999 rezultate për

bisedoje

Kurti: Do të bisedojë me Bislimin për t’i ndihmuar Preshevën e Bujanocin Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, thotë se ka shprehur gatishmërinë që t’i ndihmojë ekonomikisht komunën e Preshevës
"Dua ta ruaj", Arteta i kërkon Arsenalit të bisedojë me Aubameyang E ardhmja e Pierre-Emerick Aubameyang nuk është më e sigurtë, ndaj edhe Arteta i kërkon klubit të besidojë sa më shpejt
Thiago Silva: Nëse Milan më do, atëherë Leonardo të vijë të bisedojë Kapiteni i Paris Saint Germain, Thiago Silva, i intervistuar nga mediat braziliane, ka rrëfyer aventurën e tij në Francë
Vuçiq, debat të brendshëm për Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, deklaroi të hënën se ditën në vijim do të bisedojë me udhëheqësit e tjerë serbë
Pacolli: Kosova nuk do të bisedojë kurrë me Serbinë për shkëmbim të territoreve Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se Kosova nuk do të bisedojë
Shkon të bisedojë me dhëndrin që i dhunonte vajzën, burrin e gjen belaja në Durrës Një 52-vjeçar nga Durrësi kërkon urdhër mbrojtjeje nga dhëndri i tij, i cili së fundmi e ka dhunuar atë keqas. Sipas Pol
Simiç: Lista Serbe e gatshme të bisedojë me të gjithë liderët (VIDEO) Kryetari i Listës Serbe, Sllavko Simiç është shprehur për Radio Evropa e Lirë se janë të gatshëm gatshëm të bisedojë rre
Hahn nesër në Shkup, kë do të takojë? Eurokomisioneri Johannes Hahn, do të zhvillojë nesër një vizitë në Shkup. Bazuar në agjëndën e tij, Hahn pritet të t
Gjuriç: S'do bisedojmë me Prishtinën për suksesion Drejtori i zyrës për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, ka thënë se Beogradi nuk do të bisedojë me Prishtinën
AK: Rama të mos bëjë sehir, të bisedojë me Gruevskin Aleanca Kuq e Zi i bën thirrje kryeministrit Edi Rama që të reagojë në lidhje me dhunën e ushtruar nga policia maqedonas
Opozita në Ukrainë kërkon të bisedojë me Yanukovych Partitë opozitare në Ukrainë deklaruan bashkarisht se janë të gatshme të vazhdojnë bisedimet me presidentin Viktor Yanuk
BE nuk mund të bisedojë me Serbinë pa ia ditur kufijtë Nw panelin e sotwm për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi ka folur drejtori i Fondacionit gjerman Henrich Bel And
Në takimin me Daçiç nuk diskutohen të drejtat e shqiptarëve UPDATE: Udhëheqësit shqiptarë të Luginës së Preshevës kanë takuar sot në Beograd kryeministrin e Serbisë, Ivica Daçiç.
Fyle sot në Beograd, nesër në Prishtinë Komisioneri për shtrirje i BE, Stefan Fyle nis sot vizitën në Beograd në kuadër të së cilës do të bisedojë me krerët sht
S'ka bisedime për pasuritë e Kosovës Që të jetë temë bisede mes Kosovës dhe Serbisë, Trepça, thëngjilli, liqeni i Ujmanit (Gazivodës), pronat publike, zonat
Postera të Vuçiq: Nuk je i mirëpritur Kudo ka postera të zv/kryeministrit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq në veriun e Kosovës. Posterat dukshëm kundërshtojnë ard
Holtkemper: Qeveria të bisedojë me të përndjekurit Ambasadorja e Gjermanisë, Holtkemper, është prononcuar nga qyteti i Pogradecit në lidhje me grevën e ish të përndjekurve
Daçiq i gatshëm të bisedojë me Thaçin Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiq, ka deklaruar se është i gatshëm, që për çështjen e Kosovës të bisedojë me kryeminis
Qeveria nuk ka me kë të bisedojë në veri Qeveria e Kosovës do ta ketë vështirë, të paktën tash për tash, që të gjejë partner te serbët në veri të Kosovës për të
Pro dhe kundër idesë së Thaçit Përfaqësues të partive opozitare i kanë vlerësuar si të dëmshme për Kosovën deklaratat e kryeministrit të Kosovës, Hashi