999 rezultate për

biznesmenit

Dogji të gjallë grekun për 200 euro, familja e biznesmenit ka një kërkesë për shqiptarin Një i ri shqiptar ka kryer një krim makabër në Greqi ku ka vrarë një biznemen grek për 200 euro. "Ne duam që autori t
Saimiri çmendi vajzat në "Love Story"? S'keni parë ende babain e biznesmenit (FOTO LAJM) Ne TV Klan nisi spektakli "Love Story", formati i cili mbërtheu publikun para ekranit. Në qendër të këtij formati është
Në "luftë" për zemrën e biznesmenit, këto janë 18 vajzat e "Love Story" (FOTO LAJM) Premiera e "Love Story", formatit më i ri "Reality Dating Show" nga dyshja Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, nisi mbrëmje
Rrëmbyen të afërmin e biznesmenit e i kërkuan 5 milion euro, arrestohet shqiptari Rrëmbimi i Evanthia Frangogiorgi, shoqëruesit të pronarit të njohur të anijeve Aris Theodoridis, kishte trazuar qarqet e
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për "një lek", por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin (FOTO LAJM) Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtj
Shkatërroi familjen e biznesmenit? Fjolla i përgjigjet ish gruas së të dashurit Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi u arrestua për armëmbajtje pa leje si dhe gjithashtu
Dasmë me 300 të ftuar, detaje nga ceremonia VIP e Fjolla Morinës dhe biznesmenit (FOTO LAJM) Marrëdhënia e këngëtares Fjolla Morina me biznesmenin Fisnik Syla po kalon në një etapë tjetër. Pasi bëri publike lidhje
"Dole huq!", zbardhen mesazhet e dy vëllezërve të përfshirë në atentatin e biznesmenit Dhima Gjykata ka lënë në burg Gridi Lenon, Mariglen Matohitin, Enea Hoxhën dhe Altin Hoxhën, pasi akuzohen se kanë tentuar që
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
Zhdukja e biznesmenit Remzi Hoxha 25 vite më parë: Familja i jep fund kërkimit, akuzon Sali Berishën Pas 25 vjet kërkimi, familja e Remzi Hoxhës ka vendosur të ndërpresë kërkimet për biznesmenin e zhdukur. Djali i tij,
E qëlluan dy herë me armë zjarri, mesazhi për nipin e biznesmenit Mbrëmjen e djeshme 27-vjeçari Marjo Ferraj, raportoi për uniformat blu se kanë qëlluar me armë zjarri ndaj tij. Ngjarja
E mashtruan me foton e një vajze, banda shqiptare grabit djalin e biznesmenit grek Një bandë të miturish shqiptarë të cilët vidhnin dhe grabisin në zonën e Loutrakit janë kapur nga policia. 15 të mitu
Atentati në tentativë ndaj biznesmenit në Tiranë, Artan Hoxha zbulon detajet Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje lidhur me atentatin e mbetur në tentativë ndaj biznesmenit Andon Dhima mbrëmjen e t
"I shita tokën, nuk më dha lekët", autori i dyshuar tregon pse vrau biznesmenin në Himarë Pak momente pas vrasjes së biznesmenit himariot para një supermarketi në Himarë, Niko Goro, 51-vjeç, ku mbeti e plagosur
Himara u zgjua me ekzekutim, Policia nxjerr detajet nga vrasja e biznesmenit Policia ka zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Uniforma
Ekzekutimi i biznesmenit: U qëllua me 5 plumba në trup, autori doli nga një furgon Kanë dalë në dritë detaje të reja nga atentati ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. Goro ishte bashkë me të motrën
Qëllohet me armë drejt kompleksit të biznesmenit që dyshohet se u vetëvra Qëllohet me armë në drejtim të një kompleksi në Maminas, pranë autostradës Tiranë-Durrës. Mësohet se është qëlluar d
Pamje të frikshme, publikohen pamjet nga vrasja e biznesmenit (VIDEO) Sonte në Novi Pazar ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku persona të panjohur dyshohet se kanë vrarë pronarin e një agjensi
Infermierja vdiq sot, shpallet në kërkim djali i biznesmenit që ishte shofer i BMW Policia e Sarandës ka shpallur në kërkim 24-vjecarin Kosta Kaca. Kaca ishte shoferi i BMW që u përplas me makinën e a
Digjet gjatë natës makina e biznesmenit në Elbasan Një makinë është djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mësohet se mjeti “Porsche Aa 007” me targa AA 007 është n