999 rezultate për

blackberry

BlackBerry Key 2 mban gjallë tastierën fizike në smartfonë Tastiera fizike në smartfonë do të jetojnë edhe një vit, pasi BlackBerry do të prezantojë smartfonin e ri Key2 me 7 qers
Lajm i keq! WhatsApp nuk do të punojë më në këta celularë WhatsApp ka një lajm shumë të keq. Tashmë e tutje ky program nuk do të përdoret dot në celularët si BlackBerry, Microsof
WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në këto telefona në prag të Vitit të Ri (FOTO LAJM) WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në disa sisteme operative të telefonit pas datës 31 dhjetor 2017. Aplikacioni
Keyone, telefoni më i kërkuar i Blackberry Keyone është bërë telefoni më i porositur i BlackBerry në operatorin kanadez Rogers. Kjo u bë e ditur nga Steve Cistulli
BlackBerry rikthehet fuishëm me dy smartfonë të rinj (FOTO LAJM) Kompania kineze, TCL, e njohur për prodhimin e televizorëve dhe telefonave Alcatel, ka sjellë KEYone, telefonin e shumëp
Ky është BlackBerry i ri që do të lançohet këtë vit (VIDEO) Kompania TCL do të nxjerrë së shpejti një BlackBerry të ri të quajtur ‘Mercury’. Gjigandi teknologjik kinez po plan
Blackberry nuk do të prodhojë më telefona Blackberry ka vendosur të ndalojë prodhimin e smartfonëve tashmë një aktivitet 14 vjeçar për të. Në Maj, shefi ekzeku
BlackBerry së shpejti me tre telefonë në treg (FOTO LAJM) BlackBerry mësohet se po punon për të sjellë në treg tre modele të rinj telefoni. Këto pajisje duket se ai po i prodhon
BlackBerry Messenger shton opsionin video-thirrje BlackBerry Messenger që vazhdon të qëndrojë pas rivalëve të saj, përkatësisht me aplikacionet e tjera të mesazheve, duke
BlackBerry Priv në treg në muajin maj? BlackBerry duket se së shpejti do të vijë në treg me një model të ri të telefonit më të fundit, me sistemin operativ And
BlackBerry Priv me Android 6.0 (VIDEO) BlackBerry duket se tashmë ka gati pajisjen me përditësimin e fundit të Android. Përmes një video të shpërndarë në inte
Facebook braktis BlackBerry Vendimi i fundit i marrë nga Facebook i detyron të gjithë përdoruesit e BlackBerryt, që nëse dëshirojnë të përdorin rrje
WhatsApp përfundon shërbimin për BlackBerry OS dhe shumë platforma tjera Shërbimi i famshëm mobil i mesazheve, WhatsApp, ka njoftuar se do të përfundojë mbështetjen për të gjitha telefonat që p
BlackBerry i ri me ekran 5-inç (FOTO LAJM) BlackBerry sw shpejti po prezanton njw smartfon tw ri Android, i cili pritet tw prezantohet në ngjarjen MWC të këtij vit
BlackBerry Priv del në tregun francez BlackBerry zgjeron tregun e tij të modelit Priv me tre tregje të reja në Evropë, duke përfshirë Italinë, Holandën dhe Sp
BlackBerry Priv i punuar në ar (FOTO LAJM) Kompania "Karalux" po punon pwr tw sjellw versionin e BlackBerryt tw punuar nw ar. "Inxhinierëve iu deshën së paku d
BlackBerry po punon për një telefon të ri BlackBerry pritet që të krijojë një telefon tjetër inteligjent me sistem Android. Mësohet se telefoni më i ri i krijuar
BlackBerry zyrtarizon modelin Priv BlackBerry, ka zyrtarizuar modelin e tij më të ri të quajtur Priv i cili bazohet në sistemin operativ Anroid. Kamera
BlackBerry Priv me ekran 5.4 inç (FOTO LAJM) Telefoni më i ri i sjellë nga kompania BlackBerry do të ketë emrin Priv. Sipas "Evleaks", BlackBerry Priv do të ketë
Ja si duket BlackBerry Venice (FOTO LAJM) BlackBerry duket se ka gati telefonin më të ri që bazohet në Android. Përmes imazheve ne jemi në gjendje që të shikojmë