999 rezultate për

bjonde

Fatma Methasani bjonde? Nëse nuk e imagjinoni dot shihni këtë foto (FOTO LAJM) Fatma Methasani është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Prej disa muajsh ajo dhe partneri i saj, Al
As bjonde as brune, Çiljeta befason fansat me ndryshimin e rradhës (VIDEO) Çiljeta Xhilaga është një nga personazhet e shoëbizit shqiptar që eksploron shumë me pamjen e saj të jashtme. E kemi
Koronavirusi nuk ndalon dashurinë e Berluskonit, lidhet me bjonden 54 vite më të re (FOTO LAJM) Teksa Italia po përjeton ankthin nga koronavirusi, në mediia po përflitet romanca e re e Silvio Berlusconi-t. Ish-kry
Pushime me bjonden në plazh, kush është gruaja që ka shoqëruar Sorekan (FOTO LAJM) Është rikthyer përsëri në vëmendje historia rozë, që presupozohej se kishte ndodhur mes ambasadorit të BE-së në Tiranë,
U zbulua identiteti i bjondes së OFL, ministri Lleshaj reagon ashpër Kur zëdhënësja e OFL-së u paraqit për herë të parë në ekranet shqiptare e maskuar me syze dhe kapele, disa nga mediat në
"Lamtumirë bjonde", të gjithë shumë kurioz për ndryshimin drastik të Encës (VIDEO) Shpesh ka treguar se sa e dhënë është pas ndryshimeve drastike. Një gjë të tillë, Enca duket se do ta bëj përsëri, pa
E dashura bjonde shpërthen në ofendime ndaj Izet Haxhisë: Isha viktimë e një monstre! Ju kujtohet lidhja e zjarrtë e dashurisë së Izet Haxhia me Erjona Parrucën? Lajmi për dashurinë e tyre pushtoi media
Avokatja bjonde që po çmend ndjekësit, fotot më fantastike të Rita Habams (FOTO LAJM) Rita Habams është një blogere e cila sapo ka nisur të fitojë famë në rrjetet sociale. Rita ka mbaruar studimer për Drejt
Të gjithë u fiksuan me look-un e ri të Rudina Magjistarit, por ishte një "gënjeshtër" (FOTO LAJM) Ditën e sotme nëpërmjet postimeve në Instagram, Rudina Magjistari tregoi se ka lyer flokët e kuqe. Moderatorja dukej
Harrojeni Rudina Magjistarin bjonde, moderatorja surprizon fansat me super look-un e 2020 (FOTO LAJM) Nisja e vitit 2020 ka ardhur me ndryshime për moderatoren Rudina Magjistari. Vetëm pak më parë, ajo na ka surprizuar
Avokatja bjonde që po çmend ndjekësit, fotot më fantastike të Rita Habams (FOTO LAJM) Rita Habams është një blogere e cila sapo ka nisur të fitojë famë në rrjetet sociale. Rita ka mbaruar studimer për Drejt
Jo më bjonde! Arjan Çani prezanton Sofinë e re (FOTO LAJM) Një Sofi e re vjen për emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Drejtuesi i emisionit, Arjan Çani, ka prezantuar asistenten e
Bjonde dhe me plotë stil, si duket sot "Zhadja" (FOTO LAJM) Emri "Zhade" do të mbetet gjatë në kujtesën e secilit. Seriali brazilian "El Clone", ka qenë një nga serialet më të n
Pasi konfirmuan lidhjen, Zerka tregon si reagoi Ronela për të "dashurën" bjonde (VIDEO) Pak kohë më parë në media qarkulloi një lajm ku thuhej se Young Zerka ishte në një lidhje me një modele bjonde. Ata u
Nuk do e shihni më bjonde, Xhemi Shehu ndryshon krejtësisht stil (FOTO LAJM) Moderatoren Xhemi Shehu prej vitesh jemi mësuar ta shohim bjonde, por mesa duket erdhi koha për ndryshim. Pak më parë
Mimoza Shkodra ndryshon look, këngëtarja duket një yll (FOTO LAJM) Në muajin korrik, këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra solli bashkëpunimin muzikor me Skerdin, të titulluar “T’lutem”.
I bënë publike lidhjen me bjonden bukuroshe, flet për herë të parë Don Phenom (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, në rrjet qarkulluan disa foto të reperit Don Phenom, i cili ishte fotografuar në shoqërinë e një bjon
Zerka i lidhur me bjonden seksi? Veprim i modeles shtoi dhe më shumë dyshimet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, Young Zerka po përflitet për një lidhje të re me një bjonde bukuroshe, me të cilën u fotografua disa j
Dua kopjon Anwarin, bëhët bjonde dhe këtë herë pa paruke (FOTO LAJM) Rreth një javë më parë, Anëar Hadid vendosi t’i tregojë publikut ndryshimin e radhës. Ai publikoi në Instagram një fo
"Fillim i ri", Ronela hedh pas krahëve Zerkën pasi u kap "mat" me bjonden (FOTO LAJM) Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndër dyshet më të përfolura në shoëbizz-in shqiptar dhe pse kurrë nuk e kemi zbuluar