999 rezultate për

blaugrana

Largimi i Bartomeut, drejtuesit thurin planin e ri për Messin Largimi i presidentit Josep Maria Bartomeu nga Barcelona mund të ndikojë dhe tek e ardhmja e Leo Messit. Ekipi katalanas
Përshkallëzojnë protestat e tifozëve të Barcelonës Tifozët e Barcelonës përshkallëzuan protestat pas zërave për largimin e Lionel Mesit nga klubi blaugrana teksa sulmuan d
Messi në "gjemba"? Heshtja e argjentinasit tremb kampin katalanas Pas poshtërimit në Champions League nga Bayerni i Mynihut, te Barcelona "zhurmën" më të madhe po e bën heshtja e Messit.
Umtitis nuk i interesojnë ofertat, i vendosur për të qëndruar te Barcelona Qendërmbrojtësi francez i Barcelonës, Samuel Umtiti, u lidh ngushtë me një largim nga katalanasit për shkak të minutve t
Chelsea del hapur, ka gati ofertën për Philip Coutinhon Chelsea del hapur duke zbuluar se po tenton me të gjitha mënyrat për të vendosur duart mbi kartonin e Philippe Coutinhos
Lautaro tek Barcelona? Marotta shuan shpresën e blaugranasve Zërat se sulmuesi Lautaro Martinez do të transferohej tek Barcelona i ka shuar drejtori sportiv i Interit, Marotta. v
Valverde rrezikon shkarkimin, Barcelona nis kontaktet me Xavi Hernandez Pas eliminimit në gjysmëfinalet e Superkupës së Spanjës nga Atletico e Madridit si dhe ecurisë së dobët në javët e fundi
Barcelona-Celta Vigo, formacionet zyrtare: 'Blaugranat' synojnë vetëm fitoren Barcelona do të përballet me Celta de Vigon në kuadër të javës së 13-të të Laligës. Katalunasit publikuan formacionin
Barcelona – Real Sociedad, formacionet zyrtare: Blaugranat gati për fitoren e rradhës Barcelona do ta presë në shtëpi sonte në orën 20:45 Real Sociedadin, për ndeshjen e vlefshme për xhiron e 33-të të La Li
Festë te Barcelona, ylli i ekipit gati për ndeshjen me United Sulmuesi francez, Ousmane Dembele është rikthyer të stërvitet i bashkuar me grupin te Barcelona. Një lajm perfekt për tr
Ish-lojtari i Tiranës transferohet te Barcelona Një transfer befasues ka ndodhur sot. Gjiganti evropian Barcelona ka transferuar Marveille Ndockyt, i cili para dy vites
Alarmohet Barcelona, ylli i skuadrës dëmtohet rëndë Ditën e sotme klubi i Barcelonës është alarmuar në prag të ndeshjes kundër Atletico Bilbaos. Bëhet fjalë për një dëm
Kështu ia dha lamtumirën "Camp Nou" Mascheranos (VIDEO) Mascherano nuk është më një lojtar i Barcelonës. Kjo mund të thuhet që mbrëmë kur ai shkeli për herë të fundit si nj
Alacacer i jep avantazhin Barcelonës (VIDEO) Barcelona ka kalaur në avantazh kundër Murcias. Është sulmuesi Alcacer që i jep golin e avantazhit Blaugranasit, që
Barcelona zyrtarisht komunikon dy ndeshje miqësore para Superkupës Nastic dhe Barcelona kanë rënë dakord të zhvillojnë një ndeshje miqësore më 4 gusht në ora 20.00 në Nou Estadi në Tarrag
Valverde: Merkaton më të mirë e kam pjesë të ekipit Mundo Deportivo thekson në kopertinën e saj disa nga reflektimet e Ernesto Valverde në konferencë për shtyp të hënën.
Si mendonjë milanistët nëse Milan parkohet në Camp Nou? Ja që ka ndaluar për mesfushorin Pas grushtit të shtetit Bonucci nga Juventus, klubi Milanese ka përgatitur një tjetër super operacion për të rrëzuar Juv
Alarmi blaugranas ka trokitur për Leonardo Bonuccin Sipas 'Tuttosport', Barcellona është gati të nisë një sulm ndaj mbrojtësit të Juventusit, i kërkuar edhe nga Chelsea, Ma
Barcelona me lajm të madh për tifozët blaugranas Treshja e sulmit Lionel Messi, Neymar dhe Luis Luarez, pritet të jenë të gatshëm për ndeshjen e fundjavës kundër Alavesi
Barcelona kërkon Mario Manduzkic nga Juvja Barcelona është në kërkim të një përforcimi në sulm. Katalanasit po punojnë për ti dhuruar trajnerit Luis Enrique një al