999 rezultate për

biseduar

Edukatorja godet vajzën me karrike dhe e rrëzon për tokë (VIDEO) Një video shokuese e ka publikuar 'Dailymail' ku shihen pamje të tmerrshme se si një edukatore sillet me fëmijët në kops
Këngëtarja shqiptare shtatzënë në moshën 50 vjeçare, i jep bashkëshortit lajmin LIVE Ditën e djeshme në emisionin "1 kafe me Labin", ka qenë i ftuar njëri prej këngëtarëve të njohur të publikut shqiptar, N
LSDM e dëshiron PDSH-në në qeveri, por pa ministër Jozyrtarisht, në LSDM nuk ekziston disponim që PDSH të jetë ministër në Qeveri. Socialdemokratët më tepër preferojnë që
Ministri Bytyqi vizitoi dy universitete në Iowa Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në shtetin e Iowas s
Pas detit falim edhe tokën: Zbulohet plani i frikshëm Rama-Thaci-Ahmeti "Hashim Thaçi, Edi Rama dhe Ali Ahmeti kanë biseduar për ndryshimin e kufijve në Ballkan". Kështu shkruan analisti i
Vjen një lajm i mirë për banorët e Prishtinës Projekti për ndërtimin e impiantit për trajtimin e ujërave të zeza në rajonin e Prishtinës do të nisë sivjet. Këtë la
Emri i Maqedonisë, pjesë e bisedimeve bullgaro-greke Problemin të cilin Greqia e ka me emrin kushtetues së Republikës së Maqedonisë ka qenë një ndër temat për të cilat kanë
Meta takim me presidentin e FSHF-së Presidenti i Republikës Ilir Meta me anë të një statusi në “Facebook”, bën të ditur se sot ka patur një takim në Durrës
Hainkes e pranon hapur: Bajerni më ka bërë ofertë Duket se Bild kurrë nuk gabon kur bëhet fjalë për lajme të bujshme nga kampionati gjerman. Revista gjermane zbuloi
Formimi i qeverisë, Haradinaj takohet me ambasadorin britanik Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN, Ramush Haradinaj po zhvillon sot një takim me ambasadorin britanik në Kos
Sanches ka biseduar me familjen dhe ka marrë vendimin pë të ardhmen Alexis Sanchez dëshiron të largohet nga Arsenali këtë verë dhe dëshiron të luajë në Ligën e Kampionëve me Manchester Cit
Donnarumma: Pas Europianit do të ulem për të biseduar për rinovimin Gianluigi Donnarumma ende është i paqartë për të ardhmen e tij. Portieri i talentuar italian nuk e ka vendosur ende se ç
MPJ: Në Greqi nuk u bisedua për ndryshimin e emrit Ministria e Jashtme e Maqedonisë refuzon se në takimin mes ministrave të jashtëm të Maqedonisë dhe Greqisë është bisedua
Lëvizjet e para për koalicionin, takohen Behxhet Pacolli dhe Albin Kurti Kreu i AKR-së, Behxhet Pacolli, ka deklaruar se takimi me kandidatin e VV-së për kryeministër, Albin Kurti, ka qenë i
Kotzias, në kontakte të vazhdueshme me Zaevin Ministri i jashtëm grek, Nikos Kotzias ka deklaruar se deri më tani ka biseduar disa herë me mandatarin Zoran Zaev. N
Zaev-Vuçiçit: S'kemi biseduar ende për agjentin serb Kryeministrat e rajonit janë takuar mbrëmë në Bruksel së bashku me përfaqësuesen e lartë të BE-së, Frederika Mogherinin.
Meta zbulon mesazhet me Ramën pas arritjes së marrëveshjes Pakti mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës u arrit në orët e vona të darkës dhe zgjidhjen e ngërçit politik, kryeministri Edi
Dëshmitarët kanë biseduar me dy vrasësit e Artan Cukut: Ja çfarë na thanë Përveç kamerave të sigurisë, Policia e Tiranës ka administruar edhe dy dëshmi të rëndësishme për vrasjen e ish-drejtorit
Zaev: Pas zgjedhjes së kreut të Kuvendit, Ivanovi do e japë menjëherë mandatin Kreu i Lëvizjes Social-demokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev, ka zhvilluar sot një takim me ambasadoren e Bosnjës dhe Herc
Takimi Taravari – Spasovski: Diskutuam për formimimin e një shumice të re parlamentare Ka përfunduar takimi ndërmjet LR-PDSH-së dhe LSDM-së për çështjen e gjuhës shqipe. Para gazetarëve kanë folur sekret