E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Juventus-Barcelona
999 rezultate për

bisedime

Juventusi në bisedime me Lyon për transferimin e Aouar Houssem Aouar ka qenë njëri nga lojtarët më të kërkuar gjatë verës. Mesfushori i talentuar francez ishte objektiv i s
Kufiri detar, ministri i Jashtëm grek: Të kapim sërish fillin e bisedimeve Ministri i Jashtëm në detyrë i Greqisë, Nikos Dendias, ka komentuar ecurinë e bisedimeve me Shqipërinë, lidhur me çështj
Bullgaria nuk e njeh Gjuhën Maqedonase! Zaev nuk pret pengesa për nisjen e bisedimeve (VIDEO) Në Ditën e Mësuesit, ministrja e Arsimit, Milla Carovska rikujtoi profesoreshën e saj të gjuhës, të cilën e quajti heroi
Interi nuk ndalet në merkato, në bisedime me Parmën për dy futbollistë Drejtori sportiv i Parmës Marcello Carli është ndalur të flasë për merkaton e klubit emilian dhe ka pranuar se Matteo Da
Roma në bisedime me Real Madrid për Borja Mayoral Roma ka dështuar për ta transferuar sulmuesin polak Aradiusz Milik nga Napoli. Në anën tjetër edhe sulmuesi boshnjak
Interi në bisedime me Tottenhamin për Milan Skriniar Tottenham Hotspur dhe Inter kanë nisur bisedimet për mbrojtësin sllovak Milan Skriniar. Sipas mediave italiane, Inter
Bullgaria kushtëzon bisedimet për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në BE Bullgaria po kërkon mbështetje nga Bashkimi Evropian, që në kuadër të kornizës negociuese mes Maqedonisë së Veriut dhe B
Nuk ndalet Tare, pas Muriqit nis bisedimet për blerjen e Marash Kumbullës Igli Tare se ka në plan të ndalet me blerje te Lazio. Drejtori i Lazios sot do të zyrtarizojë blerjen e Vedat Muriqit. A
Vendimet e Ligës, reagimi zyrtar pas mbledhjes Liga Profesioniste e Futbollit ka bërë me dije vendimet e marra ditën e sotme në mbledhjen e zhvilluar me presidentët e
Më në fund Fenerbahce pranon interesimin e Lazios për Muriqin Skuadra e Fenerbaces sapo ka njoftuar se Lazio është në bisedime të avancuara me ta për transferimin e Vedat Muriqit.
Avancojnë bisedimet, Muriqi pranë Lazios Lazio po vazhdon negociatat me Fenerbahcen për të zgjidhur ngërçin për Vedat Muriqi dhe sipas Corriere dello Sport, mbro
Veseli: Delegacioni kosovar rrëshqiti në bisedime teknike Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, deklaroi se delegacioni i Kosovës për bisedime me Serbinë ka kaluar
Takimi Kosovë-Serbi në SHBA, bisedimet vazhdojnë edhe sot Takimi mes delegacionit të Kosovës dhe të Serbisë vijon këtë të premte ditën e dytë të takimeve në Shtëpinë e Bardhë.
The Guardian: Trump shpreson të përfitojë në zgjedhje nga bisedimet Kosovë-Serbi Liderët e Kosovës dhe të Serbisë do të takohen në Shtëpinë e Bardhë të enjten dhe të premten, në një ndërhyrje që është
Marrëveshja e detit, Greqia shpejton procedurat për bisedime me Shqipërinë Marrëveshja e detit ka shkaktuar një zhurmë të madhe në vendin tonë për shkak të deklaratës së kryeministrit grek se Gre
Avancojnë bisedimet mes Lazios dhe Fenerbahces për Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit te Lazio është vetëm çështje kohe. Marrëveshja ende nuk është arritur për shkak të difere
Interi i rikthehet "pistës" Darmian, nis bisedimet me Parmën E ardhmja e Matteo Darmian duket se do të jetë larg klubit të Parmës, ku futbollisti u transferua në Shtatorin e vitit 2
Bye Barcelona, babai i Messit nis bisedimet me klubin e ri (FOTO LAJM) Lionel Messi është gjithnjë e më afër largimit nga Barcelona. Menjëherë pasi Lionel Messi paraqiti kërkesë për largim
Pas konfirmimit se nuk bën pjesë në planet e Koamen, Suarez nis bisedimet me klubin e ri Luis Suarez ka filluar kërkimin për një klub të ri. Luis Suarez ka zhvilluar bisedime me Inter Miami në lidhje me tra
Maqedonia e Veriut hap bisedimet e pranimit me Presidencën gjermane, Shqipëria mbrapa! Rajoni i Ballkanit Perëndimor do të jetë në axhendën e zgjerimit të Bashkimit Europian. Në një artikull të “Euractiv”, t