999 rezultate për

biznesi

Kur është koha të nisësh biznesin tënd? Sipërmarrja nuk është për çdokënd, por për të paktët prej nesh të cilët e kanë atë "krimb", mund të jetë e mahnitshme, l
Rama asnjë plan për të ndihmuar bizneset: I hoqëm taksat Kryeministri Edi Rama ka folur nga Berati ditën e sotme për situatën e pandemisë në vend, ku ndër të tjera la të kuptohe
Basha: Ngrejmë Agjencinë kundër Korrupsionit, në lupë çdo PPP Kryedemokrati Lulzim Basha ditën e sotme ka zbuluar programin për biznesin dhe anti-korrupsionin, me të cilin garon në
Basha nuk heq dorë: Taksa e sheshtë, 9%! Kreu i PD, Lulzim Basha ka takuar përfaqësues të Bashkimit të Prodhuesve Shqiptarë këtë të shtunë. Basha ka theksuar
Georgina bën lëvizjen që pritej, i hyn biznesit (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, mesa duket ka vendosur të angazhohet në një biznes të sajin, siç
Tentuan të vidhnin dyqanin në Has, pronari i zë ritë me çifte 4 adoleshentë në Has kanë gjetur biznesin e gabuar për të grabitur. Kjo pasi dy prej tyre janë plagosur nga pronari i
Xhamat i theu policia! Detaje nga incidenti me biznesin në Elbasan Zbardhen detaje nga thyrja e xhamit në një “Fast Food” në Elbasan. Mesohet se xhamat i ka thyer vete policia, kjo pas
Thyhen gjatë natës xhamat e biznesit në Elbasan Gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit janë thyer xhamat e një biznesi, konkretisht fast-food. Ngjarja ka
Zhdukja e Davide Pecorellit: Zbulohet biznesi në Shqipëri, pritet ardhja e hetuesve të huaj Gjatë javës së ardhshme, policia italiane do të udhëtojë drejt Tiranës për të zhvilluar një takim me kolegët shqiptarë n
Kryemadhi: Bizneset kanë falimentuar, njerëzit janë në limitet e mbijetesës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka vizituar Fierin nga ku ka deklaruar se qeveria është treguar arrogante me bizne
"Mishi, mirë mishi?", Gjici flet për memen e famshme dhe zbulon çfarë ndodhi me dyqanin (VIDEO) Batuta e kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici për konsumimin e mishit gjatë një takimi me një kasap, bëri xhiron e rrje
Nora lë pas divorcin pas krahëve dhje merr frenat në dorë, hap biznesin e saj Këngëtarja Nora Istrefi ka hyrë në listën e këngëtarëve me biznese jashtë aktivitetit primar, të kënduarit. Në këto k
Nga emisioni te biznesi, Bora "akuzoi" Alketa Vejsiun për kopje? (FOTO LAJM) Bora Zemani ishte e ftuara e parë e “Binjakët” emisioni më i ri i dy vëllezërve simpatikë Donald dhe Romeo Veshaj. Nd
PD: Qeveria Rama kundër biznesit, në shërbim të oligarkëve Jorida Tabaku ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku është shprehur se “presioni i qeverisë për të shkatërrua
Basha ngre alarmin: Sipërmarrësit e vegjël kan nevojë për ndihmë urgjente Kryedemokrati Lulzim Basha, është shprehur se biznesi i vogël është më i prekuri nga kriza ekonomike, dhe për përmirësim
Basha këshillon Ramën: Jepi 160 mijë lekë çdo të papuni dhe 1 mijë euro çdo biznesi të vogël Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha zbulon ndihmën ekonomike, që sipas planit të tij me 5 pika, qeveria e drejtuar n
Çfarë do të ndodhë me lokalet, Rama njofton vendimin e rëndësishëm Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme në vizitë në bizneset, ku sipas tij tashmë janë çliruar nga tatim fitim
Politikane e ardhshme, vajza e Niko Peleshit në hapat e babait (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe ës
Punonjësi vdes në punës, mbulohet me çadra dhe marketi vijon biznesin Trupi i një punonjësi të ndjerë që vdiq gjatë turnit të punës, u la në dyshemenë e një supermarketi i mbulur me çadra te
Televizioni dhe biznesi, çfarë po ndodh me Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, moderatorja e programeve sportive, Ilda Bejleri, është shkëputur nga ekrani për arsye që deri më sot n