999 rezultate për

blejne

Pandemia, shqiptarët po blejnë vetëm ushqime dhe ilaçe Ndonëse vendi u “çlirua” nga mbyllja në tremujorin e tretë të vitit, konsumi ka vijuar të jetë i dobët dhe i përqendruar
Farmacistja flet hapur: Meshkujt shqiptarë kanë turp të blejnë prezervativë Ditën e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua lakuriqësia në prani të fëmijëve dhe situata të tjera që vendo
Britanikët kanë vendosur të blejnë dhurata në vlerë rreth 160 milionë euro përmes internetit këtë vit Britanikët kanë vendosur të blejnë dhurata në vlerë rreth 160 milionë euro përmes internet këtë vit për shkak të Covid –
Eksperti nxjerr zbuluar Najada Comon: Jo pacientën por edhe mjekët e blejnë vetë "Remdesivirin" Sot, shefja e Infektivit Najada Como hodhi poshtë deklaratat se Remdesiviri, kostoja e të cilit arrin në 3000 euro për 6
Qyteti sicilian që i shet shtëpitë e braktisura për 1 euro Një qytet italian po përpiqet të tërheqë banorë të ri duke hedhur në ankand shtëpitë e braktisura për vetëm 1 euro. Q
Aurela Gaçe thumbon këngëtarët shqiptarë: Blejnë klikime! Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe ka ironizuar gjithë këngëtarët që blejnë klikime duke marrë si shembull Jennifer Lopez
Nuk është rastësi, a e dini pse portokallet shiten në rrjetë të kuqe A keni vënë re se portokajtë në dyqane shiten kryesisht të vendosur në rrjeta ngjyrë të kuqe? Dhe për këtë, ka një ar
Pronarët e Man City blejnë klubin e 10 (FOTO LAJM) Sheikët arabë, “City Football Group”, të cilët kanë në pronësinë e tyre klubin e njohur anglez, Mançester Siti, duket se
Situata e zymtë te Barcelona, Rivaldo i këshillon të blejnë këtë lojtar Rënia e turpshme e Barcelonës përballë Byernit të Mynihut në Lisbonë, logjikisht ka nxitur debatin se çfarë duhet të bëj
Takaj "bllokadë" Partizanit: Dajën nuk e blejnë dot, ja kur merret vendimi për Skënderbeun Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubi
Lojtari më në formë te Milani, "kuqezinjtë" vendosin ta blejnë Rebic Rebic arriti nga Eintracht me një huazim dy-vjeçar në fund të dritares së transferimit të verës 2019, duke e shkëmbyer m
Dënimi i ekipit të Guardiolës nga UEFA, pronarët e Mançester Sitit do të blejnë një tjetër klub europian Mançester Siti ka qenë një nga klubet që ka investuar më shumë në vitet e fundit, kjo për shkak se në pronësinë e tyre j
Pronarët e Man City blejnë klubin e nëntë (FOTO LAJM) Kompania që ka në pronësi Manchester Cityn pritet të shtojë klubin e nëntë në listë, duke blerë klubin belg të kategoris
Pronarët e Manchester City gati të blejnë klubin e 9, shpresojnë të mbyllin marrëveshjen me klubin francez Pronarët e Manchester City shpresojnë që ta blejnë një klub të ri, që do të jetë i nënti që ata janë pjesë e aksionarëve
Dështon Air Albania? Shqiptarët kërkojnë të kthehen në atdhe, por nuk arrijnë të blejnë biletat Nesër pritet të zhvillohen fluturimet e para për riatdhesimin e shqiptarëve të mbetur jashtë. Por procesi ka nisur me pr
Shqiptari në Itali bën gjestin human, jep bukë për ata që nuk kanë mundësi ta blejnë Edmond Prenga është pronari i një furre në Romë dhe në për shkak të papunësisë dhe varfërisë që mund të përballen italia
Atletico në krizë, lojtarët i blejnë biletat tifozëve Atletico Madridi është duke kaluar një periudhë të vështirë, ndoshta më të vështirin nga periudha kur drejtimin e klubit
SKANDALI/ Britanikët blejnë fëmijë nga vendet e varfra (FOTO LAJM) Sw fundmi mediat britanike kanw hedhur dritë mbi një rast të madh abuzimi që bëhet me fëmijët e varfër në Gambia. Th
I shënoi Juves në Champions, bardhezinjtë blejnë sulmuesin (VIDEO) Juventusi ka arritur që ta sigurojë transferimin e Aleksej Miranchuk. Sulmuesi rus la përshtypje mjaftë të mira për s
"Shqiptaret për martesë", Serbia e Maqedonia po blejnë nuse për 1000 euro Beqarët e vjetër maqedonas dhe serb vazhdojnë të martohen me femra shqiptare duke paguar shuma të majme parash. Për këtë