999 rezultate për

blackberry

BlackBerry prezanton modelin Passport Silver Edition (VIDEO) BlackBerry ka prezantuar modelin më të fundit të telefonit inteligjent Passport Silver Edition, me ekran katror me prekj
Ja risia më e re që do sjellë BlackBerry (FOTO LAJM) Kompania BlackBerry ka regjistruar së fundmi domeinet AndroidSecured.com dhe AndroidSecured.net. Domenet e rinj të blerë
BlackBerry Android së shpejti në treg (FOTO LAJM) BlackBerry Slider, pritet të jetë pajisja e parë, e cila do të operojë me sistemin e famshëm operativ Android. Pajisja e
BlackBerry prezanton modelin Venice (FOTO LAJM) BlackBerry po punon për të sjellë në treg telefonin e parë me sitstemin operativ Android. Modeli i ri i BlackBerry do të
Telefona për spitale, projekti më i ri nga BlackBerry Shefi ekzekutiv i BlackBerry-t, John Chen, ka pohuar se do të bëjë të mundur krijimin e telefonave të posaçëm për mjekës
BlackBerry sjell telefonin e parë me Android BlackBerry me sistemin operativ Android pritet të prezantohet gjatë muajit gusht. Gjithashtu një projekt tjetër nga Blac
BlackBerry publikon karakteristikat e modelit Slider (FOTO LAJM) BlackBerry Slider ka vendosur që versionin përfundimtar ta quajë BlackBerry Venice. Modeli më i ri BlackBerry do të ketë
Ja si duket BlackBerry Oslo (FOTO LAJM) BlackBerry publikon pamjet e modelit Oslo, i cili ka një dizajn të ngjashëm me atë të BlackBerry Passport. BlackBerry
Apple synon BlackBerry Sipas disa informacioneve të dala rezulton se Apple synon që të blejë kompaninë BlackBerry. Kohët e fundit duket se komp
BlackBerry lançon modelin Classic (FOTO LAJM) BlackBerry Classic është një model me ekran 3.5 inç me rezolucion prej 720 x 720 pikselëve, si dhe tastierën e plotë fiz
BlackBerry prezanton tre pajisje të reja (FOTO LAJM) BlackBerry po bëhet gati për të sjellë tre pajisje të reja si Oslo, Porsche Design dhe Slider janë duke u bërë gati për
BlackBerry Oslo me ekran katror (FOTO LAJM) BlackBerry po punon për versionin e përditësuar të BlackBerry Passport, i quajtur Oslo, i cili do të jetë i pajisur me n
BlackBerry Leap me ekran 5 inç (FOTO LAJM) BlackBerry prezanton modelin e tij Leap i cili do të vijë prezantohet në Mbretërinë e Bashkuar më 29 prill. BlackBer
BlackBerry prezanton modelin Classic (FOTO LAJM) BlackBerry vijon me prazantimin e modelit të tij më të fundit BlackBerry Classic të cilin tani e ka prezantuar në Indone
BlackBerry prezanton telefonin më të lirë (FOTO LAJM) Bashkëpunimi i BlackBerry-t me kompaninë Porsche Design vazhdon. Nga bashkëpunim BlackBerry merret me softuerin e telefo
BlackBerry prezanton tabletin më të sigurt SecuTablet (FOTO LAJM) BlackBerry, PlayBook ka prezantuuar tabletin me siguri të lartë të dizajnuar për klientët qeveritarë dhe biznese të mëdh
Blackberry prezanton Blackberry Leap (FOTO LAJM) Blackberry prezanton modelin e tij të ri të telefonit Blackberry Leap. Ky smartfon ngjalli shumë kureshtje sepse nuk qën
BlackBerry sukses me aplikacionin Messenger BlackBerry me lançimin e shërbimit BlackBerry Messenger në Android dhe iOS në vitin 2013, ka arritur që të shënojë sukse
BlackBerry së shpejti telefon me ekran të lakuar BlackBerry është shprehur se po planifikon ndërtimin e një pajisje me ekran të lakuar brenda këtij viti. BlackBerry tha
BlackBerry prezanton modelin BlackBerry Rio (FOTO LAJM) BlackBerry bëhet gati për të prezantuar modelin e tij më të ri BlackBerry Rio. Telefoni më i ri i kompanisë kanadeze do