm, Bledari, po i je
Nëna e Bleona Matës dyshon te ish-bashkëshorti për zhdukjen e vajzës Nëna e Bleona Matës vijon me thirrjet e saj të dëshpëruara për të gjetur të bijën. E zhdukur që në maj të vitit 2010,
Flet e ëma e Bleona Matës: Kam humbur besimin te shteti E ëma e Bleona Matës nga Kukësi, vajzës së zhdukur në maj të vitit 2010 thotë se i ka humbur të gjitha shpresat nga str
"Kanë kaluar 25 vite", Bleona Qereti kujton me nostalgji fillimet e karrierës (VIDEO) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti që prej shumë vitesh vazhdon të mbetet një ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.
Vezët e ngrira të Bleonës? Këngëtarja largohet nga intervista (VIDEO) Gazetari i "Thumb on". Ronaldo Sharka ka shkuar në premierën e filmit "Falco" për të intervistuar VIP-at e mes tyre edhe
Bleona Qereti pa dorashka, tregon mesazhin e Timbaland në WhatsApp (VIDEO) E ftuar këtë të shtunë në emisionin e humorit “Klanifornia” në Tv Klan, Bleona Qereti, ka hapur telefonin për publikun.