999 rezultate për

blancos

Mourinho nuk i ndahet yllit të Realit, vjen me ofertë serioze Tottenham Hotspur këmbëngul për Gareth Bale. Me kërkesë të Jose Mourinhos Spurs-at nuk heqin dorë nga sulmuesi i Realit
Ngec Reali, Barcelona ruan kryesimin (VIDEO) Real Madrid nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola në "Santiago Bernabeu" ndaj Bilbaos, shkruan Albeu.com. Edhe p
Valencia-Real Madrid, Benzema shpëton "Los Blancos" nga humbja (VIDEO) Reali i Madridit është ndalur në transfertë nga Valencia. "Los Blancos" e panë veten në disavantazh pas golit të Car
Rivalë aspak të lehtë për Realin në Ligën e Kampioneve Real Madrid ka për të zhvilluar edhe një ndeshje në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve kundër Club Brugge, por skuad
Reali kërkon përforcime në Janar, synon tre lojtarë Christian Eriksen është objektivi kryesor për janar, ndërsa “Los Blancos” i pëlqejnë edhe Fabian Ruizin e Napolit dhe Do
Reali e shikon Koulibalyn si pasardhësin e Ramos "Los Blancos" janë në kërkim të një qendërmbrojtësi stabil për sezonin e ardhshëm, i cili njëherësh do ta zëvendësonte S
Zhbllokohet supersfida Real-PSG, "Los Blancos" në epërsi (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar supersfidën ndaj PSG-së në minutën e 17 me anë të Benzema.
Reali i vihet pas Salah, ka gati 130 milion euro Klubi madrilen po planifikon të përforcohet në krahun e djathtë të sulmit për sezonin e ardhshëm dhe ylli i Liverpoolit
Një tjetër humbje e Realit sonte shkarkon Zidanen Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse "Los Blancos" humbin sonte nga Galatasaray n
Reali nuk heq dorë nga Dybala "Los Blancos" po planifikojnë të përforcohen në fazën e sulmit, ku po çalojnë më së shumti Real Madridi po planifikon
Formacionet e mundshme: Sevilla-Real Madrid, me Hazard titullar Los Blancos duan kthesën (FOTO LAJM) Në La Liga Sevilla pret në Ramon Sanchez Pizjuan, Realin e Madridit që nuk është në formën optimale. Julen Lopetegui
Trembet Barcelona, ky është formacioni "bombë" i Real Madrid në 2019-2020 (FOTO LAJM) Zinedine Zidane e ka gati formacionin për sezonin e ri 2019-20. Real Madrid gjatë kësaj merkato verore ka bërë disa n
Pogba i thotë "PO" Realit, Los Blancos kanë afat deri në 2 shtator Real Madrid do të tentojë të afrojë Paul Pogba në "Santiago Bernabeu" teksa ka afat deri në datën 2 shtator, bën me dije
Jovic prezantohet te Reali, kështu pritet nga tifozët në Bernabeu (VIDEO) Entuzizëm në Madrid për prezantimin e Luka Jovic. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezon
Juventus nuk dorëzohet për Iscon, gati ta rrëmbje për 60 milion euro "Tuttosport" hap një skenar interesant për Juventusin. Real Madridi është pranë blerjes së Eden Hazard nga Chelsea, dhe
Sezon për t’u harruar për Realin, Los Blancos e mbyllin me humbje La Ligan (VIDEO) Real Madridi e ka mbyllyr këtë sezon në mënyrën më të keqe të mundshme. Los Blnacos u mposhtën 2-0 në shtëpi nga Betis n
Ylli Ajax-it i ofrohet Realit, "galaktikët" e refuzojnë Sezoni i jashtëzakonshëm i Dusan Tadic, ndër të tjera edhe më i miri në fushë në "Santiago Bernabeu", me një gol dhe dy
Kroos i vendosur, kërkon largimin nga Reali Toni Kroos dëshiron të largohet nga Real Madrid këtë verë. Sipas asaj që bën të ditur gazetes spanjolle "As", gjermani d
Varane shumë pranë lamturisë me Realin E ardhmja e Varane në Madrid është në ajër. "L’Equipe" bëri të ditur të martën se qendërmbrojtësi francez mendon largim
Zhbllokohet sfida në Bernabeu, Isco i jep avantazhin Realit (VIDEO) Real Madrid po vuan jo pak në shtëpi ndaj Celta Vigos për të dalë me 3 pikë. Pasi mbyllën pjesën e parë pa gola, Lo