999 rezultate për

bixhoz

Tha se kishte kancer, gruaja mbledh 50 mijë euro për t'i shpenzuar në bixhoz Nicole Elkabbas duhej të bënte një operacion për heqjen e fshikëzës së tëmthit. Dikush bëri një foto ndërsa kishte dh
Lëvizja "Anti-Bixhoz" kundër hapjes së basteve në Maqedoni Lëvizja “Antibixhoz” ka reaguar kundër hapjes bastoreve dhe kazinove me lehtësimin e masave. Nga kjo lëvizje thonë se pu
Në gjykatë deri në mesnatë, çfarë u vendos për "kokat" e bixhozit Gjykata e Tiranës ka lënë në arrest me burg 55 nga 87 të arrestuar apo të proceduar pjesë e dosjes ”Fati i Lojërave”. Me
Italiani kampion bote për kujtesë, mban mend radhën e 1829 letrave bixhozi Kampioni i ri i botës për kujtesën më të fortë është një italian. Quhet Andrea Muzzi, është 20 vjeç dhe studion për mjek
Merreshin me bixhoz, pesë të arrestuar Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorë
Tiranë/ E kishte kthyer biznesin në bixhoz dhe 'mall', arrestohet pronari Një pronar e kishte kthyer lokalin e tij në një vend ku luheshin lojëra fati dhe konsimohej lëndë narkotike, ndërkohë që
"Bixhoz në Monte Carlo": Kush është prokurori që u akuzua për lidhje me grupet kriminale Një ditë pasi kryeministri Rama tha në Kuvend se një prokuror ka lidhje me krimin e organizuar dhe grupet kriminale, mës
"U kam thënë fëmijëve duajeni babain se e keni tuajin" (FOTO LAJM) Një varësi e tmerrshme nga bixhozi që shkatërroi të gjithë familjen. Kjo është historia e një familjeje nga Tirana, e ci
U mbyllën pikat e basteve, Berisha tregon si lulëzon llotoja online Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet mesazheve të qytetarit dixhital, ka denoncuar në rrjetet sociale një formë të re
Rama i përgjigjet opozitës: Nuk bëjmë bixhoz me mandatet Gjatë fjalës së tij në seancën e Kuvendit, kryeministri Edi Rama tha se mazhoranca nuk luan bixhoz me mandatet e deputet
Sela flet pas takimit me lëvizjen anti-bixhoz Aleanca për Shqiptarët pajtohet me propozimet e Lëvizjes Anti-Bixhoz në lidhje me propozim-ligjin për lojërat e fatit, p
Berisha: Kompanitë e basteve të Olsi Ramës po bëjnë kërdinë! Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar vëllain e Kryeministrit Rama kompanitë e tij të basteve jo vetëm që punojnë end
Njihuni me bixhozçinjtë më të mëdhenj në botë Las Vegasi mund të jetë sinonim me bixhozin, por ekspozita më e madhe e bixhozit mbahet në Londër. Kompanitë paraqesin n
“Vazhdon i paprekur bixhozi”, akuza për llotot (FOTO LAJM) Që nga 1 Janari, bastet konsiderohen të ndaluara me lig. Ama sipas qytetarit dixhital të ish-kryeministrit Berisha ba
“Tani do luash te faqja jote online”, Rama i përgjigjet ashpër komentuesit Edhe pse Kryeministri Rama i ka dhënë lamtumirën pikave të basteve, komentuesit nuk kanë ndërmend ta lënë rehat. Një
Sot protestohet në Tetovë kundër bixhozit Lëvizja Antibixhoz për sot protestë në sheshin “Iliria” në Tetovë dhe i fton të gjithë qytetarët të dalin sa më masivish
Futbollisti i Celticut lë përkohësisht futbollin për shkak të bixhozit Trajneri i Celtic, Brendan Rodgers ka deklaruar se nuk do te ketë në dispozicion sulmuesin kryesor të tij, Leih Grifith
Dy murgesha marrin paratë e shkollës dhe luajnë tërë natën bixhoz Dy murgesha, që kanë punuar në një shkollë katolike në Kaliforni, kanë pranuar se kishin përvetësuar për shumë vjet 500
Mbyllen pikat e basteve, 90% e bixhozit ka "ulur qepenat" Kompanitë e basteve nuk kanë pritur 31 dhjetorin për mbylljen e pikave të lotove. Në Qendrën Kombëtare të Biznesit,
Aksioni i Tahirit kundër bixhozit që zemëroi Xhafajt, lidhja me biznesin e fuqishëm Nga viti 2005 deri në vitin 2013, kryeministri Edi Rama i beson Fatmir Xhafës postin e nënkryetarit të Komisionit për Çë