999 rezultate për

bitraj

Bitraj rrezikon 20 vite burg për vjedhjen në BSH, përlotet në burg Ardian Bitraj, i dyshuari kryesor për vjedhjen e 713 milionë lekëve në Thesarin e Bankës së Shqipërisë rrezikon 20 vjet
Ku përfunduan paratë e vjedhura në bankë? Në kohën që vëmendja e publikut dhe debatet e politikës janë përqendruar tek arrestimi i ish-guvernatorit Ardian Fullani
Brenda shtatorit Fullani, Golemi dhe Bitraj para gjykatës Dosja me 19 personat të cilët janë nën hetim lidhur me skandalin e Bankës së Shqipërisë ku u vodhën 713 milionë lekë nga
Bitraj: U frikësova nga vrasja e mikut tim Santo, ndaj u rrëfeva Vjedhja në Thesarin e Bankës së Shqipërisë nuk u zbulua nga auditi i bankës siç është shprehur guvernatori i Bankës së S
Tek "302"-shi vjen Fullani, ikën Bitraj Guvernatori Ardian Fullani është dërguar në qelinë e paraburgimit në institucionin e vuajtjes së dënimit numër 302 në kr
Ja si i vidhte Bitraj paratë në Banken e Shqiperise (VIDEO-FOTO) Publikohen pamjet ku Ardian Bitraj vjedh paratë në kasafortën e arkës së thesarit të shtetit në Bankën e Shqipërisë.
Bank theft, Bitraj told everything to Collaku Ardian Bitraj, the only employee of the Bank of Albania who has accepted his responsibility of stealing 713 million lek
Vjedhja në BSH, Bitraj: Më emëroi Fullani, e kuptova se ç’po bëja Ardian Bitraj, ishpërgjegjësi i Arkës Stok në Thesarin e Shtetit, i vetmi që ka pranuar të ketë vjedhur shumën prej 713
Dosja e Prokurorisë, Bejtaj ‘transportuesi’ i milionave Klevis Bejtaj nuk pranon të ketë lidhje me grabitjen e 713 milionë lekëve në Thesarin e Bankës së Shqipërisë. Edhe pse n
Nëna e Bitrajt: Im bir nuk solli asnjë lek në shtëpi Nëna e Ardian Bitrajt hedh poshtë lajmin se në shtëpinë e djalit të saj janë gjetur para. Në një rrëfim të shkurtër për
Bitraj kërkon statusin e të penduarit Ardian Bitraj dhe 9 te akuzuarit e arrestuar për skandalin e vjedhjes së 713 milionë lekëve në Bankën e Shqipërisë janë
Babai pranon: Gabimi i Ardian Bitrajt “Djali im, Ardiani, po. Ai ka gabuar”. Kështu shprehet për gazetën Shekulli, Ismail Bitri, babai i Ardianit, njeriut që
Nipi i Bitrajt, festa milionshe me shokët e tij Prokuroria tashmë ka nisur hetimet për familjarë të Ardian Bitrajt, pasi që dyshohet se vjedhja është kryer në bashkëpun
Bitraj nuk ka lënë më shumë se 300 mijë euro në kazino Dëshmia që ka dhënë Ardian Bitraj për vjedhjen e lekëve dhe më pas mënyrën e shpenzimit të tyre, ka lënë dyshime të grup
Prangosen edhe 5 punonjës të BSH-së Policia e Tiranës ka vënë në pranga pesë punonjës të Bankës së Shqipërisë, të cilët mendohen të kenë lidhje me super vje
Vjedhja nuk do të zbulohej nëse Bitraj nuk do të prekte paratë e vjetra Asgjë nuk do të zbulohej në rast se Ardian Bitraj i dyshuari kryesor për vjedhjen e 7 milionë dollarëve në Thesarin e Sh
Punonjësi i Thesarit vodhi 6 milion USD: Paratë i humba në bixhoz Përgjegjësi i zyrës së stokut të Thesarit, Ardian Bitraj, që prej vitit 2011 ka futur në xhepa miliona dollarë pa u vënë