999 rezultate për

bleje

Al-Khelaifi kërkon të blejë këtë skuadër angleze Zotëruesi i skuadrës së PSG-së, miliarderi, Nasser Al-Khelaifi është në bisedime ta blej skuadrën e Leeds United. Sip
Barcelona gati të blejë Griezmann për 120 milion euro Barcelona ka vendosur të paguajë klauzolën e lirimit të Antoine Griezman i cili dje u largua nga Atletico Madrid. Fra
PSG po mendon për zëvendësuesin e Cavanit, vjen nga Italia PSG-ja gjatë verës ka vendosur të bëjë një revolucion, duke larguar shumë prej lojtarëve aktual që ka në skuadër dhe të
Ka shënuar 32 gola, Real Madrid refuzon të blejë bomberin e Ajax-it Sipas gazetës spanjolle "Marca", e cila është pranë Real Madrid ka zbuluar se agjentët serbë i ofruan Dusan Tadic por Lo
Me paratë e Andres Silvës Milani synon të blejë yllin e Marseillë Milani ka vendosur të shesë përfundimisht Andre Silvën tek Sevilla. Kështu me paratë fituar prej tij kuqezinjtë do t
Sevilla kërkon të blejë Andre Silvan por kërkon ulje çmimi Pavarësisht se në pjesën e dytë të sezonit nuk është shfaqur në lartësinë e duhur, Sevilla duket se ka vendosur që të bl
Abramovich nxjerr Chelsea-n në shitje, një "manjat" anglez synon ta blejë Oligarku rus Roman Abramovich është gati të shesë klubin e Chelsea-t pas 16 vitesh në krye kur dhe e bleu në vitin 2003,
Monaco kërkon të blejë përfundimssht Gelson Martins nga Atletico Monaco kërkon të blejë përfundimsht Gelson Martins. Futbollisti portugez po bën mjaft mirë me 3 gola dhe 1 asistim n
Kryemadhi: Rama duhet të blejë edhe 62 deputetë E ndërsa të gjithë konstitucionalistët kanë deklaruar se parlamenti mund të vijojë punën deri ditën që do të ketë 71 man
Fiorentina gati të blejë përfundimisht Muriel nga Sevilla Pasi dështoi në Spanjë tek Sevilla, tashmë Luis Muriel mund të mbetet në Serina A, shkruan Albeu.com. Fiorentina ësht
Rama do blejë deputetët e listës së PD-së? Përgjigjet Flamur Noka Deputeti i PD-së Flamur Noka ka deklaruar se vendimi i marrë sot nga Grupi parlamentar i PD për djegien e mandateve ësht
Sampdoria nxirret në shitje, pritet ta blejë Gianluca Vialli Serie A mund të humbasë një nga presidentët e saj më karizmatikë që shquhet për deklratat e tij dhe ironitë e shfrenuara
Lidhjet e ngushta me Iranin, Erdogani paralajmërohet të mos blejë arin e Maduros Qeveria turke paralajmërohet që të mos blejë ar nga Venezuela me dyshimin se ai mund të përfundojë në Iran, gjë që do të
Solskjaer: Nuk pres që klubi të blejë lojtar Ole Gunnar Solskjaer nuk pret që Manchester United të bëj ndonjë lëvizje të madhe gjatë kësaj merkatoje dimërore. “Në
"Si do t'i blejë Rama 1.4 milion vota" Deputeti demokra, Ervin Salianji me anw tw njw statusi nw Facebook, ka deklaruar se kryeminsitri Rama do tw tentojw tw b
Shqiptari kërkon me ngulm të blejë këtë makinë, mësoni arsyen prekëse Gjërat apo sendet nga e kaluara mund të na bëjnë nostalgjikë dhe në një farë mënyrë apo në një tjetër preferojmë t’i kuj
Nuk i bindi dot as me të mirë e as me të keq, Rama tenton të "blejë" studentët Studentët nuk kanë ndërmend të tërhiqen. Për të 11-tën ditë ata ndodhen përballë Kryeministrisë dhe kërkojnë plotësim
Bleona zbulon sekretin: E dashura e një mafiozi kërkon të më blejë Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti arriti sukses të madh me projektin e saj “Monster” dhe ka nisur përgatitjet për dicka
Princi i Arabisë Saudite kërkon të blejë Unitedin Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman, i cili vlen 964 miliardë euro, është duke planifikuar ta blejë Manchester
Nëse vuani nga dembelizmi, ja mënyrat që ta largoni këtë ves të keq Përgatitni një listë me gjërat që keni për t’i bërë Ndonjëherë e gjejmë vetën të rrethuar me një grumbull pune që duhet