999 rezultate për

biznesmeni

E qëlluan disa herë me armë, pse u vra biznesmeni në Theth? Biznesmeni Nard Polia është vrarë ditën e sotme në fshatin Grudë. Ai është është qëlluar disa herë me armë, ndërsa n
La Italinë për Thethin, kush është biznesmeni i ekzekutuar në Shkodër (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Shkodrën. Biznesmeni 36 vjecar, Nard Polia nga Thethi është vrarë me a
Vrasja e Jurgen Kurtit, shpallet në kërkim djali i biznesmenit të ndjerë Vrasja e Jurgen Kurtit, Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim si autor të dyshuar 33-vjeçarin Dervis Arapi. Dervis
Flet sërish gruaja e biznesmenit që vrau Kurti: Jam lemeritur! Vjollca Arapi, bashkëshortja e Agim Arapit i cili u vra në vitin 2016 dhe ku dyshohej se pas kësaj ngjarje ishte Jurgen
Policia te familjarët e biznesmenit që u vra me grushta nga Kurti dhe të afërmit Pas ekzekutimit të Jurgen Kurtit, mbrëmjen e 18 marsit në hyrje të pallatit të tij në Tiranë, Policia ka marrë në pyetje
Vritet Jurgen Kurti, si e masakroi me grushta biznesmenin në Durrës Jurgen Kurti, 26-vjeçari që u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është vrarë mbrëmjen e sotme. Ai është vrarë te
TRAGJIKE/ Ky është biznesmeni i vetëvrarë pasi ra në rrjetën e fajdexhinjve të Shkodrës Biznesmeni, Besnik Barbullushi është një nga "viktimat" e bandës së fajdexhinjëve që u arrestuan dje në Shkodër. Ai
Pasi u la i lirë, Ervin Mata i bën një kërkesë të papritur Prokurorisë Biznesmeni Ervin Mata, një prej personave të përfshirë në konfliktin e përgjakshëm të 4 tetorit të vitit të kaluar në zo
Harrojeni biznesmenin, Morena tregon dashurinë e vërtetë (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Shkrumbohet fuoristrada e biznesmenit në Lezhë Një makinë është djegur gjatë natës në Lezhë ndërsa ndodhej e parkuar. Mësohet se makina është në pronësi të një biznesm
Merret vendimi për vrasësin e biznesmenit në Tetovë Tridhjetë ditë paraburgim i janë caktuar të dyshuarit për vrasjen e 46-vjeçarit nga Tetova, i cili është gjuajtur me arm
Prokuroria kërkoi burg, Gjykata lë të lirë biznesmenin Ervin Mata Ervin Mata vetëm dy ditë nga dorëzimi i tij në policinë e Tiranës, mësohet se është lënë i lirë nga gjykata. Edhe ps
"Ika nga frika", Ervin Mata flet pas 5 muajsh në arrati Biznesmeni Ervin Mata prej 5 muajsh ishte në kërkim për vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit të 2018 në ish-Bllok ësht
Dalin detajet e para nga vrasja e biznesmenit në Tetovë Prokurori Publik i Prokurorisë Themelore-Tetovë bashkë me një ekip të MPB-së deri në orët e para të mëngjesit kanë bërë
Arrestohet autori që vendosi tritolin biznesmenit në Tiranë Eshtë arrestuar autori i dyshuar për vendosjen e tritolit në banesën e një biznesmeni mbremjen e djeshme në Tiranë.
DETAJET/ Ky është autori që i vendosi tritolin biznesmenit Detaje të reja kanë dalë në "dritë" nga shpërthimi i mbrëmshëm në një banesë në zonën e Vasil Shantos në kryeqytet.
I treti i vërteti, Luana gjen paqe me biznesmenin nga Kosova (FOTO LAJM) Luana Vjollca është njëra nga personazhet më të pëlqyera shqiptare. Ajo gëzon pamje seksi dhe provokuese, të cilën nuk n
Elvana Gjata i jep fund fejesës me biznesmenin Ervin Mata, këto janë arsyet Pas lajmeve të bujshme dhe shkëputjes nga muzika, këngëtarja e njohur Elvana Gjata është rikthyer në skenë gjatë konce
Maskat grabisin biznesmenin në Elbasan, i marrin miliona lekë Një banesë në Elbasan ka rënë pre e grabitësve. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Mengë
U thash hajdeni t'ju fus në punë, u tallen me mua! Biznesmeni bën deklaratën e fortë (VIDEO) Biznesmeni Gjergj Luca, pronar ka bërë një deklaratë të fortë gjatë emisionit të fundit "Provokacija" duke thënë se ka s