999 rezultate për

blake

Edhe një herë krenarë, Dua Lipa dhe Bebe Rexha pjesë e jurisë së spektaklit të madh (FOTO LAJM) Dy këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, kanë bërë të ditur se do të jenë pjesë e se
Po ju do e kalonit fundjavën me ish-të dashurin tuaj ashtu si Kendall Jenner? (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Kendall Jenner është parë gjatë kësaj fundjave, teksa ka kaluar kohën e lirë me ish-të dashurin e saj,
Hoqi fotot me bashkëshortin dhe bëri veprimin e çuditshëm, misteri habit fansat Blake Lively ka bërë lëmsh gjithë dynjanë ditën e djeshme. Aktorja njihet për të qenurit mjaft aktive në Instagram, deri
Kendall Jenner shfaqet në shoqërinë e DJ të njohur Kendall Jenner është një nga femrat më të bukura në planet dhe së fundmi sipas prestigjiozes “Forbes” ajo është zgjedhur
Ryan Raynolds dështon në gatim, bashkëshortja nuk i kursen talljet! Ryan Reynolds dhe Blake Lively kanë një humor të hollë dhe asnjëherë nuk i kursejnë talljet me njëri-tjetrin. Këtë herë
Kendall Jenner në lidhje me basketbollistin Blake Griffin Kendall Jenner i cila është folur për një kohë që është duke u takuar me lojtarin e LA Clippers Blake Griffin, tashmë i
Kendall Jenner fotografohet me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Duket se Kendall Jenner ka nisur një romancë me Blake Griffin pasi është fotografuar në mbrëmjen e të martës në Nju Jork
Romantikja Gwen Stefani, një këngë për të dashurin e saj (FOTO LAJM) U përfol për një romancë të re nga ana e Gwen Stefani-t, por ajo menjëherë e mohoi duke konfirmuar se po i dedikohej fam
Gwen dhe Blake në një romancë Përflitej më herët për një lidhje mes Gwen dhe Blake, por tashmë çdo gjë është konkretizuar. Blake Shelton dhe Gwen Stef
Gwen Stefani harron ndarjen, ja partneri i ri Gwen Stefani duket se nuk e ka ndjerë aspak ndarjen nga bashkëshorti, pasi ajo po shijon një romancë të re. Mediat rozë
Policia arreston tenistin, e ngatërron me një të dyshuar (VIDEO) Tenisti i njohur James Blake, është arrestuar nga policia e Nju Jorkut, pasi e ngatërruan me një të dyshuar. Në video sh
Njihuni me alpinistin 2-vjeçar (FOTO LAJM) Një çift alpinistësh nga Kalifornia duket se pasionin e tyre e kanë trashëguar dhe te djali i tyre dy vjeçar. Shanon dhe
Humb betejën me kancerin, vdes Michael Blake Pas një lufte të gjatë me kancerin, ka ndëruar jetë shkrimtari Michael Blake në moshën 69 vjeçare. Ai pati një jehonë të
Kampioni Yohan Blake përshëndet Kosovën në Twitter Yohan Blake, personi më i shpejtë në historinë e njerëzimit, pas Usain Bolt, i është përgjigjur pozitivosht kërkesës së
Ja si ka ndryshuar Amerika e Veriut në 550 milionë vjet (FOTO LAJM) Një gjeolog ka paraqitur formimin e Amerikës së Veriut gjatë qindra miliona vite të krijimit të saj, duke treguar dy pje
Top 10 Vipat me këmbët më joshëse (FOTO LAJM) Katy Perry është e para, në një renditje të personazheve të rëndësishme me këmbët më joshëse dhe të vlerësuara. Këngëtar
Yohan Blake sfidon Cristiano Ronaldon Kampioni i botës dhe nënkampioni olimpik në 100 metra, Yohan Blake fton Cristiano Ronaldon në një duel piste. Gjatë një
Ndarja e çmimeve për muzikën Country, Blake Shelton heroi i mbrëmjes Blake Shelton ka marrë tre çmime, në natën e ndarjes së çmimeve për muzikën Country e cila u zhvillua në Nashville. Ai f
Blake thyen rekord personal në 100 metra Yohan Blake ka vendosur rekordin e tij personal në garën e 100 metrave, duke barazuar kohën e amerikanit Tyson Gay, me 9
Bolt dhe "fëmijët e erës" të Xhamajkës (VIDEO) Londër 2012 është disa orë larg ceremonisë së saj të hapjes dhe mbarë bota do ti ketë sytë nga kryeqyteti britanik për t