999 rezultate për

bisha

Mik i Khabibit, "bisha" shqiptare i UFC lajmëron përballjen e ardhshme Ndërkohë që të gjithë prej disa ditësh po flasin për përballjen mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor, një tjetër s
Bishat shqiptare të Zvicrës kundër Belgjikës, zbulohet formacioni Belgjika e pret në shtëpi Zvicrën në kuadër të ndeshjes së Grupit 2 të Ligës A, në Ligën e Kombeve. Ndeshja pritet të
"Bisha" Kessié tejkalon Pirlon, shkruan histori te Milani 20-vjeçari, Franck Kessié sezonin e kaluar sipas “Tuttosport” ka thyer një rekord mjaftë të rëndësishëm. Bëhet fjalë
Kjo është "bisha" më e re e Lamborghinit (FOTO LAJM) Ajo është versioni më i shpejtë i Lamborghini Aventador. "SuperVeloce Jota" pritet të prodhohet në vetëm 963 njësi,
Rikthehet legjendarja nëndetësja "105", si duket tani "bisha" e viteve '60 (FOTO LAJM) Nëndetësja "105" u vendos në qendër të propagandës komuniste të kohës në momentin e prishjes së raporteve më ish-Bashkim
"Bisha" kryen testet mjekësore te Juventus, në këtë orë prezantohet Cristiano Ronaldo tashmë ka përfunduar edhe testet mjekësore me Juventusin, ku pas vetëm disa orësh pritet prezantimi i
Njihuni me motrat “bisha” të VIP-eve shqiptare (FOTO LAJM) Edhe pse ato kanë mundësi të përfitojnë nga fama e motrave të tyre preferojnë të rrinë në qetsi dhe të mos bëjnë "zhurmë
50 bisha të FIT, gati për Vulinin në veri të Mitrovicës Rreth 50 pjesëtarë të FIT, janë stacionuar në bazën e njësisë speciale ‘Belveder’, në Mitrovicë. Ata janë në pritje t
Tirana pushtohet nga makinat luksoze, bishat e shtrenjta ndezin Sheshin (FOTO LAJM) Duket se tashmë Tirana është bërë një fole makinash luksoze dhe vend perfekt për të garuar. Në sheshin Nënë Tereza mb
Putin filmohet duke bërë xhiro me "bishat" e tij të reja (VIDEO) Limuzina e re e Vladimir Putinit është xhiruar në Kremlin. Duket se presidenti rus, Putin ishte duke lënë Kremlinit p
"Bisha" e Donald Trump, fakte që nuk i dini për makinën më të blinduar në histori (FOTO LAJM) Makina presidenciale "Cadillac One" që shoqëron Donald Trump nuk është një mjet i zakonshëm. Kjo makinë është e pajisur
Harrojini bishat prej hekuri, Luana rikthehet fuqishëm (FOTO LAJM) Luana Vjollca është njëra nga personazhet më të pëlqyera shqiptare. Ajo gëzon pamje seksi dhe provokuese, të cilën nuk n
Luana nuk kursehet, prezanton “bishën” luksoze dhe çmend fansat (FOTO LAJM) Ajo zakonisht nuk preferon ti ekspozojë gjërat e shtrenjta që ka edhe pse duhet thënë se luksi nuk i mungon. Por maki
Enca dhe Oriola diss njëra-tjetrës, Noizy molla e sherrit mes bishave Po bëhet më shumë se një vit që Enca dhe Noizy nuk flasin me njëri-tjetrin nëse nuk gabojmë me shifrat. Reperi i njoh
Armina kopjohet nga bisha botërore e Instagramit, dhe këtë e tha publikisht Kim Kardashian mund të ketë bërë namin në internet me fotot e saj në plazh, pozat seksi mbi dërrasën e sërfit, por nuk i
Sot janë bishat e ekranit shqiptar, por i mbani mend në "Ethet e së premtes mbrëma"?! (FOTO LAJM) Ishte nëntori i vitit 2002 kur nisi edicioni i parë i "Ethet e së premtes mbrëma" në drejtim të Adi Krastë. Atë kohë
Mendoni se vipet tona janë të bukura? Shikoni motrat e tyre "bisha" (FOTO LAJM) Edhe pse ato kanë mundësi të përfitojnë nga fama e motrave të tyre preferojnë të rrinë në qetsi dhe të mos bëjnë "zhurmë
Ndizet Tirana nga makinat luksoze, të rinjtë bëjnë namin me bishat prej hekuri Duket se tashmë bulevardi i ri në ish-Stacionin e Trenit në Tiranë është bërë një fole makinash luksoze dhe vend perfekt
Kjo është "bisha" shqiptare e fitnesit (FOTO LAJM) Ajo është një nga trajneret më të komentuara të fitnesit Është kjo Geta Beqa trupi i së cilës nuk do edhe shumë koment!
Avioni fantazëm, "bisha" amerikane që sulmoi Asadin e nuk e pa askush (FOTO LAJM) Rusia dhe regjimi i Asad tha se do të rrëzonte çdo raketë apo avion të aleatëve që do të sulmonte Sirinë, por asnjëri pr