999 rezultate për

bjordi

La Shqipërinë dhe iku në SHBA, çfarë pune bën sot Bjordi Të gjithë e mbani mend ish-konkurentin e famshëm të "Big Brother Albania 2", Bjordi Mezini, i cili që pas përfundimit të
Prej kohësh në Amerikë, Bjordi tregon me çfarë merret Bjordi ka qenë padyshim një nga personazhet më interesantë Big Brother dhe që u përfol shumë në atë kohë. Bjordi Mezi
Mbajti zi për Adelën, Bjordi rikthehet në rrjete sociale (FOTO LAJM) Kanë kaluar tashmë disa muaj nga vdekja e Adelajda Xhamanit dhe duket se njerëzit janë përpirë nga rutina. Ama ajo ak
Vdekja tragjike e Adelës, flet për herë të parë Bjordi Kanë kaluar tashmë disa muaj nga vdekja e Adelajda Xhamanit dhe duket se njerëzit janë përpirë nga rutina. Ama ajo a
Bjordi rrëfehet për të dashurën: I gatuajmë njëri tjetrit Bjordi Mezini është ndër personazhet që u bë i njohur në reality show-n “Big Brother” dhe që prej asaj kohe komentohet v
Bjordi ''çlirohet'' nga dhimbja për Adelajdën, i rikthehet projekteve të radhës (FOTO LAJM) E mori famën në Big Brother për mënyrën sesi e përjetoi atë eksperiencë dhe për lidhjen që pati me të ndjerën Adelajda X
Bjordi “e parandjeu” fundin tragjik të Adelajdës? (VIDEO) Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur , miq apo bashkëpunëtor që janë prekur nga lajmi i trishtuar, i ndarjes nga jet
Zbulohen fjalët e fundit të Adelajdës kur ishte akoma me Bjordin Vajza e cila theu tabutë me paraqitjen e saj në reality shoun më të madh në Shqipëri, duke hyrë në zemrat e publikut, nd
Motra e vëllai i Adelajdës nuk morën pjesë në varrimin e saj Ditën e djeshme u përcoll për në banesën e fundit moderatorja dhe gazetarja Adelajda Xhamani. Homaxhet për të nisën
Bjordi revoltohet dhe ofendon rëndë: Ju më shkaktoni neveri Ish i dashuri i gazetares Adelajda Xhamani që vdiq mbrëmjen e djeshme, Bjordi Mezini ka reaguar ashpër ndaj “sulmeve” që
Edhe Bjordi vjen në Kavajë për t'i dhënë lamtumirën e fundit Adelës (FOTO LAJM) Miq dhe dashamirës sot në Kavajë në Pallatin e Kulturës po i japin lamtumirën e fundit gazetares dhe ish konkurrentes së
Ja fjalët prekëse që u mbushin sytë me lot të nënës së Bjordit për Adelajdën Nëna e Bjordit, ish-partneri i Adelajdës ka reaguar me këto fjalë prekëse pas ndarjes nga jeta në mënyrë krejt të paprit
Bjordi prek zemrat me mesazhin e ndjerë për Adelën: Jam i mbushur me kujtime dhe me lot Ndarja nga jeta e Adelajda Xhamanit ka prekur shumë njerëz por mesa duket rrëfimi që do t'ju përlotë pafund është ai i i
Bjordi përlot me mesazhin e ndjerë për Adelën: Zemër më fal për çdo gjë Ndarja nga jeta e Adelajda Xhamanit ka prekur shumë njerëz por mesa duket rrëfimi që do t'ju përlotë pafund është ai i
Joana këtë herë pozon me Bjordin Fituesi i edicionit të 6 të këtij realiti shou, Anaidi deklaroi sapo doli nga shtëpia e famshme se nuk ka pasur asnjë li
Bjordi i Big Brother, regjisor i Noizy-t Bjordi Mezini, djali simpatik që u bë i njohur te Big Brother 2, gjithnjë ka shprehur dëshirën e tij për t’iu përkushtua
Bjordi pas katër vjetësh (VIDEO) Një nga personazhet më interesante në sezonin e dytë të Big Brother Albania ishte Bjordi Mezini. 21-vjeçari që vinte nga
Bjordi dhe Adelajda mohojnë ndarjen Javën që kaloi një nga lajmet që qarkulloi jo vetëm në ueb-e të ndryshme, por edhe në disa gazeta ishte ai i ndarjes së
Bjordi dhe Çiljeta në një film italian Bjordi Mezini, djali tërheqës që bëri për vete shumë fansa falë pjesëmarrjes së tij në reality show “Big Brother” e më p
Bjordi dhe Adela kërkojnë punë Adela dhe Bjordi, çifti më jetëgjatë i krijuar në reality show-n “Big Brother”, pas pushimeve disa javore në italim janë