999 rezultate për

blen

Apple blen një kompani çdo tre-katër javë, rreth 100 kompani janë blerë 6 vitet e fundit Tim Cook ka treguar se ai ka blerë rreth 100 kompani në gjashtë vitet e fundit. Tim Cook ka treguar se Apple blenë nj
Wanda Nara: Jini më të mirat në shtrat, gjithçka tjetër e blen ai me kartën e tij (FOTO LAJM) Është një Wanda Nara e dashuruar ajo që i dedikon sulmuesit të PSG Mauro Icardi një dedikim special në Instagram me rast
Blendi Klosi gjobitet me 50 milion lekë të vjetra Ministri Blendi Klosi është gjobitur me 5 milion lekë për shkak se ka mbajtur një takim politik në Berat në shkelje të r
Tesla blen 1.5 miliard dollarë bitcoin, planifikon të fillojë ta pranojë atë si pagesë Tesla ka njoftuar sot se ka blerë Bitcoin me vlerë 1.5 miliard dollarë. Në një regjistrim me Komisionin e Letrave me
Nano: Te Meta shoh pjesën më të madhe të 7 mëkateve të Biblës Fatos Nano tha se Ilir Meta ka patur gjithmonë një plan B në politikë, ndërsa i pyetur në emisionin “Opinion”, se si e s
Zbulohen shumat, "Kënga Magjike" shpërblen si asnjëherë më parë artistët pjesëmarrës (FOTO LAJM) Festivali i përvitshëm i muzikës, “Kënga Magjike”, i drejtuar nga Ardit Gjebrea, sigurisht që s’do të mungojë as këtë vi
Futbollisti i Kosovës i blen orë Rolex me vlerë mbi 5000 euro të dashurës (FOTO LAJM) Lirim Kastrati, i ka bërë dhuratë një orë Rolex të dashurës së tij kroate. Ora që ka bërë dhuratë Kastrati kushton së pa
Gazetari: Të vihet nën hetim SPAK-u, testet e Covidit u blenë 3 herë më shtrenjtë Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku reagon për vendimin e SPAK, që nuk gjeti asnjë
Me shpejtësi skëterrë mes Tiranës, Koka: Shoferi është gjobitur 43 herë Pak ditë më parë, një makinë me shpejtësi marramendës u aksidentua pranë ambasadës italiane në Tiranë, duke rrezikuar je
Blendi Fevziu: Dukej si aksident, më frenonte makina vetë Gazetari Blendi Fevziu është shprehur se ka rrugë në Shqipëri që nuk kanë vijëzime dhe se këto bëhen problem për makinat
Ish e dashura e Ronaldos blen ekipin e futbollit (FOTO LAJM) Një modele Playboy, Daniella Chavez, i cili dikur u përfol për një lidhje me Cristiano Ronaldon, ka tërhequr sërish vëme
DENONCIMI/ Vajza zbulon skandalin në spitalet covid: Më blenë vdekjen e nënës me 8 milionë lekë! Një rast skandaloz raportohet se ka ndodhur në një prej spitaleve Covid në vendin tonë. Bëhet fjalë për një rast korr
Shitjet në rritje, Amazon blen 11 avionë për të shërbyer porositë Ndërsa linjat ajrore zvogëlojnë flotën e tyre, Amazon po blen avionë pasi pandemia Covid-19 rriti porositë e produkteve
Nasip Naço i "braktisi", reagon LSI Ish-ministri i LSI-së, Nasip Naço së fundmi ka vendosur të bëhet pjesë e Partisë Socialiste duke e quajtur eksperiencën
Ibrahimovic blen 1000 hektar tokë me pyje në Suedi Milani po pret me padurim rikuperimin e Zlatan Ibrahimovic, por pa nxituar me kohën e rikthimit, duke qenë se sulmuesi t
Kryeministri më i mirë, Rama apo Berisha? Përgjigjet Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu Berisha apo Rama, cili prej tyre është Kryeministri më i mirë? Lidhur me këtë pyetje Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu kanë
"Nuk ka asnjë dyshim", Blendi Fevziu: Albin Kurti fiton zgjedhjet në Kosovë! "Është një makinë politike e jashtëzakonshme. Është nga politikanët më të vjetër në Kosovë, ka qenë aktiv që në vitin ’9
Deklarata e fortë e Çanit: Në Shqipëri ka hyrë drogë e re, 350 mijë euro kilogrami! Gazetari dhe drejtuesi i emisionin “Zonë e Lirë” në hyrje të emisionit të tij ka thënë se në Shqipëri ka hyrë në drogë e
Publikohen pamjet, ora me diamante që Rama e mban në katin e nëndheshëm të Kryeministrisë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme i ka treguar moderatorit Blendi Fevziu gjithë koleksionin e dhuratave që ka mar
Morën vëmendjen, si u dukën natën e dytë të Fest'59 Jonida Vokshi dhe Blendi Salaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e e djeshme u mbajt nata e dytë e Festivalit të Këngës në RTSH, ku këngëtarët performuan versionet unplugged të