999 rezultate për

bishe

Do sillte në Shqipëri "bishën" luksoze, 22 vjeçarit i ndodh gjëma në Gjermani Autoritetet gjermane kanë bllokuar një mjet të tipit ‘Mercedes‘, i cili kishte si destinacion final Shqipërinë. Mësoh
Meta: Rama është i dobishëm kur e kam nën kontroll Meta ka folur mbrëmjen e sotme për përplasjen që ka me ambasadorët, I ftuar në emisionin “Open”, Meta foli edhe për
Muskujt rrezikonin t’i shpërthenin, modelja bind "bishën" ruse të shfryjë krahët (FOTO LAJM) 23-vjeçari nga Rusia, Kiril Tereshin, rrezikonte të vdiste po të mos hiqte muskujt e rremë që kishte vënë në trup. Ki
Nga engjell në bishë, transformimi i gruas më të fortë në botë (FOTO LAJM) Natalia Kuznecova është kampione e Europës për peshëngritje në bodibillding. Ajo e ka pasur pasion sportin dhe ngritjen
Quhet "rrufe", Lamborghini prezanton hibridin e ri dhe është një bishë e vërtetë Lamborghini ka krijuar një hibrid dhe kjo tashmë është zyrtare. Koleksioni i ri quhet Sián dhe duhet thënë se Sian ës
"Më dukej gentleman, por doli bishë", Roza Lati flet hapur Roza Lati shquhet për natyrën e hapur dhe faktin se gjërat i thotë hapur. Roza tregoi se djali në fillim ishte sjellë
Njihuni me bishën nga Suhareka që ngre vetura vetëm me duar (VIDEO) Shkëlzen Sylaj është i riu nga Suhareka që sfidon forcën e veturave, duke mos i lejuar ato që të lëvizin fare nga vendi,
Fotot e fundit të modeles "bishë" tërbojnë rrjetin (FOTO LAJM) Modelja australiane Jem Wolfie e cila brenda një muaji nga 1.7 milion arriti 2.7 milion ndjekës në Instagram nuk ndalet
Një "bishë" e vërtetë, kjo makinë do t’ju bëjë të fluturoni (FOTO LAJM) Kjo super makinë është më e shtrenjta në botë dhe jo çdo kush mund ta ketë atë. Kjo pasi makina kushton pothuajse 2 m
Kuzhinierja "bishë" e Instagramit feston provokuese (FOTO LAJM) Modelja australiane Jem Wolfie e cila brenda një muaji nga 1.7 milion arriti 2.2 milion ndjekës në Instagram nuk ndalet
90 milion paund jaht, njihuni me "bishën" që do të vizitojë shumë shpejt Arktikun Një jaht që ka kushtuar rreth 90 milion paund dhe është i gjatë rreth 70 metra, do të lundrojë shumë shpejt në ujëra.
Pasi u kthye në një "bishë" plot muskuj, djali merr SMS nga vajza që dikur e tallte për kilet (FOTO LAJM) Ai ishte vetëm 18 vjec kur tentoi të ftonte në mbrëmjen e maturës një vajzë që e kishte në klasë. John mori me qera n
E bërë me porosi, dalin pamjet spektakolare të "bishës" së re te McLaren (FOTO LAJM) Edhe pse prezantimi i saj për publikun është planifikuar për më vonë, prapë fotot e McLaren Vision GT kanë qarkulluar ma
Një "bishë"e re në rrugë, kamera spiune zbulon parametrat e BMW M2 CS (VIDEO) Një video e re spiune nga revista gjermane “Sport auto” ka arritur që të filmojë produktin final të BMW M2 CS teksa bën
Befason Kryemadhi: Shkojmë në zgjedhje me Ramën, të luftojmë bishën Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka folur së fundmi në lidhje me situatën aktuale politike në Shqipër. Në nj
Kryemadhi tradhton Bashën dhe flirton me Ramën: Deklarata që pritet ti verë zjarrin opozitës Ndërkohë që Lulzim Basha dhe të djathtët kanë një vit që theksojnë se nuk shkojnë në asnjë lloj zgjedhjesh me Ramën krye
Mercedes vjen me “bishën” e re, kësaj radhe elektrike (FOTO LAJM) Mercedes vjen me VISION EQS. Ajo është makina e re elektrike, e cila vjen pas EQC SUV dhe furgoni EQV. Para se ta sh
Morena Taraku e fiksuar pas luksit, ble "bishën" e re (FOTO LAJM) Morena Taraku ka vendosur “ta çmendë” Instagramin jo veç me fotot seksi, por edhe me jetën luksoze që ajo shfaq. Një
Karikatura e turkut: E ekspozon Muriqin si "bishë" me topin që duket si mish Vedat Muriqi ka befasuar tifozët e Fenerbahces pas fillimit eksploziv që ka pasur në këtë edicion të Superligës së Turqi
BMW prezanton serinë e re: Një "bishë" super luksoze lyer me të zi (FOTO LAJM) Nëse keni dëshiruar gjithmonë që të keni një makinë që është pothuajse e padukshme gjatë natës, seria e re e BMW X6 mund