999 rezultate për

biznesmenin

Rovena Stefa e dashuruar me biznesmenin misterioz: Dua dasmë, e prita shumë vite Rovena Stefa, pak ditë më parë, pranoi se është në një lidhje dashurie dhe shpreson që me mashkulli që ka në krah, të sh
I përshirë në skemën e korrupsionit të gjyqtares Margjeka, ndryshon masa për biznesmenin Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka ndryshuar masën e sigurisë për Klaudjo
"Si e pritën vajzat Fisnikun", Fjolla Morina tregon si u njoh me biznesmenin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina konfirmoi pak muaj më parë lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Në një intervistë p
Fjolla tregon planet me biznesmenin: Duam një bebe Fjolla Morina konfirmoi pak muaj më parë lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla, lidhje e cila u pasua me shumë lajme e kome
Fjolla Morina i jep fund beqarisë, martohet me biznesmenin Fisnik Syla (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë. Kjo u bë
Si u transportua me makinë policie mina që do vriste biznesmenin Lamaj Mina e telekomanduar që u përdor nga bandat në vrasjen e Vajdin Lamajt, është transportuar me një “Mitsubishi Pajero” po
Dalin pamjet e të riut shqiptar që vrau dhe dogji biznesmenin grek për 200 euro (VIDEO) Ka dalë para gjykatës 20-vjeçari shqiptar i cili dyshohet se vrau dhe më pas dogji, biznesmenin grek në Santorini , pas
Zbardhet dëshmia e 20-vjeçarit shqiptar që vrau biznesmenin grek: I kërkoja lekët Detaje tronditëse janë zbuluar nga policia greke pas ngjarjes së rëndë ku shqiptari i vuri flakën një biznesmeni grek, n
Bëri publike lidhjen me biznesmenin, vajza e Eli Farës martohet së shpejti (FOTO LAJM) Vajza e vetme e Eli Farës, Marina, vjen shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë me historitë e saj të dashurisë.
Marina Fara i "dorëzohet" dashurisë, planifikon dasmën me biznesmenin nga Shkodra (FOTO LAJM) Vajza e vetme e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, i është dorëzuar dashurisë, ndërkohë që ka prezantuar për herë të parë
Zyrtarizoi lidhjen, Fjolla Morina nuk ndalet së publikuari momentet me biznesmenin (FOTO LAJM) Pasi pranoi lidhjen e dashurisë me biznesmenin Fisnik Syla, Fjolla Morina nuk ka rreshtur së ndari momente të ndryshme m
"Dole huq!", zbardhen mesazhet e dy vëllezërve të përfshirë në atentatin e biznesmenit Dhima Gjykata ka lënë në burg Gridi Lenon, Mariglen Matohitin, Enea Hoxhën dhe Altin Hoxhën, pasi akuzohen se kanë tentuar që
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, Fjolla Morina bën publik biznesmenin që i propozoi për martesë Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Tentuan të vrisnin biznesmenin Andon Dhima, arrestohen dy autorët Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor e koduar "Stuhia". Janë identifikuar dhe kapur autorët me precede
Ekzekutoi biznesmenin e njohur në mes të Himarës, burg për autorin e dyshuar Kliti Leka, i cili dyshohet se ekzekutoi biznesmenin Niko Goro në Himarë është lënë në burg nga Gjykata. Kujtojmë se
Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshoh
"I shita tokën, nuk më dha lekët", autori i dyshuar tregon pse vrau biznesmenin në Himarë Pak momente pas vrasjes së biznesmenit himariot para një supermarketi në Himarë, Niko Goro, 51-vjeç, ku mbeti e plagosur
Eliminoi biznesmenin në mes të Himarës, arrestohet autori i dyshuar Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro, rreth një orë pas krimit. Policia e Himarës
Rrëfimi i Fjolla Morinës përpara gjyqtares, pranon lidhjen me biznesmenin (FOTO LAJM) Zbardhet i plotë vendimi i gjyqtares së Kukësit, Merita Karaj, që urdhëroi në 22 shtator 2020 lirimin nga qelia të këngë
Del nga burgu shoferi i Fjolla Morinës dhe biznesmenin Syla Gjykata e Kukësit ka lënë të lirë Fisnik Sylën dhe Fitim Mujin, pasi u kapën bashkë me këngëtaren Fjolla Morina me dy ar