999 rezultate për

bjellorusine

Shqipëria triumfon në "Air Albania" dhe merr kreun e grupit (VIDEO) Shqipëria ka bërë një paraqitje mjaft pozitive në Air Albania. Kuqezinjtë mposhtën 3-2 Bjellorusinë duke marrë kësht
Ndeshja vendimtare me Bjellorusinë, ky pritet të jetë formacioni i Shqipërisë (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare sot nga ora 16:00 do të ndeshet me Bjellorusinë në një sfidë që po cilësohet finale e madhe në Ligë
Murati ka një mesazh për Kombëtaren para ndeshjes me Bjellorusinë: Luani me zemër (VIDEO) Ish-mesfushori i njohur i Kombëtares shqiptare, Edvin Murati, ka vlerësuar ndeshjen e kuqezinjve ndaj Kazakistanit. N
Finalja me Bjellorusinë, Berisha: Duhet të jemi të qetë për të fituar Në prag të sfidës me Bjellorusinë, e cila do të përcaktojë vendin e parë të Grupit 4 të Ligës C të Kombeve, kapiteni i K
Kuqezinjtë nisin përgatitjet për Bjellorusinë, Reja ndan skuadrën në dy grupe Shqipëria iu rikthye stërvitjes pas fitores me Kazakistanin në kompleksin “Tropikal”, me kuqezinjtë që nisën përgatitjet
Një fitore me Bjellorusinë do ti mbushte "xhepat" Kombëtares tonë Fitorja ndaj Kazakistanit mbajti në lojë Shqipërinë në garën për vendin e parë në grupin 4 të Ligës C në Ligën e Kombeve
Reja: Ska vlerë kjo fitore nëse nuk mposhtim Bjellorusinë Terreni e Air Albanias nuk e ndihmon shumë Shqipërinë. Pavarsisht fitores 3-1 ndaj Kazakistanit Edoardo Reja u ankua për
Shqipëria sonte ndaj Kazakistanit ka "detyrim" fitoren Shqipëria para provës së të vërtetës. Në orën 18:00, në “Air Albania”, kuqezinjtë e Edy Rejas do të përballën me Kazakis
FSHF zbulon përgjigjet e tamponëve para përballjes me Bjellorusinë Shqipëria luan më 4 shtator kundër Bjellorusisë në Nations League dhe një ditë më parë futbollistët kuqezi dhe stafi jan
Kriza në Bjellorusi, Rama: Tre gjëra që duhet t'i kemi të qarta Kryeministri Edi Rama prej ditës së enjte, ndodhet në Vienë, në rolin e kryetarit të OSBE-së, ku po zhvillohet Mbledhja
Gjermania kalon pa vështirësi Bjellorusinë (VIDEO) Gjermania mori një fitore të rëndësishme 2-0 në Bjellorusi, duke siguruar trepikëshin e radhës në grupin C të kualifikue
Gjermania publikoi listën për ndeshjet me Bjellorusinë dhe Estoninë Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e ardhshme që zhvillohen kë
Rënditja e FIFA-s, Shqipëria fiton një pozicion (FOTO LAJM) Barazimi i marë në miqësoren e zhvilluar në Turqi me Bjellorusinë ka sjellë ngritjen me një vend në klasifikimin e FIFA-
Putin viziton Bjellorusinë Presidenti i sapozgjedhur rus ka vizituar Bjellorusinë me të cilën vitet e fundit ka pasur marrëdhënie jo të mira. Putin
Rusia ul çmimin e gazit për Bjellorusinë Kryeministri rus, Vladimir Putin ka bërë të ditur gjatë ditës së sotme se Rusia kishte ulur çmimin e gazit për Bjellorus
Qeveria shqiptare shpërblen kombëtaren Gjatë mbledhjes së sotme të qeverisë Kryeministri Berisha e nisi diskutimin e tij me futbollin. Duke u ndalur tek rezult
Anglia me Rooney kalon Bjellorusine Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, ka shёnuar dy gola nё pjesё tё dytё tё n