999 rezultate për

bledar

Atentatori i Çapjave, jepet vendimi për Shkëlzen Hasanpapajn Gjykata e Elbasanit ka vendosur të dënojë me 10 vite burg Shkëlzen Hasanpapajn, pasi tentoi që të eliminojë Bledar Muçën
Lidhje me Bledarin e Dritanin? Marsida publikon pamjen e bashkëshortit në Gjermani (FOTO LAJM) Pak javë më parë opinioni publik u trondit pasi historia e Marsida Qatjas u bë publike, ngjarje në të cilën humbi jetën
Eliminoi Haxhollin, gjykata jep vendimin për Bledar Toçin Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg për Bledar Toçin, vendim i dhënë Gjykata e Ka
Kërcënuan me kallash Bledar Tocin, zbardhet dëshmia e Agim Celhykajt Personi që shfaqet në një video të regjistruar nga Dritan Haxholli, identifikohet si Agim Celhyka. 42-vjeçari Haxholli u
Zbërthehet telefoni i Dritan Haxhollit dhe Bledar Toçit, zbulohet konflikti mes tyre Kur kanë kaluar 20 dite nga vrasja e Dritan Haxhollit në Kavajë, Prokuroria vijon ende hetimet për zbardhjen e plotë të
"Paret se do të q* motrën": Publikohen pamjet, si e kërcënoi Haxholli oficerin para se ai ta eliminonte (VIDEO) Pak kohë më parë, një ngjarje e rëndë lidhur me krimin për pasion tronditi jo vetëm Kavajën por gjithë vendin. Në ban
Gjykata greke liron bashkëpunëtorin e eleminimit të ish-kryekomisarit Artan Cuku, pse hesht Ministria e Drejtësisë? (VIDEO) Gjykata greke ka liruar bashkëpunëtorin e vrasjes se ish-kryekomisarit Artan Cuku. Kristaq Leci u arrestua në Greqi m
Vrau Dritanin në shtëpinë e Marsidës, zbulohet e shkuara e errët e Bledar Toçit Bledar Toçi, shefi i sigurisë së paraburgimit të Durrësit, i cili me armën e shërbimit vrau Dritan Haxhollin në banesën
Flet me lot në sy nëna e Dritanit: 'Mallin' nuk e pinte djali im Nëna e Bledar Toçit rrëfen në një intervistë për Top Channel prapaskenat e ngjarjes që tronditi një javë më parë Kavajën
Bledar Toçi lë reanimacionin, ku ndodhet i riu që vrau për pasion Krimi i rëndë i ndodhur pak ditë më parë, trondti jo vetëm Kavajën por edhe mbarë opinion publik ku shefi i sigurisë në
Marsida Qatja rrëfen detaje nga krimi brenda banesës së saj: Dritanit i ngeci arma! Marsida Qatja, 30-vjeçara që u bë “mollë sherri” e ngjarjes që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin, ku u vra Dritan Haxhol
Vrasja në Kavajë, jepet vendimi për Bledar Toçin Eshtë dhënë masa e sigurisë “Arrest me burg” për Bledar Toçin, i cili vrau pak ditë më parë Dritan Haxhollin në Kavajë.
Habit babai i Bledar Toçit: Drogën e solla unë Eshtë dhënë para pak minutash masa e sigurisë “Arrest me burg” për vëllain e Bledar Toçit, Bernard Toçin. Gjykata e K
Jepet masa e sigurisë për vëllain e Bledar Toçit që vrau Dritan Haxhollin Gjykata e Kavajës la ne burg vellain e Bledar Tocit per shperndarje te lendeve narkotike. 27-vjeçari Bernard Toçi, u
Fjalët e fundit të Dritanit: Me ty kam punë pastaj, ti Bledar pse ma bën këtë? Në dosjen e prokurorisë, dalin të tjera detaje nga ngjarja e ndodhur disa dite me pare pas mesnate në shtëpinë e Marsida
E FUNDIT/ Dritan Haxholli u fut në kurth? Detaje të reja nga krimi në Kavajë Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Kavajë kunë banesën e një nëne të tre fëmijëve u vra një shtetas dhe
Marsida Qatja tregon telefonatën nga burgu me bashkëshortin: Më beson për çdo gjë Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila u konsiderua si ‘molla e sherrit’ në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Kavajë. Referu
Zbardhet dëshmia e Marsidës: Dritani donte s*ks, jam përdoruese e drogës Ngjarja e ndodhur një ditë më parë në Kavajë në banesën e Marsida Qatjas, nënë e 3 fëmijëve, vazhdon të trondisë opinion
Detaji që shmangu masakrën në Kavajë Ngjarja e djeshme me një të vrarë dhe një të plagosur në Kavajë mund të kishte përfunduar me të tjerë viktima. Tashmë
Tregon Marsida: Çfarë folën Dritani dhe Bledari para se të plaste arma (VIDEO) Ngjarja e rëndë që tronditi ditën e djeshme qytetin e Kavajës, është zbardhur pak nga pak. Në shtëpinë e Marsida Qatj