999 rezultate për

blaugrane

Granada befason Barcelonën, kalon në avantazh (VIDEO) Granada ka befasuar Barcelonën duke zhbllokuar ndeshjen që në minutën e 2’ me Azeez. Ky gol ndez akoma dhe më shumë s
Alcacer blihet përfundimisht nga Borusia Dortmund Borussia Dormtund do të nënshkruajë me Paco Alacer për një marrëveshje të përhershme duke aktivizuar opsionin e blerjes
Ish-mbrojtësi i Barcelonës tregon arsyet pse dështoi si transferim tek blaugranët Mbrojtësi ukrainas Dimitër Çigrinski u ble në sezonin 2009-2010 nga skuadra e Barcelonës për plot 25 milionë euro. Një t
Barça kërkon përmbysjen e çmendur ndaj Juves, ja formacionet e mundshme (FOTO) Juventus sonte në mbrëmje kërkon për herë të 12-të të arrijë në gjysmëfinale të Lugës së Kampionëve. Bardhezinjtë udhëto
Moggi sulmon Enrique-n: Barcelona është pa trajner Ish-drejtori sportiv i Juventusit, Lucciano Moggi ndez super sfidën ndaj Barcelonës. Blaugranët do të synojnë përmbysjen
Barcelona gati të bëjë çmenduri për Verratin dhe Coutinhon Barcelona është gati të bëjë një investim të madh në merkaton e verës në mesfushë. Blaugranët gjatë këtij sezoni kanë pa
Barcelona piketon pasuesin e Enriques Barcelona është në kërkim të pasuesit të Luis Enriques në krye të pankinës së blaugranëve për sezonin e ardhshëm. Britan
Presidenti i Barcelonës kërkon të braktis blaugranët Josep Maria Bartomeu mund të lërë postin e presidentit të Barcelonës në 2018 edhe pse mandati i tij i përfundon në vitin
Barcelona gjen pasuesin e Dani Alves, vjen nga Valencia Barcelona mund të bëjë një afrim të bujshëm në merkaton e janarit. Mungesa e një mbrojtësi në krahun e djathtë ndihet te
Barcelona rekord për penallti, ja sa pikë ka fituar më shumë Barcelona ka fituar gjithsej 19 penallti në La Liga që është një rekord për këtë sezon , pasi asnjë skuadër nuk ka fitua
Barcelona sfidon ferrin "Calderon", Simeone bën gati kurthin (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje në "Vincente Calderon" do të rikthehen emocionet magjike të Ligës së Kampionëve. Blaugranët morën një f
Championsi i mallkuar për Ibrën, ja ecuria në 15 vite (FOTO LAJM) Mallkimi Champions vazhdon për Zlatan Ibrahimovic. Shifrat përtej asaj që Ibra jep në fushë janë me të vërtetë të zeza,
15 golat e Ronaldos ndaj Barçës të treguar me imazhe (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mbrëmë shënoi golin e 15-të në karrieerë ndaj Barcelonës. Sulmuesi portugez pritet që t largohet nga "
Barcelona bën detyrën me Levanten (VIDEO) Barcelona koleksionon fitoren e radhës në La Liga, duke mposhtur Levanten në transfertë 2-0. Autogoli i kapitenit të Lev
Statistikat/ "MSN" superiore ndaj "BBC" (FOTO) Në Spanjë shpesh here flitet për "MSN" dhe "BBC". Nuk e kemi fjalën për ndonjë televizion, apo faqe interneti, por për d
Capello: Dëmtimi i Messit çliroi Neymar dhe Suarez Trajneri italian, Fabio Capello për momentin është i papunë. Ai nuk ka ngurruar që të japë një mendim për "El Classicon"
10 sukseset dhe 10 dështimet e Barçës në merkato (FOTO LAJM) Barcelona i ka të gjitha mundësitë për të blerë futbollistët më të mirë në qarkullim, pasi ka fuqinë financiare dhe atë
PSG nuk është e njëjta pa Ibran Mbrojtësi i Barcelonës, Jeremy Mathieu, beson se Paris Saint-Germain, do të jetë më e dobët pa Zlatan Ibrahimovic kur dy
Higuain pranë kalimit tek Barcelona Barcelona dhe Napoli, janë pranë arritjes së marrëveshjes për kalimin e Gonzalo Higuain në Camp Nou. Sipas gazetës spanj
Arbitrim skandaloz, Barcelona fiton edhe në shtëpi (VIDEO) Barcelona e ka konfirmuar kualifikimin në çerekfinale të Champions Leagues pas fitores 2-1 në ndeshjen kthyese të 1/8 Ma