999 rezultate për

bizhga

Vettingu në polici: Merret vendimi për drejtorin e Forcave Lëvizëse Operacionale Pas dy muajsh ndërprerje, ditën e sotme ka rifilluar procesi i Vettingut në Policinë e Shtetit. Komisioni i Vettingu
Elez Biberaj i VOA-s i përgjigjet Ramës: Lajmin e konfirmoj unë, punësimet në burgje me listë partie Drejtori për Europën dhe Azinë i Zërit të Amerikës, Elez Biberaj, ju përgjigj kryeministrit Edi Rama, pas etiketimit pre
PËRGJIMI/ U futën të gjithë me listë partie, telefonatat që zbuluan farsën e konkurseve Më 30 prill 2018, drejtori i Përgjithshëm në atë kohë i Burgjeve, Arben Çuko mori një telefonatë nga kabineti i kryemini
Media amerikane nxjerr të palarat e qeverisë Rama, dalin përgjimet e punësimeve partiake Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për ish-drejtorin e Burgjeve, Arben Çuko ekspozojnë farsën e konkurseve publik
Zjarri masiv në Dropull rrezikon godinën e bashkisë dhe shkollën e fshatit Një zjarr masiv ka përfshirë fshatin Vrisera në Gjirokastër pasditen e sotme. Fatkeqsisht nga flakët rrezikohet ed
Denoncimi: Komandanti i RENEA-s bëhet tapë e pezullohet nga detyra Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka denoncuar një situatë të ndodhur me komandantin e REN
KOMENT / Dy zonjat e Ramës për Bashkinë e Tiranës Koment nga Albeu.com - Sëfundmi janë zbardhur një pjesë e mirë e pikave kryesore të negociatave PS-LSI për kandidatët
Tre ish-deputetë të PS ende në luftë me Kuvendin për lekët e bojkotit Ish-deputetët e Partisë Socialiste shprehen të vendosur për të marrë lekët e bojkotit të parlamentit katër vjet më parë.
In Lazarat, there are no cannabis plantations Deputy Police Sokol Bizhga said today that during his visit in Lazarat he didn't find any cannabis plantations. "I we
Bizhga hyn në Lazarat: Në fshat nuk ka plantacione me kanabis Zëvendësdrejtori i Policisë Sokol Bizhga u shpreh sot se gjatë vizitës së tij në Lazarat nuk ka parë të ketë plantacione
Bizhga në Lazarat: Policët të implikuar në trafikun e hashashit Në trafikimin e lëndëve narkotike janë implikuar edhe punonjës policie. Kështu u shpreh zëvendësdrejtori i Përgjithshëm
Bizhga e Rrumbullaku dëshmojnë për shkarkimet dhe emërimet në polici Zv. Drejtori i Policisë së Shtetit, Sokol Bizhga dhe Muhamet Rrumbullaku, ish-Zëvëndës Drejtor i Përgjithshëm i Rendit d
Ndryshime të mëdha në polici, dorëhiqet edhe Burgaj Sot është ndryshuar e gjithë kupola e Policisë së Shtetit, ku të gjithë drejtorët nëpër qarqe kanë dhënë dorëheqjen. Min
Vali Bizhga, Drejtoresha e kabinetit të kryeministrit Rama Kryeministri i zgjedhur Edi Rama bëri të ditur sot se drejtoresha e kabinetit të kryeministrit të ri do të jetë Vali Biz