999 rezultate për

biznesmeni

E mashtruan me foton e një vajze, banda shqiptare grabit djalin e biznesmenit grek Një bandë të miturish shqiptarë të cilët vidhnin dhe grabisin në zonën e Loutrakit janë kapur nga policia. 15 të mitu
I propozoi në arrest shtëpie, kush është biznesmeni që do të martohet së shpejti me Fjolla Morinën? Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Biznesmeni: Si i shpëtova atentatit, 3 persona më ndoqën deri te hyrja por më shpëtoi ashensori Biznesmeni i ndërtimit Andon Dhima pretendon se i ka shpëtuar një atentati nga tre persona, të cilët nuk arritën në kohë
Atentati në tentativë ndaj biznesmenit në Tiranë, Artan Hoxha zbulon detajet Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje lidhur me atentatin e mbetur në tentativë ndaj biznesmenit Andon Dhima mbrëmjen e t
Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshoh
"I shita tokën, nuk më dha lekët", autori i dyshuar tregon pse vrau biznesmenin në Himarë Pak momente pas vrasjes së biznesmenit himariot para një supermarketi në Himarë, Niko Goro, 51-vjeç, ku mbeti e plagosur
Eliminoi biznesmenin në mes të Himarës, arrestohet autori i dyshuar Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro, rreth një orë pas krimit. Policia e Himarës
Himara u zgjua me ekzekutim, Policia nxjerr detajet nga vrasja e biznesmenit Policia ka zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Uniforma
Ekzekutimi i biznesmenit: U qëllua me 5 plumba në trup, autori doli nga një furgon Kanë dalë në dritë detaje të reja nga atentati ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. Goro ishte bashkë me të motrën
Ekzekutohet në mes të Himarës biznesmeni Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 9 te mëngjesit të sotëm. Bashkeshor
Qëllohet me armë drejt kompleksit të biznesmenit që dyshohet se u vetëvra Qëllohet me armë në drejtim të një kompleksi në Maminas, pranë autostradës Tiranë-Durrës. Mësohet se është qëlluar d
Rrëfimi i Fjolla Morinës përpara gjyqtares, pranon lidhjen me biznesmenin (FOTO LAJM) Zbardhet i plotë vendimi i gjyqtares së Kukësit, Merita Karaj, që urdhëroi në 22 shtator 2020 lirimin nga qelia të këngë
Del nga burgu shoferi i Fjolla Morinës dhe biznesmenin Syla Gjykata e Kukësit ka lënë të lirë Fisnik Sylën dhe Fitim Mujin, pasi u kapën bashkë me këngëtaren Fjolla Morina me dy ar
Pamje të frikshme, publikohen pamjet nga vrasja e biznesmenit (VIDEO) Sonte në Novi Pazar ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku persona të panjohur dyshohet se kanë vrarë pronarin e një agjensi
Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni shqiptar në Serbi (VIDEO) Një biznesmen nga Kosova është ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Novi Pazar të Serbisë. Viktima është identifikuar s
Infermierja vdiq sot, shpallet në kërkim djali i biznesmenit që ishte shofer i BMW Policia e Sarandës ka shpallur në kërkim 24-vjecarin Kosta Kaca. Kaca ishte shoferi i BMW që u përplas me makinën e a
Ra në duart e OFL-së, kush është biznesmeni që i dogjën "bishën" luksoze në Elbasan Makina e biznesmenit Elis Bahushi në qytetin e Elbasanit është djegur gjatë natës. Mjeti luksoz, tip Porsche me targë AA
Digjet gjatë natës makina e biznesmenit në Elbasan Një makinë është djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mësohet se mjeti “Porsche Aa 007” me targa AA 007 është n
I dha fund fejesës me biznesmenin, si u rikthye fuqishëm Elvana Gjata Elvana Gjata është shkëputur nga muzika për pak kohë, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë shumë të distanc
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, kush është biznesmeni që shoqëronte Fjolla Morinën Arrestimi i këngëtares Fjolla Morina vazhdon të jetë në qendër të mediave. Aktualisht ajo po vuan dënimin ‘arrest shtëpi