999 rezultate për

blancos

Tri penallti në një ndeshje, Real Madridi hynë në histori Real Madridi është bërë skuadra e parë që ka pranuar tri penallti brenda një ndeshje në La Liga. "Los Blancos" dje u
ZYRTARE/ Kondogbia transferohet te Atletico Madridi Telenovela ka mbaruar më në fund. Geoffrey Kondogbia do të jetë lojtari i ri i Atlético pasi është arritur marrëveshj
Zhgënjen sërish Reali (VIDEO) Real Madrid ka rrezikuar jo pak teksa nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Monchengladbach. Ishin dy golat e T
Zhbllokohet sfida, Betis-Real Madrid (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar ndeshjen ndaj Betis. Për Los Blancos realizoi Valverde në minutën e 14. /albeu.com/
Formacionet zyrtare, Betis-Real Madrid (FOTO LAJM) Reali i Madridit do të luajnë në orën 21:00 në transfertë kundër Betis. Los Blancos do të kërkojnë fitoren e parë kët
Formacionet zyrtare: Real Madrid-Villarreal, Los Blancos 3 pikë larg titullit Kanë dalë formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid –Villarreal e cila starton në orën 21:00 Los Blancos duan 3 pik
Formacionet zyrtare: Granda-Real Madrid, Los Blancos duan titullin Reali i Madridit do të luajë në orën 22:00 në transfertë ndaj Granadës. Los Blancos duan vetëm fitoren për t’u afruar
Reali bën detyrën në shtëpi, "Los Blancos" marshojnë drejt titullit (VIDEO) Reali i Madridit ka bërë detyrën në shtëpi duke mposhtur me rezultatin e pastër 2-0 Alaves në shtëpi. Për "Los Blanco
Ramos "ngre në qiell" Realin, Los Blancos marshojnë drejt titullit (VIDEO) Reali i Madridit ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë të arta ndaj Getafes që e afron Los Blancos me titullin, shkru
Formacionet zyrtare: Real Madrid-Getafe, "Los Blancos" duan të mbajnë kreun Reali i Madridi do të luajë në orën 22:00 në shtëpi ndaj Getafes. Los Blancos duan vetëm fitoren për të mbajtur kreun
Formacionet zyrtare: Espaynol-Real Madrid, Los Blancos për të kapur kreun Reali do të luajë në 22:00 në transfertën e vështirë ndaj Espanyol ku vendasit duan pikë për mbijetesë. Los Blancos n
Pesë sfidat e Marcelos ndërsa mbush 32 vjeç Marcelo tashmë është vendosur si një nga lojtarët më të suksesshëm në historinë e Real Madrid dhe braziliani po feston d
Morata, Jese, Llorente dhe De Tomas ... Biznes i madh nga akademia e Real Madrid Vlera e Hakimit ka arriti deri në pesë milion euro kur ai la Madridin në vitin 2018, por tani ai kushton plot 60 milion
Real Madrid futet në garë për Bernardo Silvën, portugezi ëndërron të luaj për Los Blancos Bernardo Silva mund të jetë largimi i madh nga Manchester City në afatin kalimtar veror. Dënimi që ka marrë kampioni
Juventus nuk heq dorë nga Marcelo Juventusi i rikthehet një objektivi të vjetër në merkato. Bardhezinjtë nuk heqin dorë nga braziliani i Realit të Madridi
Reali i "fiksuar" pas Haaland, Dortmundi ia bën të qartë shifrën Nuk është Paul Pogba objektivi kryesor i Real Madrid në merkaton e verës. Deklaratat e super menaxherit Mino Raiola p
Reali përmbys Osasunën, Los Blancos e mbyllin pjesën e parë në avantazh (VIDEO) Reali i Madridit e ka mbyllur në avantazh 1-2 ndaj Osasunës në transfertë. Los Blancos shënuan me Ramos në minutën e 38.
Nuk po "ndizet" te Reali, Mourinho e do Jovic te Tottenham si zëvendësues të Kane Jose Mourinho është i interesuar për ta transferuar në Tottenham sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic. Lajmin e ka b
Real Madrid-Sevilla, Los Blancos në epërsi (VIDEO) Pas shumë vuajtesh Reali i Madridit ka zhbllokuar rezultatin ndaj Sevillas. Është Casemiro i cili realizoi një gol m
Real Madrid - Sevilla, formacionet zyrtare: "Los Blancos" tentojnë vazhdimësinë (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Real Madrid dhe Sevillas e vlefshme për javën e 20-të në La Liga.