999 rezultate për

bisedimet

I dërguar i Trump për bisedimet Kosovë-Serbi merr një tjetër post të rëndësishëm Presidenti Trump konfirmoi se po emëron ambasadorin amerikan në Gjermani Richard Grenell si Drejtor në detyrë të Zbulimi
E konfirmon Altin Lala: Rashica tashmë ka filluar bisedimet me klubet e tjera Agjenti i Milot Rashicës, Altin Lala ka konfirmuar që ka filluar bisedimet me klubet e tjera për ndonjë transferim të mu
Ivan Rakitic i vendosur, nis bisedimet me rivalin e Barcelonës Msfushori kroat i Barcelonës është i vendosur për tu larguar nga klubi katalanas gjatë afatit kalimtar të verës edhe pse
Avancojnë bisedimet mes Juventusit dhe Dortmundit për Emre Can Borussia e Dortmud nuk ka të ndalur këtë mertkato, pasi siguroi shërbimer e super sulmuesit Haaland, gjermanët synojnë m
Trajnerët konfirmojnë bisedimet mes PSG-së dhe Juventusit për shkëmbimin e lojtarëve Trajneri i Juventusit, Sarri dhe ai i PSG-së, Tuchel kanë konfirmuar se dy klubet janë në bisedimë për shkëmbimin e De S
Tifozët e Barçës në festë, Al-Sadd konfirmon se katalanasit kanë nisur bisedimet me Xavin Drejtori sportiv i klubit arab Al-Sadd, Muhammad Ghulam Al Balushi ka konfirmuar që Xavi Hernandez është në bisedime me
Interi nis bisedimet me United për kapitenin e "Djajve" Interi është në negociata me Manchester Unitedin për transferimin e mbrojtësit veteran Ashley Young gjatë afatit kalimta
Nisin bisedimet për të ardhmen e Mbappe Kylian Mbappe është i gatshëm t’u jap fund spekulimeve rreth të ardhmes së tij. E përditshmja sportive franceze "L’Eq
Pas një periudhe pushimi, Allegri nis bisedimet me gjigandët Europian Massimiliano Allegri i ka nisur bisedimet me Paris Saint-Germain, për postin e trajnerit të ekipit të parë, sipas mediav
Klubi gjerman nis bisedimet me Granit Xhakën Hertha Berlin i ka nisur bisedimet me Granit Xhakën, për kthimit e mundshëm të mesfushorit shqiptar të Arsenalit në Bund
Chelsea nis bisedimet me William për kontratën e re Futbollistit ofanziv brazilian do t’i skadojë kontrata aktuale në fund të sezonit, por palët duken të interesuara për ta
Arsenali planifikon bisedimet me Ancelottin Arsenali do t’i fillojë së shpejti negociatat me Carlo Ancelotti, pasi që italiani u shkarkua nga posti i trajnerit të k
NEGOCIATAT/ Gjermania: Po luftojmë fort që bisedimet me Shqipërinë dhe Maqedonë të hapen Këmbimi i territoreve ose ndryshimi i kufijve nuk ndikojnë për stabilitetin në rajon, thotë ministri i Jashtëm gjerman H
Ylli i Everton kërkon skuadër të re, Raiola nis bisedimet me Milanin Everton pagoi plot 30 milionë sterlina për shërbimet e Moise Kean. Talenti italian bëri një sezon të shkëlqyer me Juvent
Nuk do ta besoni, Ibra në bisedime me këtë klub italian Agjenti i Ibrahimovic ka filluar bisedimet me Bologna për një transferim të mundshëm të suedezit. Ibra duket se do të
Franca e vendosur: Është herët për të filluar bisedimet me vendet e Ballkanit Franca nuk ndryshon qëndrim për sa i përket hapjes së negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. “Është shumë
NEGOCIATAT/ Franca bllokon bisedimet mes Maqedonisë dhe BE-së Franca është e vendosur që negociatat e pranimit për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë duhet të shtyhen për gjysmë viti
Reuters: Franca e vendosur, s'ka negociata me Shqipërinë Franca u tha shteteve të Bashkimit Evropian këtë javë se ishte kundër fillimit të negociatave të anëtarësimit me Maqedon
SHBA: Presim që qeveria e re e Kosovës të rifillojë menjëherë bisedimet me Serbinë Në deklaratën e parë për zgjedhjet në Kosovë, një zëdhënës i Departamentit të Shtetit tha se Shtetet e Bashkuara presin
Hollanda gjunjëzon Shqipërinë: Negociatat nuk hapen, nuk janë gati për BE! “De Telegraf”, gazeta më e madhe në Hollandë shkruan sot se qeveria holandeze është kundër hapjes së negociatave të Shqi