999 rezultate për

biznes

Lirohen nga burgu dy mjekët që kuruan vrasësin e biznesmenëve në Laç Janë lënë të lirë dy mjekët që kuruan autorin e dyshuar për ekzekutimin e dy biznesmenëve në Laç. Ka qenë Gjykata e A
Lë aktrimin për biznes, me çfarë po merret "Hyrrem" (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhëris
Kërkon të blejë Marsejën, biznesmeni: Mund të sjellë Ronaldon dhe Zidane Olimpik Marseja mund të ndryshojë pronësinë në të ardhmen, ndërsa një prej kandidatëve është sipërmarrësi francez-tunizi
"“Na ke marrë nderin e mamasë", si të rinjtë gjobitën me plot 50 mijë euro biznesmenin Është raportuar shpesh ekskluzivisht për të rinj që po përdorin rrjetet sociale si mjet përfitimi të shpejtë. Një ndë
Lajm i madh për Vllazninë, arrihet marrëveshja me biznesmenin që kërkon aksionet e klubit (FOTO LAJM) Një lajm i madh ka ardhur ditën e sotme për të gjithë tifozët e Vllaznisë, teksa klubi nëpërmjet një postimi në faqen zy
Me pistoleta prej ari, ky është shqiptari që u bëri "gjëmën" biznesmenëve grekë Pistoleta prej ari, jelekë të papërshkueshëm nga plumbi dhe një T-shirt me stil mafioz janë disa nga fotot e ngarkuara n
Super biznes, ja sa ka fituar Reali nga shitja e disa yjeve Real Madrid shpesh ka fituar shumë para nga shitja e të lojtarëve të tyre në akademi, por veçanërisht vitet e fundit, sh
1 kg C4 poshtë makinës së biznesmenit, dënohet me 25 vite burg Astrit Sinanaj Gjykata e Elbasanit ka dënuar me 25 vite burg Astrit Sinanajn si dhe me 10 muaj burg për moskallëzim krimi për mikun e S
Maskë floriri 4000 dollarë, çmenduria e biznesmenit për tu mborjtur nga COVID-19 (FOTO LAJM) Koronavirusi është përhapur pothuajse në të gjithë botën dhe një nga ndryshimet që ka sjellë është përdorimi i maskave n
COVID-19, besimi në ekonomi nga bizneset dhe konsumatorët bie në nivele minimale historike Goditja që i ka dhënë ekonomisë Covid-19 ka bërë që treguesi i ndjesisë ekonomike (TNE) gjatë tremujorit të dytë të shën
Infektohet me koronavirus biznesmeni dhe edukatorja e kopshtit Tre raste të reja me koronavirus kanë rezultuar gjatë orëve të fundit në Përmet. Bëhet fjalë për një biznesmen, edukator
Biznesmen dhe zeshkan, kush është personi që i ka vjedhur zemrën Libertës (FOTO LAJM) Moderatorja Liberta Spahiu ka zgjedhur të mos japë shumë të dhëna përsa i përket jetës së saj private. Pas lidhjes me
Biznesmen dhe zeshkan, dikush sapo i zbuloi të dashurin Liberta Spahiut (FOTO LAJM) Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të dashura në Kosovë, mirëpo ajo ka zgjedhur të jetë hermetike rreth jetës s
Artan Hoxha zbulon biznesin që nuk u ka ecur bandave shqiptare: Me prostitutat janë martuar Gazetari Artan Hoxha i cili vazhdmisht analizon ngjarjet kriminale që ndodhin në vend, së fundmi ka folur edhe për lloje
Flet administratorja e hotelit ku u vranë dy biznesmenët: Kamerat i kërkoi një polic civil Kamerat e sigurisë së hotelit, ku u krye atentati ndaj biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji (Marku), u hoqën para
Zbardhet dëshmia: Iliri plagosi Zef Markun, por nuk ka lidhje me vrasjen e biznesmenëve Nëna e Ilir Xhepajt të arrestuar si një prej autorëve të përfshirë në eliminimin e dy biznesmenëve në Laç, ka folur për
Në fillim qëlloi Lika, Lamaj u përgjigj me kallash: Si ndodhi ekzekutimi i biznesmenëve në Laç Prokuroria e ka zbardhur të plotë tashmë ngjarjen e rëndë të orës 21:50 në hotelin “AA” në Laç, ku mbetën të vdekur dy b
Zbulohet e shkuara kriminale e Ilir Xhepajt, 33 vjeçari mori pjesë në atentatin në Kurbin Ilir Xhepaj është shpallur bashkëautor në ekzekutimin e dy biznesmenëve, Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit ngjarje e ndodh
Ekzekutimi i dy biznesmenëve, dalin pamjet e arrestimit të të fortit në Laç (VIDEO) Mesnatën e djeshme në zonën e Astirit u vu në pranga një nga pjesëtarët e grupit kriminal që vranë me armë zjarri mbrëmj
Ndiqej prej ditësh, si u arrestua i dyshuari për ekzekutimin e biznesmenave në Laç Një operacion policor është zhvilluar pak pas mesnate në Astir ku edhe është arrestuar Ilir Xhepaj, ose Ilir Lika, i shp