999 rezultate për

bizhuteri

Nga bizhuteritë te dorashkat, 9 gjëra të çuditshme janë gjetur brenda trupit të njeriut Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë. Edhe p
Kjo është mënyra e vetme për të pastruar bizhuteritë e floririt sa hap e mbyll sytë Ndryshe nga bizhuteritë e argjendta vëthët, unazat apo orët prej floriri nuk formojnë një shtresë opake në sipërfaqen e
Vodhën bizhuteri me vlerë 8 milion lekë, kapen dy vëllezërit në mes të Tiranës Dy vëllezër në Tiranë janë arrestuar pasi akuzohen për vjedhjen e një bizhuterie në Tiranë me vlerë 8 milion lekë të vje
Vjedhje spektakolare: "Avullojnë" bizhuteritë e grave të miliarderëve grekë Një vjedhje spektakolare ka ndodhur në kutitë e sigurisë së një banke të nivelit të dytë në Athinë. Mediat greke rap
Nga bizhuteritë e kushtueshme deri te syzet, Maradona si një ikonë mode (FOTO LAJM) Diego Armando Maradonas wshtw nderuar edhe nga bota e modës duke e kujtuar atë veç të tjerash edhe si një ikonë stili dh
Grabitje me armë, në kërkim dy shtetasin e maskuar Një grabitje ka ndodhur në qytetin e Reskovecit ku dy persona kanë grabitur dyqanin e një gruaje. Policia e Fierit bë
Kanë shokuar mjekët, gjërat më të pazakonta që janë gjetur trupin e njeriut (FOTO LAJM) Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë. Nga bi
Mijëra euro e bizhuteri në Portin e Durrësit, çfarë deklaroi në polici shkodrani i arrestuar Policia Kufitare ka goditur një rast të tentativës së kontrabandës me mallra që paguhet akcizë dhe të mosdeklarimit të t
Sekuestrohet një sasi e madhe parash dhe bizhuterish në portin e Durrësit Burime nga Porti i Durrësit bëjnë me dije se Policia Kufitare e Portit Durrës si rezultat i kontrolleve të shtuara ka se
Të fiksuar pas florinjve, kapen dy "skifterat" e Tiranës Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Liqeni i thatë” duke arrestuar dy persona që kryenin vjedhje banesash. Z
Kanë shokuar mjekët, gjërat më të pazakonta që janë gjetur trupin e njeriut (FOTO LAJM) Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë. Nga bi
Kanë shokuar mjekët, gjërat më të pazakonta që janë gjetur trupin e njeriut (FOTO LAJM) Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë. Nga bi
Kjo është mënyra e vetme për të pastruar bizhuteritë e floririt sa hap e mbyll sytë Ndryshe nga bizhuteritë e argjendit vëthët, unazat apo orat prej floriri nuk formojnë një shtresë opake në sipërfaqen e
Bënin shufra ari me florinjtë e vjedhur, 7 shqiptarë vihen në pranga Autoritetet italiane kanë arrestuar 15 persona mes tyre 7 shqiptarë, 2 egjiptinë, dhe 6 italianë me akuzën e grabitjes s
Zbulohet sekreti, si bizhuteritë e mbretëreshës Elizabeth shkëlqejnë gjithmonë Mbretëresha Elizabeth II është tepër e fiksuar që bizhuteritë të shkëlqejnë dhe sigurisht që një gjë të tillë nuk kishim
Prezantuesja sportive përjeton tmerrin, i grabisin bizhuteritë në apartamentin në Milano Në pritje të rifillimit të kampionati italian, prezantuesja e njohur sportive e DAZN, Diletta Leotta është përballur me
Arrestohen dy të rinj marokenë në Tiranë: Vidhnin para, bizhuteri e celularë Policia e Tiranës ka prangosur dy të rinj në operacionin policor të koduar “Befasia”. Ata janë dy shtetas marokenë t
Zbulohet sekreti, si bizhuteritë e mbretëreshës Elizabeth shkëlqejnë gjithmonë Mbretëresha Elizabeth II është tepër e fiksuar që bizhuteritë të shkëlqejnë dhe sigurisht që një gjë të tillë nuk kishim
Bizhuteritë e gjata i hapin punë, çfarë incidenti i ndodhi Hajdarit sot në Kuvend? Rudina Hajdari, është një ndër deputetet më të spikatura në Kuvendin e Shqipërisë. Ajo komentohet gjërësisht në medi
220 mijë euro bizhuteri, si u mbulua në diamante Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu me kalimin e viteve duket se po zbukurohet më shumë. Mbrëmjen e djeshme ajo prezantoi në Sanremo dhe e