999 rezultate për

blanc

Zidane: Përse ta lë Realin? Unë bëj atë që dua Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur për gazetarët para ndeshjes ndaj Getafes. "Los Blancos" po përbal
DETAJE/ Ja sa do të përfitojë Reali nga huazimi i Odegaard Martin Odegaard pritet të kryejë testet mjekësore sot në Londër dhe të bashkohet me skuadrën e Arsenalit. Konfirmimi
Zidane regjistron fillim sezonin më të dobët në stolin e Realit Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, është duke pësuar fillimin më të dobët të sezonit që nga koha kur është trajner
Super Reali, Los Blancos dyfishojnë shifrat (VIDEO) Reali i Madridit ka shënuar dhe golin e dytë përballë Monchengladbach. Është sërish Bezema ai që me dopietën e tij i
Formacionet zyrtare: Real Madrid-M'gladbach, Los Blancos duan kualifikimin Real Madrid do të pres Borussia M'gladbach në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Asnjëra s
Formacionet zyrtare: Shakhtar-Real Madrid, Los Blancos duan kualifikimin (FOTO LAJM) Real Madrid luan në 18:55 në transfertë ndaj Shakhtar Dontesk. Los Blancos duan fitoren dhe hakmarrjen e ndeshjes së
Tri penallti në një ndeshje, Real Madridi hynë në histori Real Madridi është bërë skuadra e parë që ka pranuar tri penallti brenda një ndeshje në La Liga. "Los Blancos" dje u
ZYRTARE/ Kondogbia transferohet te Atletico Madridi Telenovela ka mbaruar më në fund. Geoffrey Kondogbia do të jetë lojtari i ri i Atlético pasi është arritur marrëveshj
Zhgënjen sërish Reali (VIDEO) Real Madrid ka rrezikuar jo pak teksa nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Monchengladbach. Ishin dy golat e T
Zhbllokohet sfida, Betis-Real Madrid (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar ndeshjen ndaj Betis. Për Los Blancos realizoi Valverde në minutën e 14. /albeu.com/
Formacionet zyrtare, Betis-Real Madrid (FOTO LAJM) Reali i Madridit do të luajnë në orën 21:00 në transfertë kundër Betis. Los Blancos do të kërkojnë fitoren e parë kët
Formacionet zyrtare: Real Madrid-Villarreal, Los Blancos 3 pikë larg titullit Kanë dalë formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid –Villarreal e cila starton në orën 21:00 Los Blancos duan 3 pik
Formacionet zyrtare: Granda-Real Madrid, Los Blancos duan titullin Reali i Madridit do të luajë në orën 22:00 në transfertë ndaj Granadës. Los Blancos duan vetëm fitoren për t’u afruar
Reali bën detyrën në shtëpi, "Los Blancos" marshojnë drejt titullit (VIDEO) Reali i Madridit ka bërë detyrën në shtëpi duke mposhtur me rezultatin e pastër 2-0 Alaves në shtëpi. Për "Los Blanco
Ramos "ngre në qiell" Realin, Los Blancos marshojnë drejt titullit (VIDEO) Reali i Madridit ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë të arta ndaj Getafes që e afron Los Blancos me titullin, shkru
Formacionet zyrtare: Real Madrid-Getafe, "Los Blancos" duan të mbajnë kreun Reali i Madridi do të luajë në orën 22:00 në shtëpi ndaj Getafes. Los Blancos duan vetëm fitoren për të mbajtur kreun
Formacionet zyrtare: Espaynol-Real Madrid, Los Blancos për të kapur kreun Reali do të luajë në 22:00 në transfertën e vështirë ndaj Espanyol ku vendasit duan pikë për mbijetesë. Los Blancos n
Pesë sfidat e Marcelos ndërsa mbush 32 vjeç Marcelo tashmë është vendosur si një nga lojtarët më të suksesshëm në historinë e Real Madrid dhe braziliani po feston d
Morata, Jese, Llorente dhe De Tomas ... Biznes i madh nga akademia e Real Madrid Vlera e Hakimit ka arriti deri në pesë milion euro kur ai la Madridin në vitin 2018, por tani ai kushton plot 60 milion
Real Madrid futet në garë për Bernardo Silvën, portugezi ëndërron të luaj për Los Blancos Bernardo Silva mund të jetë largimi i madh nga Manchester City në afatin kalimtar veror. Dënimi që ka marrë kampioni