999 rezultate për

blaugranĂve

Barcelona kërkon Mario Manduzkic nga Juvja Barcelona është në kërkim të një përforcimi në sulm. Katalanasit po punojnë për ti dhuruar trajnerit Luis Enrique një al
Messi barazon rekordin e Di Stefanos (FOTO) Leo Messi dje ka barazuar rekordin e Di Stefano. "Pleshti" i Barcelonës ka luajtur në 329 ndeshje deri më tani, por ai i
Neymar-Messi, Barça shkon në +5 (VIDEO) Barcelona nuk ka ndermend të heqë dorë nga kreu i Primera Division. Në ndeshjen e javës së 33 katalanasit triumfuan në d
Barça do Pogba-në, ja vlera e super-operacionit Nga lajm i bujshëm merkatoje vjen nga Spanja. Sipas "Sport.es", Barcelona kërkon në ngulm Paul Pogba, blerjen e të cilit
Tata: Humbja me Realin, goditje tepër e rëndë Jashtë Championsit, më pas humbja me Granadan që komplikoi edhe më shumë pozicionin në kampionat. Grushtin e radhës Barc
Rinovimi, Iniesta: Firmos së shpejti Rinovimi i Andres Iniestas me Barcelonën është vetëm një formalitet. Firma e mesfushorit pas fitores 2-1 të blaugranave
Bayern mund të firmoste me Messin El Mundo Deportivo dhe Punto Pelota raportojnë se argjentinasi është kërkuar nga ish trajneri i tij Pep Guardiola dhe Ba
Messi arrin CR7-ën dhe Burak Për fat të keq Lionel Messi nuk mundi ta mbyllte ndeshjen e djeshme kundër Paris Saint Germain për shkak të një dëmtimi
Barça-Atletico, "Pleshti" apo "Tigri"? (VIDEO) Sor La Liga luan një prej ndeshjeve më interesante të këtij sezoni: Barcelona-Atletico Madrid ndeshen sot në mbrëmje në
Kahn: Guardiola, jo i duhuri për Bayern Oliver Kahn është i bindur se Pep Guardiola do ta kishte të vështirë për të drejtuar një ekip si Bayern Munchen. Tekniku
Ankohet Barça: Po na dëmtojnë arbitrat Barcelona i kritikon arbitrat spanjollë sërish, duke i akuzuar se nuk po e bëjnë punën e tyre në mënyrë korrekte. Zëvend