999 rezultate për

bledi

Ish-deputeti: Plot luks, shikoni si do të duket tarraca e Bledi Çuçit (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka akuzuar me anë të një postimi në Facebook qeverinë dhe ministrin e
Nuk bëri tampon, Bledi Strakosha tregon si e mësoi se ishte infektuar me Covid-19 Gazetari Bledi Strakosha është konfirmuar pozitiv dhe këtë lajm e ka dhënë vetë për ndjekësit në rrjete sociale. Ai k
Infektohet me koronavirus ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi Ministri i Bujqësisë, Bledi Cuçi është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije gazetari Bledi Mane, teksa
Denoncimi: Ministri Bledi Çuçi po ndërhyn të nxjerrë nga burgu mikun e tij Ish-kryeministrit Berisha ka postuar në Facebook një denoncim të një qytetari. Qytetari digjital ka zbardhur disa të
Rrëfimi i pazkontë i gazetarit shqiptar: Jam poligam, nuk mbaj dot vetëm një lidhje (VIDEO) Bledi Strakosha, është një nga figurat më të hershme të televizionit shqiptar me plotë 29 vite karrierë, por njëkohësish
Kishte frikë se do e eliminonin, kapet në Tepelenë tiransi me rrezikshmëri të lartë Policia e Tepelenës ka mundur të kapë dhe arrestojë dy të rinj nga Tirana, të cilëve iu është gjetur armë dhe drogë.
Burri i kërkon falje "live" gruas pasi e çoi në pyll dhe e dhunoi Vazhdimisht ndodh që midis një çifti të ketë konflikte dhe mosmarrëveshje, të cilat shpeshherë mund të çojnë drejt ndarj
ZYRTARE/ Dita e shkarkimeve, pas Partizanit edhe një tjetër klub i Superligës shkarkon trajnerin Teuta ka shkarkuar trajnerin Bledi Shkëmbi. Pas humbjes 4-0 ndaj Kukësit, klubi durrsak konfirmoi ndërprerjen e bashk
Soreca-Çuçit: Të bëhet sa më shpejt vlerësimi i dëmeve Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri Lugi Soreca ka kërkuar që të nisë menjëherë vlerësimi i nevojave të pas tërm
Rama ia nxjerr inatin ministrit të tij: Më lër të flas se për atë punë je! Ministri Bledi Çuçi i ndërpreu disa herë fjalën Edi Ramës në shtabin e emergjencës, ndërsa kryeministi po jepte porositë
I frikësohej eliminimit, kush është i riu që u kap sot me super "Benz" dhe bllokues valësh Policia e Tiranës arrestoi sot tek "Liqeni i Thatë" Bledi Hakën, një person të konsideruar me rrezikshmëri të lartë. Pas
"Një natë me Albin Kurtin?", përgjigjet Iva Aliko (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Iva Aliko e ftuar në një emision gjatë fundjavës është pyetur edhe për lidhjen e shumëpërfolur me
Bledi Mane pyet Iva Alikon: A do flije një natë me Albin Kurtin? Mes të ftuarve në një emisionin ishin edhe Bledi Mane dhe Iva Aliko. Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit
Ekzekutimi i Santiago Malkos, ndryshon akuza për të arrestuarin Bledi Teta 8 persona akuzohen për vrasjen e ish-policit 26-vjeçar Santiano Malko. Në kërkim janë shpallur Leonard Duka, Elis Duk
Ministrin e Ramës e qëllojnë me karrige kokës Gara për kryetarin e Qarkut të Gjirokastrës me sa duket ka qenë e fortë pasi ka pasur në përplasje dhe mosdakortësi mes
Plas sherri në studio, Bledi Mane përplaset ashpër me Altin Goxhajn: Të q* ty, Ramën dhe Mero Bazen (VIDEO) Avokati Altin Goxhaj ësthë përplasur ashpër me gazetarin Bledi Mane, ku nuk kanë munguar dhe sharjet me njëri tjetrin. G
"Me Bledin"! Programi më i ri nga Bledi Strakosha Pas një mungese në programet televizive, moderatori i dashur për publikun Bledi Strakosha rikthet me një program të ri “
Bledi Shkëmbi: Nuk jemi aty ku duhet, por nuk kemi pasur dhe fat Teuta-Kukësi është ndeshja që do të hapë javën e 22 të kategorisë superiore. Është një ndeshje ku të dyja skuadrat ka
“Jam miku i djalit të kryeministrit”, punonjësi i Hipotekës zhvat banorët Tre familje në Himarë i kanë paguar miliona lekë një “punonjësi” të Hipotekës Qendrore, me qëllim që të merrnin certifik
Teuta e Bledi Shkëmbit i shkakton humbjen e parë në shtëpi Skënderbeut Teuta e Bledi Shkëmbit mposhti Skënderbeun në Korçë me rezultatin 0-1 në një sfidë që i pati të gjitha. Goli i afrikanit