999 rezultate për

biznesmeni

E dogjën të gjallë në hotel, gjendet i vdekur biznesmeni i famshëm Një ndër biznesmenët më të njohur në Greqi është gjetur i vdekur ditën e sotme, pas një alarmi për zjarr. Bëhet fjalë
Kush është biznesmeni nga Tirana që iu vendos eksploziv në Lezhë Mbrëmjen djeshme, rreth orës 20:45 i është vendosur eksploziv një pallati në ndërtim në Lezhë. Sipas policisë, lënda
Saimiri çmendi vajzat në "Love Story"? S'keni parë ende babain e biznesmenit (FOTO LAJM) Ne TV Klan nisi spektakli "Love Story", formati i cili mbërtheu publikun para ekranit. Në qendër të këtij formati është
U aludua se Fjolla Morina e ndau nga gruaja, flet më në fund biznesmeni kosovar (FOTO LAJM) Për një kohë të gjatë në faqet rozë kanë qarkulluar lajmet kundrejt Fjolla Morinës dhe partnerit të saj, Fisnik Sylës.
Në "luftë" për zemrën e biznesmenit, këto janë 18 vajzat e "Love Story" (FOTO LAJM) Premiera e "Love Story", formatit më i ri "Reality Dating Show" nga dyshja Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, nisi mbrëmje
Bëri publike lidhjen me biznesmenin, vajza e Eli Farës martohet së shpejti (FOTO LAJM) Vajza e vetme e Eli Farës, Marina, vjen shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë me historitë e saj të dashurisë.
Marina Fara i "dorëzohet" dashurisë, planifikon dasmën me biznesmenin nga Shkodra (FOTO LAJM) Vajza e vetme e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, i është dorëzuar dashurisë, ndërkohë që ka prezantuar për herë të parë
Rrëmbyen të afërmin e biznesmenit e i kërkuan 5 milion euro, arrestohet shqiptari Rrëmbimi i Evanthia Frangogiorgi, shoqëruesit të pronarit të njohur të anijeve Aris Theodoridis, kishte trazuar qarqet e
I lidhur me Fjolla Morinën, biznesmeni: Më ka ndryshuar jetën (FOTO LAJM) Pas arrestimit, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Dyshja kanë treguar se janë
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për "një lek", por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin (FOTO LAJM) Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtj
Shkatërroi familjen e biznesmenit? Fjolla i përgjigjet ish gruas së të dashurit Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi u arrestua për armëmbajtje pa leje si dhe gjithashtu
Dasmë me 300 të ftuar, detaje nga ceremonia VIP e Fjolla Morinës dhe biznesmenit (FOTO LAJM) Marrëdhënia e këngëtares Fjolla Morina me biznesmenin Fisnik Syla po kalon në një etapë tjetër. Pasi bëri publike lidhje
"Jam Ardit Gjebrea, jepi mikut tim 2 mijë euro", si u mashtrua biznesmeni në Tiranë “Jam në lëvizje duke bërë emision, por nëse mundesh t’i japësh një mikut tim 2 mijë euro”. Në mes të një bisede në Whats
Zyrtarizoi lidhjen, Fjolla Morina nuk ndalet së publikuari momentet me biznesmenin (FOTO LAJM) Pasi pranoi lidhjen e dashurisë me biznesmenin Fisnik Syla, Fjolla Morina nuk ka rreshtur së ndari momente të ndryshme m
"Dole huq!", zbardhen mesazhet e dy vëllezërve të përfshirë në atentatin e biznesmenit Dhima Gjykata ka lënë në burg Gridi Lenon, Mariglen Matohitin, Enea Hoxhën dhe Altin Hoxhën, pasi akuzohen se kanë tentuar që
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
Zhdukja e biznesmenit Remzi Hoxha 25 vite më parë: Familja i jep fund kërkimit, akuzon Sali Berishën Pas 25 vjet kërkimi, familja e Remzi Hoxhës ka vendosur të ndërpresë kërkimet për biznesmenin e zhdukur. Djali i tij,
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, Fjolla Morina bën publik biznesmenin që i propozoi për martesë Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Tentuan të vrisnin biznesmenin Andon Dhima, arrestohen dy autorët Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor e koduar "Stuhia". Janë identifikuar dhe kapur autorët me precede
Ekzekutoi biznesmenin e njohur në mes të Himarës, burg për autorin e dyshuar Kliti Leka, i cili dyshohet se ekzekutoi biznesmenin Niko Goro në Himarë është lënë në burg nga Gjykata. Kujtojmë se