999 rezultate për

blendi

Detaji i pazakontë në emisione, Fevziu tregon problemin shëndetësor Prej më shumë se 20 vitesh emisioni “Opinion” shfaqet rregullisht në ekran nën moderimin e gazetarit Blendi Fevziu. Ai k
VIDEO & FOTO/ Momenti kur u sulmua Blendi Klosi Blendi Klosi e ka patur të vështirë të futet në Kuvend pak minuta më parë ndërkohë që opozita ishte mbledhur për të prot
Rama fshin Blendi Klosin! Çfarë po ndodh? (VIDEO) Kanë kaluar vetëm dy ditë nga publikimi i videos, por ritmi i shpërndarjes së saj është për t’u admiruar. Bëhet fjal
Alban Dudushi bën deklaratën e fortë për Fevziun Pak muaj më parë në media qarkulloi lajmi se në sezonin e ri televiziv, moderator i emisionit "Opinion", Blendi Fevziu,
"Sfida e 10 viteve", Blendi Fevziu shkrin së qeshuri me fotot e publikuara (FOTO LAJM) Sfida me e re që ka pushtuar rrjetet sociale ka prekur edhe VIP-at. Bëhet fjalë për postimin e fotove të para 10 vit
Rama rikthen në qeveri burrin e ish-gruas Kryeministri Edi Rama ka njoftuar ndryshime të mëdha në qeveri gjatë ditës së sotme duke larguar tetë ministra, të cilët
Lista e plotë, kush iku dhe kush mbeti në qeverinë e Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme në Asamblenë Kombëtare të PS-së ka shkarkuar 7 ministra ndërkohë që ka paralajmëruar
"Do ta fillojmë menjëherë…", çfarë tha Rama për kërkesat e studentëve (VIDEO) I ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e “Opinion” , Kryeministri Edi Rama tregoi gatishmërinë e tij për plotësimin e kër
Paralajmëroi skandalin e kompanisë së Unazës së Re, flet Blendi Fevziu Ka shkaktuar një reagim të madh në publik skandali për kompaninë “DH Albania”, e cila ka fituar tenderin prej 18 milion
Si e paralajmëroi Fevziu skandalin e kompanisë amerikane (VIDEO) Ka shkaktuar një reagim të madh në publik skandali për kompaninë “DH Albania”, e cila ka fituar tenderin prej 18 milion
Krimi i dyfishtë që tronditi Berlinin, si njiheshin në zonë dy shqiptarët Një shqiptar është vrarë me armë zjarri në Berlin, nga një person i cili më pas ka vrarë edhe veten e tij. Shqiptari
Tronditet Berlini nga vrasja e shqiptarit Një ngjarje e rëndë ka tronditur Berlinin, kryeqytetin gjerman. Një shqiptar u vra rrugës për tek familja e tij. Blendi
Postoi foto me flamur nga Honoluluja, Besi kap gafën e Blendi Fevziut Blendi Fevziu bëri bujë me foton e tij nga Hawaii ku nxorri flamurin shqiptar dhe uroi shqiptarët kudo që ndodhen. "
Moderatori shqiptar ngre flamurin në mes të Honolulus (FOTO LAJM) Moderatori shqiptar, Blendi Fevziu, festat e Nëntorit ka vendosur ti shijoi shumë larg Shqipëisë. Ai ka udhëtuar mbrë
Blendi Klosi gënjen publikisht, merr gjelin Putinit dhe e bën shqiptar (FOTO LAJM) Në garën e propagandës në rrjetet sociale të qeveritareve dhe institucioneve publike në Shqipëri po ndodhin edhe mjaft f
Blendi Fevziu përlotet në emision me surprizën e të bijës (FOTO LAJM) Gazetari shumë i dashur për publikun Blendi Fevziu ishte i ftuar pasditen e sotme tek "Rudina" ku gjatë emisionit iu bë
Blendi Fevziu është i adoptuar? Çfarë konfirmon ai Blendi Fevziu është një nga moderatorët më të njohur dhe më të suksesshëm në Shqipëri. Së fundmi Blendi ka qenë sot
Kopshti Zoologjik i ferrit, të huajt bëjnë për një lek Blendi Klosin (FOTO LAJM) Pasi “Daily Mail” dha alarmin për gjendjen ekstreme të disa kafshëve në një kopësht zologjik në Fier, Policia e Shtetit
Lule dhe buzëqeshje, brenda festës së vogëlushes së Fevziut Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të pëlqyer në Shqipëri. Prej më shumë se 10 vitesh ai drejton "Opinion" n
Përplasje mes gjigantëve të TV për Xhisielën, Fevziu i jep goditjen e rëndë Eni Vasilit Që mëngjesin e sotëm, Eni Vasili tregoi se Xhisiela Maloku, personazhi më i komentuar i këtyre ditëve, do të ishte e ftu