999 rezultate për

blackberry

BlackBerry sjell risi në aplikacionin BBM Kompania BlackBerry që njihet dhe si lidër përsa i përket tregut të komunikimeve ka avancuar mbrojtjen e aplikimeve më
Blackberry sjell modelin më të ri Classic (FOTO LAJM) Blackberry sjell risi të reja në modelin Classic, i cili do të ketë një kornizë metalike që i bie përqark telefonit si d
Samsung planifilkon blerjen e BlackBerry-it Kompania Samsung raporton se ka në plan të blejë kompaninë kanadeze BlackBerry për 7.5 miliardë dollarë. Sipas gazetës p
BlackBerry Rio së shpejti në treg (FOTO LAJM) BlackBerry, “Rio”, ka publikuar fotot më të fundit në internet duke paralajmëruar rikthimin në tregun e pajisjeve, ai do
BlackBerry lançon smartfonin “Classic” (FOTO-LAJM) Kompania BlackBerry lançoi të mërkurën smartfonin e ri BlackBerry Classic i cili është tepër i ngjashëm me smartfonët Bo
Rikthehet BlackBerry Classic (FOTO LAJM) BlackBerry prezanton modelin më të fundit të tij telefonin BlackBerry Classic. BlackBerry Classic i është kthyer formës
BlackBerry Passport edhe në versionin Gold (FOTO LAJM) Janë shfaqur në internet disa foto të telefonit inteligjent BlackBerry Passport në versionin gold. Imazhet zbulojnë paji
BlackBerry prezanton rivalin e iPhone 6 (FOTO-LAJM) Blackberry prezanton në Londër modelin e tij të ri. Blackberry Passport, nuk është një telefon konsumi, por një produkt
Dalim fotot e para të BlackBerry Classic Shfaqen imazhet e para të BlackBerry Classic. Në fotot e para shikohen edhe pajisjet së bashku me një pjesë të vogël të
Merkel pajis punonjësit me smartfonë Blackberry për të shmangur përgjimet Ministria e Punëve të Brendshme gjermane po shikon mundësinë e blerjes së 20 mijë smartfonëve Blackberry për arsye sigur
BlackBerry prezanton dy telefona të rinj Një tjetër pajisje e re është në proces prodhimi gjithashtu. Bëhet fjalë për telefonin BlackBerry Classic, i cili është
BlackBerry me dy modele të reja (FOTO-LAJM) BlackBerry prezantoi në Kongresin Botëror Mobil dy modelet e reja BlackBerry Z3 dhe Blackbery Q20. BlackBerry Z3 është n
BlackBerry punon për telefonin me procesor octa core Kompania BlackBerry po punon për telefonin e ri të mençur me procesor octa core i cili pritet të prezantohet për publik
BlackBerry i rikthehet tastierave fizike Pas disa vitesh fokusimi tek tastierat softuerike në pajisjet Z10 dhe Z30, BlackBerry ka vendosur të përqëndrohet përsër
Smartphonët më të mirë të 2013-s (FOTO-LAJM) Smartphonë me elegantë, më të bukur por edhe me risi të tjera teknologjike dolën në treg gjatë vitit 2013. Nga Nokia Lum
Facebook kërkon të blejë BlackBerry-n Facebook shpreh interesin për të blerë kompaninë kanadeze BlackBerry. Sipas gazetës Wall Street Journal përfaqësues të B
Z10 fundos BlackBerryn BlackBerry Z10 ka rezultuar një dështim për kompaninë e cila raporton një humbje prej 935.000.000 $. "Z10 inventory char
Blackberry pritet të shitet për 4.7 miliard dollarë Konsorciumi i drejtuar nga “Fairfax Financial” pritet të blejë për 4.7 miliardë dollarë kompaninë prodhuese të smartfone
BlackBerry prezanton smartfonin e ri Z30 (VIDEO) BlackBerry prtezanton smartofonin Z30 i cili është pajisur me sistem operativ të Blackberry, 10.2. Ai ka një ekran me re
BlackBerry vjen me një model të ri BlackBerry pritet të lancojë së shpejti modelin e tij të ri Z30. Kompania ka prezantuar fotot e para dhe një video ku s