999 rezultate për

blaugranat

Messi në "gjemba"? Heshtja e argjentinasit tremb kampin katalanas Pas poshtërimit në Champions League nga Bayerni i Mynihut, te Barcelona "zhurmën" më të madhe po e bën heshtja e Messit.
Barcelona-Celta Vigo, formacionet zyrtare: 'Blaugranat' synojnë vetëm fitoren Barcelona do të përballet me Celta de Vigon në kuadër të javës së 13-të të Laligës. Katalunasit publikuan formacionin
Barcelona – Real Sociedad, formacionet zyrtare: Blaugranat gati për fitoren e rradhës Barcelona do ta presë në shtëpi sonte në orën 20:45 Real Sociedadin, për ndeshjen e vlefshme për xhiron e 33-të të La Li
Barcelona zyrtarisht komunikon dy ndeshje miqësore para Superkupës Nastic dhe Barcelona kanë rënë dakord të zhvillojnë një ndeshje miqësore më 4 gusht në ora 20.00 në Nou Estadi në Tarrag
5 talente në tryezën e Barcelonës (FOTO LAJM) Sipas asaj që shkruan "Mundo Deportivo", njeriu i merkatos së Barcelonës, Ariedo Braida, ka hedhur sytë mbi 5 futbollist
Ja rekordi i Barcelonës në Champions League Ndërrojnë trajnerë, ndërrojnë edhe futbollistë, por Barcelona mbetet Barcelona. Me suksesin djeshëm në "Camp Nou" nd
Elche-Barcelona, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Javë e lehtë për Barcelona që në orën 18:00 do të vizitojë modestët e Elches, gjithsesi vëmendja kryesore për trajnerin
Barça, sulmuesit që mbetën nën hijen e Messit (FOTO LAJM) Trajneri i Arsenalit Arsene Wenger ka thënë se starti i ngadalshëm i Luis Suarezit te Barcelona lidhet me dominimin e Li
PSG-Barça, tifozët tallen me Blaugranat (FOTO LAJM) Nuk mund të kalohet kaq lehtë humbja e Barcelonës ndaj Paris Saint Germain. Skuadra që kryeson La Ligan dhe që nuk ka pë
Barcelona, Rakitiç: Të frikshëm sa edhe Reali Sezoni i fundit përfundoi me duart bosh për Barcelonën, megjithatë një nga përforcimet e kësaj vere, Ivan Rakitiç beson
"Fiksimet" e Barçës vlejnë 246 milionë euro (FOTO LAJM) Barcelona ka mbërritur në fundin e një cikli, dhe në këtë mënyrë merkatoja e ardhshme do të jetë thelbësore për blaugran
Një super-Barça për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Barcelona ka mbërritur në fundin e një cikli, dhe në këtë mënyrë merkatoja e ardhshme do të jetë thelbësore për blaugran
Arsenal, United e City "përfitojnë" nga dënimi i Barçës Penalizimi i FIFA-s që i ka hequr të drejtën Barcelonës për të blerë lojtarë në dy merkatot e ardhshme me të drejtë ka s
Goditja show e Messit, efekti është fantastik (VIDEO) Me këtë gjuajtje fantastike Messi mundi të shënojë, në minutën e 24 të pjesës së parë dhe duke i dhënë avantazhin e dyfi
23 blaugranat e Botërorit (FOTO LAJM) Brazili, vendi ku jetohet me futbollin, do të presë nga data 12 qershor deri më 13 korrik 2014 evenimentin më të rëndësi
Celta nuk e ndal dot Barçën (VIDEO) Barcelona e kthen në stërvitje transfertën e saj në Vigo duke fituar lehtësisht me rezultatin 0-3 ndaj Celtës. Katalanas
10 "dhuratat" e Barcelonës (FOTO LAJM) El 9, gazeta sportive katalanase, i dedikon sot një hapësirë të gjerë presidentit të Barcelonës Sandro Rosell dh shitjev
Barça: Neymar, Messi dhe...Aguero! Barcelona mendon për Sergio Aguero për të mbushur boshllëkun që le David Villa, i larguar për te Atletico Madrid. Lajmi
Barça do Thiago Silva-n Në të kaluarën, Barcelona tentoi disa herë të sillte në "Camp Nou" mbrojtësin brazilian Thiago Silva. Por 28-vjeçari la
Bayern i Heynckess barazon Milanin e Capellos (VIDEO) Plot 19 vjet: kaq kishte Barcelona që nuk pësonte një humbje si ajo e mbrëmjes së djeshme në "Allianz Arena" 4-0 kundër